ADELL ARMATÜR TÜKETİCİ ZİRVESİNDEN KALİTE ÖDÜLÜYLE DÖNDÜ.

Banyo ve mutfak armatürleri, bataryalar, musluklar ve vana lider üreticilerinden Adell Armatür ve Vana Fabrikaları A.Ş. 23. Uluslararası Tüketici Zirvesinde “Tüketici 2010 Kalite Ödülü”nü aldı.

Tüketici Akademisi tarafından düzenlenen 23. Uluslar arası Tüketici Zirvesi ve ödül töreni 15 Mart 2010 tarihinde Çırağan Sarayı’nda yapıldı. Tüketici Hakları Günü sebebiyle Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen zirve içerisinde ayrıca 2010 Tüketici Konferansı yapıldı.

Tüketici zirvesine ve ödül törenine Türkiye’nin önde gelen sanayici, iş adamı ve yöneticileri katıldı. Adell Armatür ve Vana  Fabrikaları A.Ş. den de Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ali Topçu ve ekibi katıldı. Zirve, Türkiye’nin tüketici ile ilgili bütün ilgililerin buluştuğu platform oldu.

Ödülü tüm çalışma arkadaşları, çözüm ortakları ve satıcı müşterileri adına alan Adell Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ali Topçu, “Adell armatür olarak, yaptığımız müşteri odaklı çalışmaların bir sonucu olarak fark edilmekten, bu ödülü almaktan mutluluk duyuyoruz. Firmamızı bu ödüle layık gören yetkililere, değerli seçici kurul üyelerine ve tüketicilerimize teşekkür ediyoruz. Bu ödül tüm çalışanlarımız için gurur ve motivasyon kaynağı olacaktır.

Sevgi ve bilgi esirgenmeyip paylaşıldıkça büyür. Her başarının ardında yoğun bir emek, alın teri, yaratıcılık ve başkalarından farklı olanı yapma özelliği yer alır. Başarılar ise fark edilip alkışkandıkça, taltif gördükçe, bireysellikten çıkıp toplumsallaşıyor ve gelişip yeni filizlerle zenginleşiyor. Adell armatür, uzman mühendis ve çalışanları, 7 milyon batarya, musluk ve vana üretme kapasitesi, teknolojik makine parkı ile sektörün lider üreticilerinden biridir. Adell armatür ürünleri seviyeli, kaliteli ve prestijli mekanlarda, zincir marketlerde, malzeme satıcılarımızda tüketicilerimizle buluşuyor. Adell Armatür markası gerek yurt içinde gerekse yurt dışında bilinirliği olan ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Tasarruflu ve yenilikçi ürünleri ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarda sürekli büyümekte olan Adell Armatür, tüketici odaklı çalışmalarıyla tüketicinin kalbini, sevgisini kazanmıştır. Tüketicinin kalbinde edindiğimiz yerin göstergesi, bir ölçüde tapusu olarak bu ödül bizim için özel önem arz ediyor.” dedi.

Ödül töreni yapılan kokteyl ile sona erdi.

Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out