ADELL ARMATÜR “ALTIN MARKA” SEÇİLDİ, TÜKODER TÜM TÜKETİCİLERE ADELL'İ ÖNERİYOR.

Ülkemizin sevilen, suyu sevdiren markası Adell olarak uzun yıllardan beri değerli çalışmalarıyla tüketicileri koruyan, bilinçlendiren Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından verilen “Altın Marka” ödülüne layık görüldük.  

Tükoder olarak, tüketici haklarının korunması ve geliştirilmesi için örgütlenerek tüketici bilincini oluşturup yerleştirmek tüketicilerin haklarının korunması ve geliştirilmesi konusunda bilgilendirmek bilinçlendirmek ve bu konuda eğitmek Evrensel Tüketici Hakları paralelinde tüketicinin kendisini koruyabilecek aşamaya gelmesi için gerekli çalışmaları yapmak bu hakları kullanabileceği ortamı hazırlamaktır. Ayrıca hasta hakları ile ilgili özel dernek bulunmayan yerlerde hasta haklarının korunması ve geliştirilmesi hasta hakları kurullarında temsil edilir.

"Adell'i tüm tüketicilerine tavsiye ediyoruz" diyen TTKD yöneticilerine müteşekkiriz.

Altın değerli bir madendir, değerini has olmasından alır. Markalarda şeffaf, değerli ve toplumsal değer ürettikleri ölçüde altın gibi olurlar. Tüketicilerinin, toplumun ve yatırımcılarının gözünde altın gibi değerli olurlar.

Adell, yıllarca süren markalaşma çalışmaları ile günümüzde yüksek bilinirlik seviyesine ulaşmış, sevilen, suyu, medeniyeti sevdiren, tanınmış marka statüsünü kazanmış lider markalardan biridir.  

Ülkemizin lider markalarından biri Adell olarak,  banyo armatürleri, mutfak armatürleri, banyo,mutfak bataryaları, musluk, çeşme, banyo duş takımları, mekanik tesisat ürünleri üreterek evrenin en değerli varlığı olan insanı, yaşam kaynağımızo olan sağlıklı suyla buluşturmaktan, hayatlarına değer katmaktan mutluyuz.

Misyon markası, firması olarak kuruluş değerlerimizle yol alıyor, yolculuğumuz esnasında işin ticari, maddi boyutunu düşündüğümüz kadar sosyal ve toplumsal boyutunu da düşünüyoruz. Sosyal anlamda su kültürü çalışmalarımızla, beraberinde çeşitli etkinliklerimizle, spor, sanat, kültür, eğitim camiamızın yanında yer alarak toplumsal değer üretmeyi önemsiyoruz.

Sürdürülebilir sosyal politikalarla toplumsal gelişmeye, 7’den 77’ye insanımızın eşsiz su medeniyemiz değerleriyle tanışmasına, su dostu olmasına, su kullanımı bilincinin artmasına çaba gösteriyoruz.

Ülkemizin lider markalarından biri Adell olarak,  banyo armatürleri, mutfak armatürleri, banyo,mutfak bataryaları, musluk, çeşme, banyo duş takımları, mekanik tesisat ürünleri üreterek evrenin en değerli varlığı olan insanı, yaşam kaynağımızo olan sağlıklı suyla buluşturmaktan, hayatlarına değer katmaktan mutluyuz.

Bizleri bu ödüllere layık görenlere, başarı yolculuğumuzda her türlü desteği ve emeğe geçenlere, yolumuzu ve önümüzü açanlara, hedeflerimizi paylaşanlara, yanımızda yer alanlara ve yer alacak olanlara teşekkürlerimizi sunarız.

Hep birlikte daha ileriye….

Yolumuz açık, geleceğimiz aydınlık, ışığımız bol olsun.

Adell markamızın tarihçesini aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

Buraya servisle ilgili linkimizi ilave edebiliriz.

Öyküleri hepimiz severiz. Bizleri içine çeken bir tılsımları vardır öykülerin. Buyurun size farklı bir öykü. Anadolu’dan çıkmış bir insanın öyküsü. Aşağıdaki linkten ulaşabileceğiniz Adell marka hikâyemizi umarız seversiniz. http://www.adell.com/pages/marka-hikayesi

Adell Armatür ve Vana Fabrikaları A.Ş.

 

Kaydet
Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out