ADELL ARMATÜR SOSYAL GİRİŞİMCİLİK ÖDÜLÜNDE FİNAL’DE…

Metro Group- Ekonoist ve Capital dergileri tarafından düzenlenen “Sosyal Girişimci Ödülleri 2014’te yarışmasında topluma katkı sağlayan çalışmalarımızdan dolayı “esnaf” kategorisinde finale kaldık.

Misyon markası, firması olarak kuruluş değerlerimizle yol alıyor, yolculuğumuz esnasında işin ticari, maddi boyutunu düşündüğümüz kadar sosyal ve toplumsal boyutunu da düşünüyoruz. Sosyal anlamda su kültürü çalışmalarımızla, beraberinde çeşitli etkinliklerimizle, spor, sanat, kültür, eğitim camiamızın yanında yer alarak toplumsal değer üretmeyi önemsiyoruz.

Sürdürülebilir sosyal politikalarla toplumsal gelişmeye, 7’den 77’ye insanımızın eşsiz su medeniyemiz değerleriyle tanışmasına, su dostu olmasına, su kullanımı bilincinin artmasına çaba gösteriyoruz.

Adell Armatür ve Vana Fabrikaları A.Ş. olarak tüketicilerimizle buluştuğumuz önemli noktalardan biri olarak gördüğümüz perakende zincir marketleri önemsiyoruz. Gerek yapı ve gerekse gıda marketler raflarında yer almayı, müşterilerimizle Adell markalı banyo mutfak armatürlerimizi, bataryalarımızı musluklarımızı, çeşmelerimizi, vanalarımızı, mekanik tesisat ürünlerimizi buluşmayı çok seviyoruz.

Onlar bizi, biz onları sevdikçe beraberliğimizin sonsuza kadar sürmesini diliyoruz.

Metro Gross market olarak ürün tedariği sağlamaktan ve uzun yıllardan beri güzel ilişkiler içinde bulunmaktan, istikrarlı yapıları, güven veren duruşları ile kendileriyle birlikte yol almaktan mutluyuz.

Metro Group’un sosyal çalışmalarını takdirle karşılıyoruz.

Ülkemizin lider markalarından biri Adell olarak,  banyo armatürleri, mutfak armatürleri, banyo,mutfak bataryaları, musluk, banyo duş takımları, mekanik tesisat ürünleri üreterek evrenin en değerli varlığı olan insanı, yaşam kaynağımızo olan sağlıklı suyla buluşturmaktan, hayatlarına değer katmaktan mutluyuz.

Bizleri bu ödüllere layık görenlere, başarı yolculuğumuzda her türlü desteği ve emeğe geçenlere, yolumuzu ve önümüzü açanlara, hedeflerimizi paylaşanlara, yanımızda yer alanlara ve yer alacak olanlara teşekkürlerimizi sunarız.

Hep birlikte daha ileriye. Yolumuz açık, geleceğimiz aydınlık, ışığımız bol olsun.

Geçmişten günümüze Anadolu’da su ve su medeniyetimize ait çalışmalarımızı ve Adell Ab-ı Hayat Su Medeniyetimize ait  koleksiyonumuzu aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

http://www.adell.com/blogs/blog/tagged/su-medeniyeti-muzesi

Adell Armatür ve Vana Fabrikaları A.Ş.

Kaydet
Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out