ADELL ARMATÜRDE İHRACAT HEDEFİ: TÜRK SERAMİĞİ SATILAN 159 ÜLKEYE ULAŞMAK

Adell Armatür olarak ihracatlarını büyütmek adına yol haritasında seramik ve vitrifiye üreticilerinin gerçekleştirmiş olduğu 159 ülkeyi hedefledi.
Türkiye İhracatçılar Meclisinin verilerine göre Türkiye 159 ülkeye seramik satıyor.
Sevindirici bir haber. Seramik sanayicilerimizi kutluyoruz.
Yurt dışında herbir seramik satıcısı aynı zamanda ciddi bir armatür, tesisat malzemeleri potansiyel müşterisidir.
Her bir seramik-vitrifiye satıcısı aynı zamanda armatür, duş sistemleri, mekanik tesisat ürünleri satıcısıdır büyük bir ihtimalle.
Bu bize Adell Armatür ve Vana Fabrikaları A.Ş. olarak ihracat yaptığımız ülke sayısını ulaştığımız 36 sayısından 159 kadar müsait olduğunu gösteriyor.
Seramik satılan her ülkeye Türk mühendisinin, işçisinin alın teriyle, sevgisiyle üretmiş olduğu Adell Armatürlerini satmak hedefimizi sizlerle paylaşmaktan mutluyuz
Armatür, seramik, vitrifiye birbirini tamamlayan, bütünleyen, mutfak ve banyoların, ıslak mekanların vazgeçilmezleri. İç ticarette olduğu gibi dış ticarettede birbirine destek verecek, geliştirecek yönleri var.
Evet elde var 36.
Geriye kaldı 123.Gidecek daha 123 ülke var önümüzde, uzunca bir yol değil mi?
Yardıma, çok çalışmaya ihtiyacımız var.
Bu konuda her türlü işbirliklerine, hedefimize destek verecek ellere açığız, birlikte açılmaya hazırız. El verir misiniz?
Umarız ve dileriz bizde Türkiye su armatür sanayicileri, sektörü olarak paydaşlarımızla birlikte kamuoyunu aynen seramikçi ihracatçı dostlarımız gibi ciddi sayılarla sevindiririz.

 

Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out