ADELL ARMATÜRE İSTANBUL SANAYİ ODASI ÇEVRE TEŞVİK ÖDÜLÜ...

Düzenlenen toplantıya bir çok sanayicin yanı sıra  T.C. Çevre Orman Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi yetkilileri,  İstanbul Kültür Üniversitesi İktisadi Bilimler Fakültesi Prof Dr. Emre Akin ve pek çok uzman katılırken, Adell Armatür ve Vana  Fabrikaları A.Ş. den de  Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ali TOPÇU, Fabrika Müdürü Servet BOZ, Servis Eğitim Müdürü Suat YILMAZ ve Muhasebe Yönetmeni Sibel Alpar katıldı.

Ödül töreni açılış konuşmasını İSO Çevre İhtisas Kurulu Başkanı ve Kale Grubu Başkanı Zeynep Bodur Oktay yaptı.  

Toplantıda çevreci üretim sistemleri, çevreye duyarlı ürün üretimi, kiriz den olumsuz etkilenen çevre tedbirleri ele alındı. “Küresel Ekonomik Krizde Yatırımların Finansmanı ve Çevrenin etkisi” Konuşmasını yapan İstanbul Kültür Üniversitesi İktisadi Bilimler Fakültesi Prof Dr. Emre AKİN, Kriz ve Çevre de iki farklı tez, dünyada çevre, Kriz Hümanist yaklaşımları fırsat verir mi?, Gerçeğin arkası, Yokluk mertliği bozar, Sadece telkin yetmez, Kriz ve Fırsat Gerçeği, Gemi batarken neyi feda ederiz, Türkiye ve Çevre, Tüketici daha mı duyarlı, alt başlıklar altında konuştu.

Konuşmaların ardından ise ödül törenine geçildi. Çevre- Çevreye Duyarlı Ürün ve üretim konularında yaptığı başarılı çalışmalar ile ADELL Armatür ve Vana Fabrikaları A.Ş. “2008 Yılı KOBİ Çevre Teşvik Ödülü” nü aldı.  

Ödülünü alan Adell Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ali TOPÇU,   “Adell armatür olarak, senelerdir çevre bilinciyle yapmış olduğumuz çalışmaların bir sonucu olarak bu ödülü almaktan mutluluk duyuyoruz. Firmamızı bu ödüle layık gören yetkililere, değerli seçici kurul üyelerine teşekkür ediyoruz. Bu ödül tüm çalışanlarımız için gurur ve motivasyon kaynağı olacaktır.

Sevgi ve bilgi esirgenmeyip paylaşıldıkça büyür. Her başarının ardında yoğun bir emek, alın teri, yaratıcılık ve başkalarından farklı olanı yapma özelliği yer alır. Başarılar ise fark edilip alkışkandıkça, taltif gördükçe, bireysellikten çıkıp toplumsallaşıyor ve gelişip yeni filizlerle zenginleşiyor. Adell armatür, 300 e yakın çalışanı, 7 milyon batarya, musluk ve vana üretme kapasitesi ile sektörün lider üreticilerinden biridir. Tasarruflu ve yenilikçi ürünleri ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarda sürekli büyümekte olan Adell Armatür olarak, çevreyi korumayı ve kollamayı bir görev olarak kabul ediyoruz.

Toplantı da belirtildiği gibi artık son kullanıcılar daha doğrusu tüketicilerimiz çevreye zararsız ürünleri tüketme konusunda gerçekten çok duyarlı.  Konuşmalarda uzmanlarımızın belirttiğine göre  Türkiye ‘de kullanıcıların %66 sı çevre zarar vermeyen ürünler tercih ediyor. Bu güzel ve sevindirici bir haber. Adell armatürleri, muslukları çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen ürünler olmasına özen gösteriyoruz. AR-GE çalışmalarımız  bu yönde devam etmektedir. Vatandaşlarımızı Adell musluklarından sağlıklı su içmeye davet ediyoruz. ” dedi .

Ödül töreni yapılan kokteyl ile sona erdi.

Kaydet
Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out