ADELL ARMATÜRLERİ, ÜRÜNLERİ NERELERDE, HANGİ PROJELERDE KULLANILDI? REFERANSLARI NELERDİR?

Yurt içinde ve yurt dışında pek çok kamu binasında, hava limanında, otel ve turizm yapılarında, okul ve eğitim tesislerinde, nitelikli ve markalı konutlarda, hastane ve sağlık tesisinde, spor tesislerinde ve ticari yapılarda Adell ürünleri yıllardan beri mutlulukla kullanılmaktadır. Adell Armatür kalitesi, bilinirliliği ile yapı sektöründeki payını hergün büyütüyor.

Gerek resmi ve gerekse özel sektöre ait pek çok yapıda tavsiye edilerek kullanılmakta olan Adell ürünleri kullanıcılarının ikinci ve sonraki projelerinin de tercihi olmayı başarmıştır.

Çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyduğumuz pek çok proje gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında Adell ürünlerini mutlulukla kullanmakta ve suya sağlıklı olarak buluşmaktadırlar.

Adell mutfak bataryaları, banyo bataryaları, muslukları, fotoselli muslukları, termostatik banyo bataryaları, banyo aksesuarları, gömme rezervuarları 6 yıla varan garantiler dâhilinde müşterilere sunulmakta ve garanti süresince ücretsiz olarak yerinde servis hizmeti ile sunulmaktadır. Tüm yurda yayılmış servis teşkilatı satış sonrası oluşabilecek durumlarda kullanıcılarımızın yanında yer almakta ve memnuniyetini sağlamaktadır.

Adell ürünlerinin kullanılmış olduğu referans projelerimizden bazılarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:  http://www.adell.com/blogs/referans-projeler

Referans projelerimizden yapı türlerine göre segmente edilmiş bazılarına linklerden ulaşabilirsiniz:

Kamu Yapıları Referans Projeleri için https://www.adell.com/blogs/referans-projeler/tagged/kamu-binalari

Hava Limanları Referans Projeleri için https://www.adell.com/blogs/referans-projeler/tagged/hava-limanlari

Otel, Turizm Yapıları Referans Projeleri için  https://www.adell.com/blogs/referans-projeler/tagged/otel-ve-turizm-tesisleri

Okul, Eğitim Tesisleri Referans Projeleri için https://www.adell.com/blogs/referans-projeler/tagged/okul-ve-egitim-tesisleri

Konut referans Projeleri için  https://www.adell.com/blogs/referans-projeler/tagged/konutlar

Hastane ve Sağlık Yapı referans projeleri için https://www.adell.com/blogs/referans-projeler/tagged/hastane-ve-saglik-tesisleri

Spor tesis referans Projeleri için  https://www.adell.com/blogs/referans-projeler/tagged/spor-tesisleri

Ticari Yapı, AVM referans Projeleri için https://www.adell.com/blogs/referans-projeler/tagged/ticari-yapilar

Burada yer alan referans projeler ürün ve çözümlerimizle başarı ortaklığını yaptığımız projelerden sadece bazılarıdır. Bu projelerde bizlere güvenerek ürünlerimizi tercih eden proje yöneticilerine, mimarlara, iç mimarlara, tasarımcılara, mekanik tesisat gruplarına ve bayilerimize gönülden teşekkür ederiz.

150 Kişilik beyaz ve mavi yakalı çalışan ve mühendis kadrosu, teknolojik entegre tesisleri ve yıllara dayanan tecrübesi ile yenilikçi, tasarruflu ve dayanıklı olarak üretilen günlük ürünler yurt içinde ve yurt dışında projelere dağılmaktadır. Yıllardan beri tavsiye ile, tercih edilerek satılan ve kullanılan Adell ürünleri ve markası kullanıcılarını üzmedi ve hiç yalnız bırakmadı.

Gerek sanal medya sayfalarımızdan, sitemizden, telefonlarımızdan, e-posta adreslerimizden kolaylıkla ulaşılabilen Adell Satış Sonrası Servis Hizmetleri birimi garanti süresince ücretsiz, garanti süresi sonunda n itibaren ise en uygun koşullarla daima yanınızdadır.

Hiçbir başarı tesadüfle gelmiyor, kalite tesadüfle yakalanmıyor. Adell ’de 1981 yılından bu yana sevda ile tutku ile devam eden kalite anlayışı, ince araştırma, derin ve titiz fikir üretme, yenilikçi tasarım ve sevgi ile üretim ile sürdürülüyor. Değerli bayilerimizin, müşterilerimizin tercihleri, memnuniyetleri, pek çok ödülle layık görmeleri bizim gücümüz ve motivasyon kaynağımız oluyor.

Bu kadar insanın, müşterinin, projenin yanılıyor olması mümkün değil mi?

Haydi sizde mutlu müşterilerimiz arasına katılın. Adell ürünlerini tercih edin. Adell Armatür farkını yaşayın.

Adell ürünleriyle ilgili maliyet avantajı sağlayan yenilikçi ürün ve çözümleri, banyo bataryalarını, mutfak bataryalarını, muslukları, banyo duş setlerini, tepe duşlarını, banyo aksesuarlarını, otel aksesuarlarını  www.adell.com adresinde keşfedebilirsiniz. 

Başarınız için yanınızdayız. Uzmanlık alanımıza giren konu, ürün ve detaylarda destek vermekten mutluluk duyarız. İstanbul, Başakşehir, İkitelli Organize Sanayi bölgesindeyiz.

http://www.adell.com/pages/proje-destek

Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out