ADELL ARMATÜR MİMARİ PROJELERE TERZİ USULÜ ÖZGÜN TASARIM VE UYGULAMALARLA DEĞER KATIYOR

Ülkemizin yerli ve milli armatür Markası Adell Armatür, sahip olduğu tasarım ve esnek üretim gücü ile projeleriniz için hayalinizdeki armatürleri sizler için özel olarak üretme imkânı sunuyor. Projenizin üslubu can bulduğu mutfak ve banyoların güçlü aktörü, Adell Armatürleri terzi usulü hizmet veriyor.

Her projenize özel armatürlerinizi kişiselleştirebilirsiniz. Siz hayal edin, biz tasarlayalım ve üretelim. Ürün sizin imzasını taşısın.

Adell sahip olduğu tasarım ve esnek üretim gücü ile projeleye, müşteriye uygun özel, özgün ve özellikli ürünler geliştirebiliyor.

Adell Armatür, projeye özel tasarım geliştirebiliyor ve üretim yapabiliyor. Projeye özel terzi usulü ürünleriyle, uygulamalarıyla projelerde fark oluşturan Adell Armatür, yeniliği, özgün olmayı seven mimar, iç mimar ve tasarımcıların tercihi oluyor, gönlünü kazanıyor.

İster siz tasarlayın biz üretim, ister uzman Adell endüstriyel tasarımcılarımız sizler için tasarım çözümleri geliştirsin.

Merkezde Siz Duruyorsunuz…

Projeye özel tasarım, üretim ile özgürlük sağlıyoruz. Adell yenilikçi ürünlerin yanı sıra projeye, müşteriye özel çözümler sunmaktadır. Mevcutlarla yetinmeyen yenilikçi bir tarzınız varsa, projenizde kullanacağınızın armatürlere de imzanızı atmak istiyorsanız, özel bir tasarıma ihtiyacınız varsa, sorun değil, biz sizin için uygun çözümü buluruz.

Bu konuda geçmiş uzun yıllara dayanan deneyimimizden, tasarımı güçlü endüstriyel tasarımcılarımızdan, işine bağlı uzman ve kalifiye çalışanlarımızdan ve kapsamlı kalite ve çevre yönetim sistemimizden güç ve destek alıyoruz.

Hayalinizdeki formlar, yüzeyler, renkler, malzemeler, donanım, özel ölçüler, projenize, düşüncelerinize uygun bireysel çözümler, özgün tasarımlar sunabiliyoruz.

Firmanıza, Markanıza, Projenize Özel Ürünler, Çözümler…

Müşterilere uygun özgün tasarım çözümleri geliştiriyoruz. Ürün gurubumuzda, armatür koleksiyonumuzda yer alan standart ürün ve çözümlerin yanı sıra, ar-ge ve tasarım ekibimiz firmanıza özel ürün ve çözüm hizmete sunmaktadır.

Adell’in Mottosu: “Tailored Product” “Tailored Communication” 
“Özel kesim bir ürün ve hizmet vermeye çalışıyoruz. Gerekirse bir marka için proje, bir ekip kuruyoruz, onun ihtiyacına göre kendi ürünlerimizi şekillendiriyoruz. Müşterimizin projelerini tanıyor, ona adapte oluyoruz.”

Senin Rengin, Senin Logon, Senin Tasarımın, Senin Hayalin…

Rengini, tasarımını sen seç, mekanları renklendir. Tamamen yerli üretim olan Adell ürünleri, projeniz ve kurumsal kimliğinize göre size özel renklerde üretilebilir. Detaylar için Proje destek iletişime geçiniz.

Projenize özel ürün tasarlama, geliştirme esnekliğine, yeteneğine sahibiz.

Standart ürünlerimizden farklı olarak proje yönetiminizin, mimarı grubunuzun istek ve ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş (kişiselleştirilmiş, kurumsallaştırılmış) ürün ve çözümler ile projelerinizde, yapılarınızda fark atmanıza destek verebilmekteyiz.

Adell Armatür, projeye özel tasarımları, markalamayı, özel renk ve yüzey kaplama sunarak mimari gruplara, projelere su armatürlerinde özgürlük kazandırıyor. Kendi hayallerini, çizgilerini, tasarımlarını projesine yansıtmak isteyen mimarlara, iç mimarlara, tasarımcılara sektörde hiçbir armatür markasının sunmadığı “Terzi usulü tasarım ve uygulama” ile tasarım ve görüntü zenginliği kazandırıyor.

Bugüne kadar Adell armatürlerimiz, duş sistemlerimiz, mekanik tesisat ürünlerimiz, hizmet ve desteklerimizle başarı ortağı olduğumuz pek çok proje bazılarını www.adell.com/blog linkinde görebilirsiniz.

Mimari projelere özel üretimler…Kişisel çözümler sunma esnekliği ve terzi usulü dikim Adell’de...

Adell olarak sektör paydaşlarımızdan farklı olarak projenize özel teknik çözümler geliştirme, esnek, kişiselleştirilmiş ürünler tasarlama ve üretme esnekliğine sahibiz…

Sizin için ne yapabiliriz?

Mükemmel eşleşme, mükemmel uyum…

Sizin projeniz için en doğru armatür hangisidir? Gelin birlikte seçelim. Uzmanlarımız size ücretsiz destek versinler…http://www.adell.com/pages/proje-destek

Size özel çözümlerimiz için hemen arayın, projenizle mükemmel eşleşme, mükemmel uyum sağlayacak ürünlere, tasarımlara imza atın.

KaydetKaydet
Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out