ADELL, MÜKEMMEL FİYAT KALİTE DENGESİYLE, REKABETÇİ FİYATIYLA PROJELERE MALİYET AVANTAJI SAĞLIYOR

 

Sahip olduğu üretim imkânları, itibarlı marka ve firma olmanın satın almalarında oluşturduğu avantajı müşterileri lehine kullanan Adell Armatür, mükemmel fiyat/kalite dengesiyle, rekabetçi fiyatıyla projelere maliyet avantajı sağlıyor, kazandırıyor.

Adell projelere maliyet ve hız avantajı sağlıyor. Üstün kaliteye, mükemmel tasarımlara daha az ödeyerek sahip olmak istemez misiniz?

Ülkemizin önde gelen markalarından Adell Armatür, ulusal ve uluslar arası standartlara uygun olarak yenilikçi, su tasarruflu, uzun ömürlü tesisat ürünleri üretmektedir. Vazgeçilmez yaşam kaynağımız su ile sizleri buluşturan banyo ve mutfak armatürleri, musluklar, fotoselli sensör teknolojili musluklar, termostatik banyo bataryaları, duş setleri, banyo aksesuarları Adell’in uzmanlık alanına giren ürünlerdir. Modern İkitelli Entegre tesislerinde özenle tasarlanan, ince işçilikle Türk mühendis ve işçilerinin alın ve akıl terleriyle, sevgileriyle üretilmektedir.

Adell ürün ve çözümleri teknolojik yapıları, hızlı iletişim avantajları yanında uzmanlığı olan armatür, duş ve aksesuar gruplarında doğru ve yapıcı fiyatlarıyla da projelere rekabet avantajı sağlıyor.

Gelişmiş montaj ve tasarım ile projelerde ürün montaj sürelerini kısaltıyor. İşi hızlandırıyor.

Adell, termostatik teknolojili bataryaları ile sıcak suya kısa sürede ulaşmak ve konforlu, ayarlanan sıcaklıkta sıcak suyu devamlı kullanarak konfora ulaşmayı sağlıyor.

Adell ürün, çözüm ve tasarımları projelerde gelişmiş teknolojileri kullanım ve uygulama kolaylıkları sağlıyor.

Sizde projenizde, yapı yatırımınızda mükemmel fiyat/kalite dengesine sahip Adell Armatürlerini, duş setlerini, banyo bataryalarını, mutfak bataryalarını, muslukları, fotoselli sensör teknolojili musluklarını, termostatik banyo bataryalarını ve banyo aksesuarlarını kullanarak rekabet avantajı kazanın, alırken siz kazanın, kullanırken müşterileriniz ve yapı kullanıcıları kazansın.

Adell Hakkında:

Yerli ve milli bir marka olan Adell, geliştirdiği teknolojileri, bu teknolojilere sahip yüksek performanslı tasarımları ile samimi ve yapıcı yaklaşımlarıyla farklı projelerde geleceği inşa etmeye, yön vermeye devam ediyor.

Bugüne kadar Adell armatürlerimiz, duş sistemlerimiz, mekanik tesisat ürünlerimiz, hizmet ve desteklerimizle başarı ortağı olduğumuz pek çok proje bazılarını http://www.adell.com/blogs/referans-projeler  linkinde görebilirsiniz.

Başarınız için yanınızdayız. Uzmanlık alanımıza giren konu, ürün ve detaylarda destek vermekten mutluluk duyarız. İstanbul, Başakşehir, İkitelli Organize Sanayi bölgesindeyiz.

http://www.adell.com/pages/proje-destek

Adell Proje Destek Birimi

Tel         :+902124862000-Pbx

E-Posta: projedestek@adell.com

 

ETİKET -  ANAHTAR KELİMELER

#Mimar #İç Mimar #Dekorasyoncu  #Proje Müdürü  #Proje Yöneticisi  #Mutfak #Banyo

 

 

Kaydet
Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out