ADELL ARMATÜR ŞIKLIĞI, KONFORU MODERN BANYOLARA, MUTFAKLARA DEĞER KATIYOR

Birbirinden şık ve benzersiz tasarım, renk, form ve yüzey alternatifleri ile mutfak ve banyolarda konfor oluşturan Adell Armatür, estetiği sağlamlıkla bütünleyen ürün ve çözümleriyle sağlıkla suyla buluşmayı sağlıyor. Nitelik ve markalı konutların, prestijli eğitim, sağlık, turizim tesislerinin tercihi oluyor.

Armatür, duş sistemleri ve banyo aksesuarları üretiminde Türkiye’de ve uluslar arası arenada geniş bir yere sahip Adell Armatür, ürünlerini tasarım, sanat ve teknoloji ile yorumlayarak katma değeri yüksek, çağdaş tasarımlarla uyumlu, estetik ve işlevsel armatürler üretiyor.

Titiz işçilikle üretilen Adell armatürleri, duş sistemleri ve banyo aksesuarları göz kamaştıran şıklıkları, su ve doğa dostu özgün tasarımları yanında 6 yıl garanti süresiyle de müşterilerine uzun ömür vaat ediyor.

Bir dünya armatur

Duvara, tezgah üstüne bağlanabilen, tek kumanda ve çift kumanda kollu kullanılabilen, kromlu-altın-renkli yüzeyleriyle, farklı formlara, tasarımlara sahip çeşitliliğiyle Adell'de "tam aradığım gibi" diyeceğiniz pek çok armatür, musluk var.

Stil Sahibi

Adell Design Team ve armatür konusunda uzmanlaşmış endüstriyel tasarımcılar ile geliştirilen tasarımlar mekanların dilini biliyor ve aynı dilden konuşuyorlar. Her biri ayrı bir mimari dili biliyor. Değişen zevk ve ihtiyaçlara cevap verebilen birbirinden şık form, tasarım ve büyüleyici/ göz alıcı yüzey seçenekleriyle kullanıcıların tarzlarını, kimliklerini yansıtan mekanlara kavuşmasını sağlıyor.

Hijyenik

Kullanılan hammaddesinden her bir parçasına, suyla temas eden contasına, yağına tüm detaylar hijyen koşulları ve insanlığı açısından risk oluşturmayan kalitede kullanılıyor. Adell armatürleri kullanıldığı her yerde hijyen sağlıyor.

Yüzey Işıltısı

Krom, altın, paslanmaz ve renkli yüzeyler dayanıklı ve kolay temizlenebilir özellikleriyle uzun yıllar ışıltılarını kaybetmeden mekanlarınızın enerjisini yükseltiyor. İlk günkü gibi pırıl pırıl olan parıltıları devam ediyor. Uzun yıllar dayanan yüzeyler ilgili temizlik kurallarına dikkat edilerek uzun yıllar canlılığını koruyor.

Su ve çevre dostu

Adell armatürleri su'yu, çevreyi seviyor. Onunla dostlar ve her damlasını önemsiyorlar. Adell banyo ve mutfak armatürleri tasarımı, donanımları ile havayı suyla karıştırıyor ve böylelikle hem daha yumuşak ve dağılmayan bir su akışı ve hemde Su'dan yaklaşık yüzde 40'lara varan tasarruf sağlıyor.

Modern Mutfaklar için.

Adell mutfak armatürleri evinizin kalbi mutfaklarınıza farklı görünümü, üstün ürün ve donanım özellikleri, estetik ve zarif tasarımlarıyla modayı mutfaklarınıza taşıyor. Mutfağınız için ideal mutfak bataryanızı Adell mutfak bataryaları koleksiyonundan seçebilirsiniz, hem de avantajlı fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz.

Adell modern mutfak armatürleri ile detaylara http://www.adell.com/collections/mutfak-bataryalari  linkinden ulaşabilirsiniz.

 

Modern Banyolar için.

Adell, kişisel arınma ve dinginliğe ulaşma alanlarımız olan banyolarda suyla buluşmanın en keyifli halini, yaşam tarzınızla uyumlu su deneyimlerini sunuyor. Banyonuz için modern banyo/duş armatürlerini, el  ve tepe duşlarını, duş sistemlerini, banyo aksesuarlarını keşfetmek için linki hemen tıklayınız. Güvenli, tasarruflu olarak sizi suyla buluşturuyor. Banyonuzda ihtiyaç duyacağınız banyo bataryalarını, lavabo bataryalarını, musluklarını, duş setlerini, banyo aksesuarlarını Adell geniş koleksiyonunda bulabilirsiniz.

http://www.adell.com/collections/banyo-bataryalari

http://www.adell.com/collections/dus-sistmeleri

Adell, mutfaklarda, banyolarda dayanıklı, şık ve çekici armatürler tasarlayarak konforu, yüzünüzdeki tebessümü arttırmayı amaçlıyor. Suyla buluşmanızı, suyu yönetmenizi kolaylaştırıyor.

Evlerimizin en güzel mekanları olan mutfak ve banyolara benzersiz su kullanım deneyimi getiriyor.

KaydetKaydetKaydetKaydet
Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out