ADELL MİMARİ PROJELERE, İNŞAATÇILARA VE YAPI YATIRIMCILARINA NE GİBİ HİZMETLER, AVANTAJLAR SUNUYOR?

Adell Armatür mimari projelere; inşaat ve yapı firmalarına sunduğu ürünler, çözümler ve hizmetler ile avanta sağlıyor ve tercih ediliyor. Adell, sağladığı avantaylarla pek çok yapı gurubunda büyüyor. Kaliteli, satış sonrası servis memnuniyeti sağlanmış, ulusal ve uluslar arası standartlara uygun ve özgün tasarımlara sahip ürünleri, doğru ve yapıcı fiyatlarla sunarak rekabetçi yapılarına destek olmaktadır.

Adell yöneticileri İnşaatçılık yapmış bir aileden geliyor. Dolayısıyla değerli inşaatçıların durumlarını iyi anlıyor, onların projelerinin birer başarı paydaşı olma adına gayret sarf ediyor. 

Nitelikli, seçkin ve markalı konutlar için tasarruflu, nitelikli ürünleri, ISO 10002 sertifikasına sahip etkin satış sonrası müşteri hizmetleriyle çok iyi bir alternatiftir Adell Armatür.  Adell markası yıllara varan markalaşma çalışmaları sonucunda almış olduğu “Tanınmış Marka” ünvanıyla  yüksek bilinirlik seviyesine sahiptir.

Bütünleşik ürün çeşitliliği ile tüm mekanik tesisat sistemlerinin bulunması, 6 yıl garanti, uygun fiyat ve trend ürünler olması inşaat firmalarımız için büyük bir avantajdır. Klasik, neo klasik, modern mimari tasarımlara, güncel trend ve modaya uygun tasarımlara sahip Adell ürünleri,  inşaatçılarımızın nitelikli konutlarında elektrik anahtarlarıyla, kapı kollarıyla, banyo ve mutfak dolaplarıyla bütünlük arzedecek, konsepti tamamlayacaktır. Ürünlerimiz kullanıldıkları mekânlarının dilini konuşurlar. Mekândaki diğer unsurlarla bütünleşirler. Bunun yanında arge ve mühendislik birikimimizle projeye özel üretimler, özel tasarımlar, inşaatçımızın projesinin, örneğin otel ismini taşıyacak armatürler üretebilmektedir.

Adell ürünleriyle inşaatçılarımız, yatırımcılarımız markalı bir projesinde kullandığı armatürleri, ürünleri üzerinde kendi markasının uzun yıllar yaşatılmasıyla çok mutlu olmaktadır.

Leed ve Breeam kriterlerine uygun ürünler üreterek uygun koşullarda sunuyoruz. İnşaatçılarımız bizimle birlikte üst segment ürünlere, konforlu ürünlere daha uygun bütçelerle ulaşabilirler. Aynı kalite çizgisinde Banyo ve Mutfak Bataryaları, musluklar, armatürler,  Duş sistemleri, tepe duşları, banyo ve otel aksesuarları, mekanik tesisat ürünleri gibi pek çok ürünü aynı üreticiden, aynı markadan, aynı kalite çizgisiyle tedarik etmeleri işlerini kolaylaştıracaktır.

Adell, hazır montajlı setler tesisatçıların, mekanik tesisat ekiplerinin, mühendislik firmalarının, uygulamalacların montaj işlemlerini hızlandırmakta, işçilik maliyetlerinden tasarruf sağlamaktadır.

Ayrıca Adel Armatür fabrika ve genel müdürlüğünün İstanbul Başakşehir İkitelli Organize gibi merkezi bir noktada olması inşaatçılarımıza, projecilerimize ve mimarlarımıza lojistik ve satış öncesi ürün seçiminde, satış sonrası servis hizmetlerinde büyük bir kolaylık ve avantaj sağlamaktadır.

Adell proje destek birimi, arge ve mühendislik birimi özellikle projecilerimizin, inşaatçılarımızın planlama, tasarım aşamasından, ürün seçimine, uygulamaya kadar her konuda desteğine hazırdır. Tesisat tasarımında yenilikçi ve tasarruflu ürünlerin tercih edilmesine, şantiyelerde uygulama, montaj ve devreye alma desteğine, eğitim ve bilgilendirme konularına hazırdır.

Adell, genel müdürlük binasında bulunan eğitim salonlarımızda inşaatçı tasarım ve uygulama ekiplerine, endüstri meslek lisesi öğrencilerine, üniversite talebelerine bilgilendirme eğitimleri yapmaktadır.

Bu yönleriyle teveccüh gören Adell ürünleri, Kiptaş, Sinpaş, Kuzu İnşaat, Mesa, Varvap, Ağaoğlu ve Avrupa konutları gibi pek çok nitelikli yapıda insanımızı sağlıklı suyla buluşturmakta ve tüketicilerimizin yüzünü güldürmektedir. Galatasaray Stadımızın VIP bölümündeki Adell armatürleri kullanılmıştır.

Adell ailesi, yapı sektörümüzün gelişmesine vermiş olduğumuz katkıdan dolayı, oluşturmuş olduğumuz istihdam ve yapmış olduğu ihracatlar dolayısıyla ülke ekonomimize katmış olduğumuz değerden dolayı mutluluk duymaktadır.

.

Yerli ve milli bir marka olan Adell Armatür, geliştirdiği teknolojileri, bu teknolojilere sahip yüksek performanslı tasarımları ile samimi ve yapıcı yaklaşımlarıyla farklı projelerde geleceği inşa etmeye, yön vermeye devam ediyor.

Bugüne kadar Adell ürünlerinin kullanıldığı, başarı ortağı olduğuz pek çok projeden bazılarını http://www.adell.com/blogs/referans-projeler  linkinde görebilirsiniz.

Uzmanlık alanına giren konularda ürün ve çözümleriyle uçtan uca yapı yatırımcılarına, inşaatçılara, proje yöneticilerine  destek vermeye hazırdır. Başarıları için yanındadır.

Adell Armatür Tesisleri İsanbul, Başakşehir, İkitelli Organize Sanayi bölgesindedir.

Bilgi için:  http://www.adell.com/pages/proje-destek

 

Adell Proje Destek Birimi

Tel         :+902124862000-Pbx

E-Posta: projedestek@adell.com

 

ETİKET -  ANAHTAR KELİMELER

#Mimar #İç Mimar #Dekorasyoncu  #Proje Müdürü  #Proje Yöneticisi  #Mutfak #Banyo

Kaydet
Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out