ADELL AB-I HAYAT SU VE SU KÜLTÜRÜ SERGİSİ GAZANFER AĞA KÜLTÜR MERKEZİNDE AÇILDI

Adell Ab-ı Hayat Su Medeniyeti Koleksiyonunu halkımızla buluşturmak, değerlerimizi onlara taşımak misyonumuzla yapmış olduğumuz sergi çalışmalarımız devam ediyor.

Sergimiz, bu kez İstanbul Fatih’te Gazanfer Ağa Medresesi Eğitim ve Kültür Merkezinde halkımızla, İstanbullu hemşerilerimizle, sanatseverlerle, meraklılarla buluşuyor. “Adell Ab-ı Hayat Su ve Su Kültürü Sergisi” Gazanfer Ağa Medresesi Eğitim ve Kültür Merkezi’nde açıldı.

“Adell Ab-ı Hayat Su Medeniyeti Koleksiyonu Sergisi” İstanbul’da tarihi yarımadada, eğitim ve kültür faaliyetleri gerçekleştiren tarihi Gazanfer Ağa Medresesi Eğitim ve Kültür Merkezi’nde meraklılarıyla buluşuyor.

Sergi Anadolu'da suyun tarihine yolculuktur. Sergide yer alan posterler ile suyun yüzyıllar içerisinde yaşadığı gelişimi ve değişimi, su kaplarını, suyun insan hayatındaki yeri ve önemini gezerek öğrenme imkânına sahip olacaksınız.

Sergi 28 Nisan'a kadar gezilebilir.

Sergiyi 14-28 Nisan 2017 tarihleri arasında 10.00-22.00 saatleri arasında İstanbul Fatih Zeyrek Mh. Kovacılar Sk. No.12 adresinde yer alan Gazanfer Medresesinde gezebilirsiniz. Bilgi için: Gazanfer Ağa Medresesi Eğitim ve Kültür Merkezi Yetkilisi Ömer Arık - 0507 203 96 70

http://www.islamveihsan.com/adell-ab-i-hayat-su-ve-su-kulturu-sergisi-acildi.html

Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out