ADELL’E TİMDER İNŞAAT MALZEME SATICILARI DERNEĞİN’DEN EĞİTİME DESTEK PLAKETİ.

Banyo Mutfak armatürleri, bataryaları, musluk, duş takımları konularının lider markalarından Adell armatür Timder İnşaat Malzemecileri Derneği ve Timder Akademi 2010-2011 Eğitime vermiş olduğu destekten dolayı plaketle onurlandırıldı.

İlk girişimciliği aynen günümüz Timder üyeleri gibi inşaat malzemeleri perakendeciliği olarak Timder’li meslektaşlarımızı, sektör paydaşlarımızı ve gönüldaşlarımızı seviyoruz. İnanıyoruz ki onların her biri de bizi, markamızı, ailemizi seviyorlar.  Bir zamanlar bizlerde aynen Timder üyeleri gibi Bursa’daki işyerimizde bizim bugünkü konumumuzda olan üreticilerden aldığımız ürünleri önce perakende sonraları ise bölgemizde toptan ve dağıtımını yapıyorduk. Şükürler olsun ki, geldiğimiz noktada sektör paydaşlarımıza yenilikçi, özgün ve kazandıran banyo, mutfak armatürleri, bataryaları, muslukları, çeşmeleri, mekanik tesisat ürünlerini sağlamaktan onur duyuyoruz geldiğimiz noktada. Günümüze kadar bizlere vermiş oldukları destekten, bunan sonra yanımızda yer alarak verecekleri destekten dolayı her birine ayrı ayrı müteşekkiriz. Teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ülkemizin lider markalarından biri Adell olarak,  banyo armatürleri, mutfak armatürleri, banyo,mutfak bataryaları, musluk, çeşme, banyo duş takımları, mekanik tesisat ürünleri üreterek evrenin en değerli varlığı olan insanı, yaşam kaynağımızo olan sağlıklı suyla buluşturmaktan, hayatlarına değer katmaktan mutluyuz.

Bizleri bu ödüllere layık görenlere, başarı yolculuğumuzda her türlü desteği ve emeğe geçenlere, yolumuzu ve önümüzü açanlara, hedeflerimizi paylaşanlara, yanımızda yer alanlara ve yer alacak olanlara teşekkürlerimizi sunarız.

Hep birlikte daha ileriye….

Yolumuz açık, geleceğimiz aydınlık, ışığımız bol olsun.

Öyküleri hepimiz severiz. Bizleri içine çeken bir tılsımları vardır öykülerin. Buyurun size farklı bir öykü. Anadolu’dan çıkmış bir insanın öyküsü. Aşağıdaki linkten ulaşabileceğiniz Adell marka hikâyemizi umarız seversiniz. http://www.adell.com/pages/marka-hikayesi

Adell Armatür ve Vana Fabrikaları A.Ş.

 

Kaydet
Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out