ADELL ARMATÜR MADDİ FOLKLOR ÜRÜNLERİNİ YAŞATMA ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

Çalışmalarıyla ülkemizin kültürel değerlerinin korunmasına, yaşatılmasına ve geleceğe taşınmasında takdire şayan çalışmalar sergileyen Motif Vakfı 2013 yılı “Maddi Folklor Ürünlerini Derleme ve Yaşatma” ödülü tarafımıza verildi.

Kendileriyle gelecek dönemlerde birlikte yol alarak toplumsal değerler üretmekten mutluluk duyacağız.  Motif Vakfı başkanına, gönüldaşlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz.  Sivil toplum kuruluşlarının kültür sanat çalışmalarında yanlarında yer almaktan mutluyuz. Biliyoruz ki, değerlerini, medeniyetini kaybedenler kendileri de kaybolurlar. Gelecek ancak geçmiş üzerine inşa edilirse sürdürülebilir olur.

Misyon markası, firması olarak kuruluş değerlerimizle yol alıyor, yolculuğumuz esnasında işin ticari, maddi boyutunu düşündüğümüz kadar sosyal ve toplumsal boyutunu da düşünüyoruz. Sosyal anlamda su kültürü çalışmalarımızla, beraberinde çeşitli etkinliklerimizle, spor, sanat, kültür, eğitim camiamızın yanında yer alarak toplumsal değer üretmeyi önemsiyoruz.

Sürdürülebilir sosyal politikalarla toplumsal gelişmeye, 7’den 77’ye insanımızın eşsiz su medeniyemiz değerleriyle tanışmasına, su dostu olmasına, su kullanımı bilincinin artmasına çaba gösteriyoruz.

Ülkemizin lider markalarından biri Adell olarak,  banyo armatürleri, mutfak armatürleri, banyo,mutfak bataryaları, musluk, çeşme, banyo duş takımları, mekanik tesisat ürünleri üreterek evrenin en değerli varlığı olan insanı, yaşam kaynağımızo olan sağlıklı suyla buluşturmaktan, hayatlarına değer katmaktan mutluyuz.

Ülkemizin lider banyo armatürleri, mutfak armatürleri, banyo,mutfak bataryaları, musluk, banyo duş takımları, mekanik tesisat ürünleri üreterek evrenin en değerli varlığı olan insanı, yaşam kaynağımızo olan sağlıklı suyla buluşturmaktan, hayatlarına değer katmaktan mutluyuz.

Bizleri bu ödüllere layık görenlere, başarı yolculuğumuzda her türlü desteği ve emeğe geçenlere, yolumuzu ve önümüzü açanlara, hedeflerimizi paylaşanlara, yanımızda yer alanlara ve yer alacak olanlara teşekkürlerimizi sunarız.

Hep birlikte daha ileriye. Yaşasın milli ve manevi değerlerimiz, sonsuza dek sürsün medeniyetimiz.

Yolumuz açık, geleceğimiz aydınlık, ışığımız bol olsun.

Geçmişten günümüze Anadolu’da su ve su medeniyetimize ait çalışmalarımızı ve Adell Ab-ı Hayat Su Medeniyetimize ait  koleksiyonumuzu aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

http://www.adell.com/blogs/blog/tagged/su-medeniyeti-muzesi

Adell Armatür ve Vana Fabrikaları A.Ş.

Kaydet
Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out