ADELL ARMATÜRLERİ SON MODA TASARIMLARI İLE BANYO VE MUTFAKLARIN TASARIM DİLİNİ KONUŞUYOR

Mimari üslupların can bulduğu mutfak ve banyoların güçlü aktörü, Adell Armatürleri tasarımda yakaladığı hız ile banyo ve mutfaklarla aynı dili konuşan ve mekânlardaki konsepti tamamlayan tasarımlarıyla fark atıyor.

İnşaat sektörümüzün ve müşteri beklentilerinin gelişimine bağlı olarak artan müşteri istekleri ve gelişen mimari tarzları dikkate alan Adell Armatür, iç ve dış tasarımcılarla oluşturduğu son moda tasarımlar geliştiriyor.

Çizginin üstünde, elinizin altında” mottosuyla çizgi üstü tasarımlarıyla, uygun fiyat yapısıyla mimar, iç mimar, tasarımcı ve dekorasyoncuların en uygun fiyat/kalite dengesiyle ulaşacağı ürünler üretiyor.

İstanbul ikitelli Organize sanayi bölgesinde entegre tesislerinde yetişmiş insan gücü, deneyimli mühendis ve tasarımcı kadrosuyla batarya, musluk, duş setleri, banyo ve otel aksesuarları üretiminde uzmanlaştı. Uzmanlığını ürün tasarımında sergileyerek sektörde fark üretti.

Banyo ve mutfakların tasarım dilini bilen, onlarla iletişime geçen ve konuşan son moda Adell armatürleri mekânlara elegan ve bütünlükçü harika görünümler kazandırıyor.

Adell Armatür, modern, minimal, klasik tarzda ürün koleksiyonları ile modayı ve güncel mimari tarzları yakalıyor. Güncel formları, çizgileri ve tasarım dilini ürünlerine yansıtarak mimar, iç mimar ve tasarımcıların hayallerine dokunuyor.

Yapı profesyonellerine özgürlük kazandırmak adına  geniş bir çeşitlilikle üretilen duvar bağlantılı, tezgah üstü montajlı, tek veya çift kollu kumandalı, ankastre duvara gömme yapılarıyla Adell Armatürleri, duş setleri, banyo aksesuarları her türlü tesisata uyum gösteriyor.

Parlak krom, altın, beyaz, siyah, antrasit, krem yüzey seçenekleriyle mekandaki diğer aksesuar ve objelerle bütünlük sağlıyor.

Adell Armatürlerinin tercih edildiği projelere ait projelere http://www.adell.com/blogs/referans-projeler  linkinden ulaşabilirsiniz.

Adell ürünleriyle ilgili maliyet avantajı sağlayan yenilikçi ürün ve çözümleri, banyo bataryalarını, mutfak bataryalarını, muslukları, banyo duş setlerini, tepe duşlarını, banyo aksesuarlarını, otel aksesuarlarını  www.adell.com adresinde keşfedebilirsiniz. 

Başarınız için yanınızdayız. Uzmanlık alanımıza giren konu, ürün ve detaylarda destek vermekten mutluluk duyarız. İstanbul, Başakşehir, İkitelli Organize Sanayi bölgesindeyiz.

http://www.adell.com/pages/proje-destek

Sizde son model su armatürlerine en uygun koşullarla sahip olmak istiyorsanız hemen arayın. Adell proje destek uzmanları destek vermeye hazırdır.

 

Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out