ADELL ARMATÜR MİMARİ PROJELERE ZENGİN ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ İLE SEÇENEKLER SUNUYOR

Türkiye su armatür sektörünün lider markalarından olan Adell Armatür, ürün portföyünde bulunan banyo-mutfak bataryaları, musluklar, duş setleri, tepe duşları, banyo ve otel aksesuarlarını, yenilikçi, su tasarruflu ürünlerini mimari projelerin ihtiyaçlarına uygun olarak sunabiliyor ve bu konuda seçeneklerini her gün arttırıyor.

Tek kumandalı, çift kumandalı, 90 derece, tezgah üstü ve ankastre montaj alternatifleri, klasik açma-kapamalı, hafızalı elektronik ve termostatik özellikler gibi farklı teknik üstünlüklerle donatılmış armatürler, armatürlere uygun tasarlanmış aksesuarlar, duş sistemleri projelerin tasarım bütünlüğüne ve kullanım kolaylığına katkıda bulunuyor.

Standart krom, altın, satin kaplama yanında antik, siyah, beyaz ve muhtelif renklerdeki kaplama alternatifleri ile özellikle butik projelerin tercihi oluyor.

Ürün, tasarım çeşitliliği projelere seçim özgürlüğü veriyor.

Tek kumandalı yada termostatik, sıva üstü yada ankastre bataryalar her tipte projeye uygun bir çözüm üretilebiliyor.

Üretim gamında bulunan duş sistemleri, duş takımları, tepe duşları armatürlerle mükemmel uyum ve bütünlük sağlıyor.

Armatür konseptine uygun olarak tasarlanan Adell banyo, mutfak armatürleri ve otel aksesuarları projelerde tek kaynaktan armatür, duş sistemi ve aksesuarı ihtiyaçlarını tedarik etme imkânı sağlıyor. Tek kaynaktan tedarik projelere ve yapı firmalarına planlama, satın alma, montaj, servise alma proseslerinde kolaylık ve hız kazandırıyor.

Evlerimizin kalbi olan mutfaklar için duvardan, tezgâh üstü, döner gövdeli ve uzayan spiralli modelleri ile ürün gamına sahip olan Adell ürünleriyle suya ulaşımı kolaylaştırıyor.

Adell, banyo ve mutfaklara yenilikçi banyo bataryaları, mutfak bataryaları, muslukları ile harika görüntü ve değer katmaya ediyor.

Sizde projenizde ihtiyaç duyacağınız tarzdaki, formda, tasarımda, yüzey çeşitlilğinde ürünleri Adell Armatür'de bulabilirsiniz.

Adell Hakkında:

Yerli ve milli bir marka olan Adell, geliştirdiği teknolojileri, bu teknolojilere sahip yüksek performanslı tasarımları ile samimi ve yapıcı yaklaşımlarıyla farklı projelerde geleceği inşa etmeye, yön vermeye devam ediyor.

Bugüne kadar Adell armatürlerimiz, duş sistemlerimiz, mekanik tesisat ürünlerimiz, hizmet ve desteklerimizle başarı ortağı olduğumuz pek çok proje bazılarını http://www.adell.com/blogs/referans-projeler  linkinde görebilirsiniz.

Başarınız için yanınızdayız. Uzmanlık alanımıza giren konu, ürün ve detaylarda destek vermekten mutluluk duyarız. İstanbul, Başakşehir, İkitelli Organize Sanayi bölgesindeyiz.

http://www.adell.com/pages/proje-destek

Adell Proje Destek Birimi

Tel         :+902124862000-Pbx

E-Posta: projedestek@adell.com

 

ETİKET -  ANAHTAR KELİMELER

#Mimar #İç Mimar #Dekorasyoncu  #Proje Müdürü  #Proje Yöneticisi  #Mutfak #Banyo

KaydetKaydetKaydetKaydet
Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out