ADELL İHRACATLARI ÜLKEMİZE DÖVİZ, ŞİRKETİNE TAKDİR VE TEŞEKKÜR BELGESİ KAZANDIRDI.

Hergün gelişen, yurt dışı pazarlarını geliştiren Adell Armatür,  İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği tarafından yaptığımız ihracatımızla birlik sıralamasında “ilk 1000’e giren ihracatçı firma” olarak takdir ve teşekkür belgeleri takdir edildi.  

Geldiğimiz noktada yaklaşık 30 ülkeye ihracat yapmakta olan Adell olarak, gerek Pazar derinliğini ve gerekse yeni pazarlar eklemeyi planlıyoruz.

Adell, yıllarca süren markalaşma çalışmaları ile günümüzde yüksek bilinirlik seviyesine ulaşmış, sevilen, suyu, medeniyeti sevdiren, tanınmış marka statüsünü kazanmış lider markalardan biridir. Yurt dışında yaklaşık 70 ülkede marka tescilimiz bulunmaktadır. Adell markası Türk Patent Enstitüsünce “Tanınmış Marka” statüsünü kazanmış bir marka olarak onaylanmıştır.

Ülkemizin lider markalarından biri Adell olarak,  banyo armatürleri, mutfak armatürleri, banyo,mutfak bataryaları, musluk, banyo duş takımları, mekanik tesisat ürünleri üreterek evrenin en değerli varlığı olan insanı, yaşam kaynağımızo olan sağlıklı suyla buluşturmaktan, hayatlarına değer katmaktan mutluyuz.

Bizleri bu ödüllere layık görenlere, başarı yolculuğumuzda her türlü desteği ve emeğe geçenlere, yolumuzu ve önümüzü açanlara, hedeflerimizi paylaşanlara, yanımızda yer alanlara ve yer alacak olanlara teşekkürlerimizi sunarız.

Hep birlikte daha ileriye….

Yolumuz açık, geleceğimiz aydınlık, ışığımız bol olsun.

Öyküleri hepimiz severiz. Bizleri içine çeken bir tılsımları vardır öykülerin. Buyurun size farklı bir öykü. Anadolu’dan çıkmış bir insanın öyküsü. Aşağıdaki linkten ulaşabileceğiniz Adell marka hikâyemizi umarız seversiniz. http://www.adell.com/pages/marka-hikayesi

Adell Armatür ve Vana Fabrikaları A.Ş.

 

Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out