ADELL ARMATÜR DOĞRU VE YAPICI FİYATIYLA PAZAR PAYINI, GÖNÜLLERDEKİ YERİNİ BÜYÜTÜYOR

Yıllara dayanan tecrübesi ve piyasa saygınlığı ile en uygun hammadde temini, yalın üretim, makul kar marjlarıyla optimum maliyetlerle üretmiş olduğu ürün ve çözümlerini doğru ve yapı fiyatlarla pazara sunarak payını büyütüyor.

Doğru ve yapıcı fiyatıyla sağlamış olduğu en iyi fiyat/kalite oranı; kaliteli ve markalı ürün kullanıp maliyetlerini optimize etmek isteyen yapı ve proje sahiplerine büyük avantaj sağlıyor. Adell sahip olduğu 12001 Satış Sonrası Müşteri Hizmetleri sistemiyle de müşteri memnuniyetinde süreklilik sunuyor.

Adell Armatürü tercih eden projeler ve yapılar kazanırken diğer taraftan ülkemizde kazanıyor. Çünkü yerli ve milli bir armatür markası olan Adell, Türk işçisinin ve mühendisinin, tasarımcısının alın teriyle, sevgisiyle üretiliyor. Yerli kaynaklar kullanılarak üstün teknolojiyle üretilen Adell mutfak bataryaları, banyo bataryaları, musluklar, banyo aksesuarları, duş setleri, banyo aksesuarları kendisine ödenen parayı fazlasıyla hak ediyor, sağladığı su ve sıcak suya bağlı olarak enerji tasarrufu ile kendi yatırımını geri ödüyor.

Doğru ve yapıcı fiyatlı Adell bataryaları satın alma esnasında yatırımcısına kazandırdığı gibi, kullanırken de sağladığı tasarruf ve prestij ile kullanıcısına, ev ve yapı sahiplerine kullanım ömrü boyunca kazandırıyor.

Adell mutfak bataryaları ile keyifle yaşanan mutfaklara…

Evde geçen saatlerimiz her zamankinden daha değerli. Mutfak ise evimizin en üretken ve bu yüzden en canlı bölümüdür. Adell, ileri teknik donanıma sahip batarya serilerini keyifle yaşanan mutfaklar için üretti. Göz alıcı tasarımları, kusursuz bir ergonomi ile birlikte kullanımınıza sunuyor.

Adell banyo bataryaları ile dinginleştiren, canlandıran banyolara…

Çünkü biz kurumsal itibarı yüksek, değerleri olan, saygın bir kuruluş olmamızın altında üretim gücümüz, teknolojik yatırımlarımız var…

Büyük projelerin uzman markasıyız, işimizi çok seviyoruz. İşin uzmanları, projelerinde uzman markaları tercih ediyor. Adell Armatür, banyo bataryaları, mutfak bataryaları, musluklar, fotoselli musluklar, termostatik teknolojili bataryalar, duş sistemleri, banyo ve otel aksesuarları ve mekanik tesisat ürünlerinde projelerin ihtiyaç duyduğu yapı malzemelerini üretiyor. İş uzmanları işinin uzmanı marka Adell’e güveniyor, onu tercih ediyor.

Güvenilir bir iş ortağı olmak, sizden biri gibi çalışmaktır. Adell olarak sorumlusu olduğumuz her işe sonuna kadar sahip çıkıyor, sürekli yeni çözümler üretiyoruz.

Kendi alanınızda uzmansınız. Bizde alanımızın uzmanıyız. Partner olarak çalışacağız, sizinle bilgimizi, deneyimlerimizi, uzmanlığımızı paylaşacağız. Bu çözüm alanında bizi geleceğe beraber taşıyacak.

Adell Armatürlerinin tercih edildiği projelere ait projelere http://www.adell.com/blogs/referans-projeler

Linkinden ulaşabilirsiniz.

Adell ürünleriyle ilgili maliyet avantajı sağlayan yenilikçi ürün ve çözümleri, banyo bataryalarını, mutfak bataryalarını, muslukları, banyo duş setlerini, tepe duşlarını, banyo aksesuarlarını, otel aksesuarlarını  www.adell.com adresinde keşfedebilirsiniz. 

Başarınız için yanınızdayız. Uzmanlık alanımıza giren konu, ürün ve detaylarda destek vermekten mutluluk duyarız. İstanbul, Başakşehir, İkitelli Organize Sanayi bölgesindeyiz.

http://www.adell.com/pages/proje-destek

Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out