ADELL ARMATÜR, SU DOSTU ARMATÜRLERİ İLE HEM DOĞAYA, HEM CEBİNİZE KAZANDIRIYOR

Ar-ge yatırımlarıyla daha az su ve enerji tüketen ödüllü ürünleriyle 37 yıldır yapı sektörünün hizmetinde olan Adell Armatür’ün su dostu armatürleri su, enerji ve zaman tasarrufuyla hem doğaya, hem cebinize, hem de işletme bütçenize kazandırıyor.Türkiye'nin lider armatür üreticilerinden olan Adell, üretim ve ürünleriyle suya gönül veren bir firma olarak her damlasını önemsiyor.

. Adell armatür, duş sistemi ürünleriyle daha az su ve enerji tüketiliyor, uzun ömürleri, daha az bakım gerektiren yapılarıyla çevrenin sürdürülebilirliğine katkıda bulunuyor.

Yüksek kaliteli, uzun ömürlü Adell ürünlerinin ekonomik ve ekolojik açıdan avantajlı olması projelerdeki verimliliği arttırıyor.

Adell suyun her damlasını önemseyen su dostu fotoselli, sensör teknolojili muslukları, termostatik teknolojili bataryaları, su tasarruflu duş setleri, tepe duşları, çift kademeli gömme rezervuarları, zaman ayarlı lavabo muslukları, su tasarruf kitleri ürünleriyle banyolarınızda, mutfaklarınızda, ticari yapılarınızın, ofislerinizin, turizm ve eğitim tesislerinin genel mekanlarında yüzde 50’lere varan oranda su tasarrufu sağlıyor.

Standart lavabo bataryaları dakikada 12/15 litre su tüketirken Adell tek kollu bataryaları 9 litre tüketerek yüzde 40’lara varan su tasarrufu sağlıyor.

Sağladığı su tasarrufuyla, sıcak tasarrufu dolayısıyla sağladığı enerji tasarrufuyla hem doğaya ve cebinize, hemde işletme bütçenize kazandırmaya kullanım ömrü boyunca devam ediyor.

Termostatik Banyo bataryaları doğaya ve cebinize kazandırırken ayrıca size zaman kazandırıyor. Tüm duş boyunca aynı su sıcaklığını garanti ediyor, hızlı bir şekilde ayarlamış olduğunuz sıcaklığına sizi ulaştırıyor.  Hamile bayanlar, küçük bebekler, evcil hayvanlar, yaşlı ve engelliler için sabit su sıcaklığı ile güvenli ve konforlu duş ve yıkanma imkânı sunuyor. Yenilikçi Adell Termostatik teknolojili bataryaları ISO İstanbul Sanayi Odası “Çevre Teşvik Ödülü” sahibidir. Ödüllü Adell Termostatik bataryaları kullanın, konforunu, güvenliğinizi ve keyfinizi bir üst seviyeye taşıyın, hemde su tasarrufu, enerji tasarrufu sağlayın, paradan, zamandan kazanın. https://www.adell.com/products/termomax-termostatik-banyo-bataryasi

Sizde sürdürülebilir bir gelecek inşa etmek, su’yu, doğayı korumak ve işletme bütçenize kazandırmak için tasarruflu Adell Armatürlerini, lavabo, banyo ve mutfak bataryalarını, duş setlerini tercih edin, hem kazanın, hem kazandırın. Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakın.

Su dostu Adell Armatürlerinin tercih edildiği projelere ait projelere http://www.adell.com/blogs/referans-projeler linkinden ulaşabilirsiniz.

Adell ürünleriyle ilgili maliyet avantajı sağlayan yenilikçi ürün ve çözümleri, banyo bataryalarını, mutfak bataryalarını, muslukları, banyo duş setlerini, tepe duşlarını, banyo aksesuarlarını, otel aksesuarlarını  www.adell.com adresinde keşfedebilirsiniz. 

Başarınız için yanınızdayız. Uzmanlık alanımıza giren konu, ürün ve detaylarda destek vermekten mutluluk duyarız. İstanbul, Başakşehir, İkitelli Organize Sanayi bölgesindeyiz.

http://www.adell.com/pages/proje-destek

Kaydet
Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out