ADELL ARMATÜR, MİMARİ PROJELERE GENİŞ ÜRÜN ÇEŞİTLİLĞİ İLE ESNEK TASARIM SUNUYOR

 

Ülkemizin en çok sevilen armatür markalarından biri olan Adell, banyo ve mutfak alanlarınızın planlanmasında daha fazla esneklik sağlamak amacıyla farklı tesisat ve montaj şekillerine uygun ürün yapıları ve formları geliştirerek, esnek tasarım imkânı sunuyor.

Proje yapımcılarını, kullanıcıları sınırlamamak,  hayallerine destek olmak amacıyla

farklı tarzlarda boru tesisatlarına bağlanabilen, farklı yükseklik, farklı uzunluk, farklı akış, farklı yüzey seçenekleriyle tam istediğiniz banyo ve mutfak armatürünü yakalamanıza fırsat sunuyor. Sınırsızca tasarım yapmanızı sağlıyor.

iyi bir mutfak, iyi bir banyo mimarisi, teknik olarak mümkün olan, müteahhidin, ev hanımının isteklerine ve bina yapısının özelliklerine uyum sağlayandır. İsteklerinizden öden vermemeniz ve mükemmele ulaşmak için tezgâh üstü, duvardan, ankastre duvara gömme, tek kollu kumandalı, çift kumanda kollu olmak üzere farklı montaj türleriyle armatürlerimizi müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Tasarımın seçimi de her bir ürün çevresiyle uyumlu azami esneklik sağlayan montaj seçeneklerimiz vardır, ister tezgâh üstü, ister duvardan ve isterseniz duvar içi gömme.

Her üç montaj ve tesisat için geliştirilmiş özel ürünler.

Adell banyolarınızda, mutfaklarınızda hayal ettiklerinizi gerçekleştirmek için üstlendiği görevi eksiksiz olarak yerine getiriyor, size farklı tasarımlar, farklı yüzey seçenekleri sunuyor.

Estetik görünüm ve kullanım kolaylığı sağlayan döner gövdeli, hareketli borulu ve el duşlu spiralili evye bataryalarıyla mutfağınıza kazandıracakları sizi daha da memnun edecek.

Tam istediğiniz, aradığınız ürüne ulaşmanız için titizlikle çalışıyor.

Adell armatür formları, ergonomik, kullanışlı ve incelikli detaylarla çözümleniyor. Adell ile armatürler, teknik bir ayrıntı olmaktan çıkarak estetik görünümüyle de bulunduğu mekanlara kimlik kazandırıyor ve farklılaştırıyor. Mekanların tasarım dilini konuşuyor, mutfakta buzdolabı, kapı kolları, aydınlatma armatürleri gibi diğer unsurlarla tasarım bütünlüğü oluşturuyor.

Ücretsiz planlama servisi hizmetinizdeyiz.

Yeni projenizde armatürler,  banyo ve mutfak bataryaları, musluklar, banyo/otel aksesuarları ve duş setleri için çok sayıda yeni düşünceleriniz var ve ideal bir çözüm arıyorsunuz? Banyonuzda, mutfağınızda tadilata mı giriştiniz? Sıra armatürlere, duş sistemlerine mi geldi?

Armatür uzmanı Adell uzmanları yıllara dayanan deneyimleri ile size en doğru seçimi, en optimim ürünü tercihi yapmak için memnuniyetle yardım etmek üzere hazırdır.

Ekibimize bedelsiz olarak danışabilirsiniz. Uzmanlarımız istekleriniz doğrultusunda mükemmel ıslak mekânlar tasarlar.

Başarınız için yanınızdayız. Uzmanlık alanımıza giren konu, ürün ve detaylarda destek vermekten mutluluk duyarız. İstanbul, Başakşehir, İkitelli Organize Sanayi bölgesindeyiz.

http://www.adell.com/pages/proje-destek

Adell Hakkında:

Yerli ve milli bir marka olan Adell, geliştirdiği teknolojileri, bu teknolojilere sahip yüksek performanslı tasarımları ile samimi ve yapıcı yaklaşımlarıyla farklı projelerde geleceği inşa etmeye, yön vermeye devam ediyor.

Bugüne kadar Adell armatürlerimiz, duş sistemlerimiz, mekanik tesisat ürünlerimiz, hizmet ve desteklerimizle başarı ortağı olduğumuz pek çok proje bazılarını http://www.adell.com/blogs/referans-projeler  linkinde görebilirsiniz.

Adell Proje Destek Birimi

Tel         :+902124862000-Pbx

E-Posta: projedestek@adell.com

ETİKET -  ANAHTAR KELİMELER

#Mimar #İç Mimar #Dekorasyoncu  #Proje Müdürü  #Proje Yöneticisi  #Mutfak #Banyo

KaydetKaydet
Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out