Yılın En Başarılı Sosyal Sorumluluk Projesi Ödülü Adell Su Armatürlerine

www.haberortak.com | 19/06/2010

Adell Armatür, Ab-ı Hayat Geçmişten Günümüze Su ve Su Kültürleri Sergisi ile GESİAD’tan Yılın En Başarılı Sosyal Sorumluluk Projesi ödülünü aldı…

19 Haziran 2010 Cumartesi günü bu yıl 17.si gerçekleşen ve 2009 yılının en başarılılarının seçildiği Gebze Sanayici ve İşadamları Derneği (GESİAD) tarafından düzenlenen Ödül Töreni’nde farklı kategorilerde firmalar ödüllerini aldı. 

Ödül törenine Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze Kaymakamı Salih Karabulut, Darıca Kaymakamı Osman Ateş, Çayırova Kaymakamı Selim Parlar, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, GTO Başkanı Nail Çiler, Gebze Kent Konseyi Başkanı İbrahim Güngör, çok sayıda iş adamı, sanayici, siyasetçi ve davetliler katıldı.
Adell Armatür Su Kültürü koleksiyonunun seçme eserlerinden oluşan  Âb-ı Hayat Geçmişten Günümüze Su ve Su Kültürleri sergisi ‘’Yılın En Başarılı Sosyal Sorumluluk Projesi’’ ödülünü almaya hak kazandı. Su medeniyetine dair eserlerin muhafaza etmesi, gelecek nesillere taşınmasına katkı sağlaması ve unutulmaya yüz tutan değerleri canlandırması sebebiyle ödüle layık görülen Ab-ı Hayat Sergisi’nin ödülünü Adell Armatür Yönetim Kurulu Başkanı R. Ali Topçu aldı.
Kültür Bakanlığı ile birlikte düzenlenen Âb-ı Hayat: Geçmişten Günümüze İstanbul’da Su ve Su Kültürü Sergisi Türk ve İslâm Eserleri Müzesi’nde 20 Temmuz 2010 tarihine kadar devam edecektir.

“Âb-ı Hayat: Geçmişten Günümüze İstanbul’da Su ve Su Kültürü Sergisi”, kendi alanında Türkiye’nin ve dünyanın en önemli müzelerinden biri olan Türk ve İslâm Eserleri Müzesi’nin eşsiz koleksiyonlarının ve yine kendi alanında lider kuruluşlardan biri olan Adell A.Ş.’nin, kültürel mirasın geleceğe aktarılması yolundaki çabalarının aynası olan koleksiyonlarından birbirini tamamlayan eserlerin birarada sunumudur.

Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out