“ADELL PROJE DESTEK” BİRİMİ ADELL ARMATÜRÜN MİMARLARIN ARMATÜR YARDIMCILIĞINI YAPIYOR

Ülkemizde ve dünyamızda projelerin niteliği, yapısı, kapsamı hergün gelişmektedir. Mimari projelerde, yapılarda bütünleşik tasarım ve planlama ile tüm yapı bileşenlerinin doğru ve optimum seçimi ve kullanımı ile ancak başarı sağlanabilmektedir.

Bu yaklaşımla yıllara dayanan ürün uzmanlığını proje destek birimiyle bütünleştiren Adell Armatür, fark oluşturan proje destek birimiyle mimari projelerin başarı ortağı olarak tercih ediliyor.

Yapılarda insanların suyla buluşmasına aracılık yapan banyo armatürleri, mutfak armatürleri, musluklar, duş setleri tepe duşları, banyo aksesuarları mekanik tesisat ürünler, vanalar, basınç düşürücüler tesisat yapısına ve mimari tarzlara, yüzey alternatiflerine bağlı olarak hergün çeşitlenmekte ve seçim zorlaşmaktadır.

Adell proje destek birimi sektörel yenilikleri, ürün gelişimlerini, malzeme farklılaşmalarını mimarlara, iç mimarlara ve tasarımcılara taşıyarak tesisat ürünleri konusunda güncel kalmalarını, kendilerini tazelemelerine destek veriyor. Adell proje destek birimi konusuna ve malzeme, tasarım detaylarına hakim ürün uzmanlarından oluşuyor. Geniş tecrübeleriyle doğru tercihi yapmanıza, hayallerinizi projenize yansıtmanıza, ürün seçiminden, uygulamasına ve ürün eğitimlerine kadar destek veriyor.

Adell’in İkitelli Organize sanayi bölgesindeki fabrika showroomunda ürün koleksiyonundaki ürünler çalışır vaziyette görülebilmektedir. Adell genel müdürlüğü aynı zamanda ülkemizin ve dünyanın ender “Tematik” müzelerinden biri olan Adell Ab-ı Hayat Anadolu Su Medeniyetleri koleksiyonuna, daimi sergi ve müzesine sahiptir.

Adell ürün koleksiyonu; banyo bataryaları, mutfak bataryaları, musluklar, fotoselli sensör teknolojili muslukları, termostatik teknolojili armatürleri, banyo aksesuarlarını, otel aksesuarlarını, tamamlayıcı ürünleri kapsamaktadır. 

Adell Armatürlerinin tercih edildiği projelere ait projelere http://www.adell.com/blogs/referans-projeler

linkinden ulaşabilirsiniz.

Adell ürünleriyle ilgili maliyet avantajı sağlayan yenilikçi ürün ve çözümleri, banyo bataryalarını, mutfak bataryalarını, muslukları, banyo duş setlerini, tepe duşlarını, banyo aksesuarlarını, otel aksesuarlarını  www.adell.com adresinde keşfedebilirsiniz. 

Başarınız için yanınızdayız. Uzmanlık alanımıza giren konu, ürün ve detaylarda destek vermekten mutluluk duyarız. İstanbul, Başakşehir, İkitelli Organize Sanayi bölgesindeyiz.

http://www.adell.com/pages/proje-destek

Adell Proje Destek Birimi

Tel         :+902124862000-Pbx

E-Posta: projedestek@adell.com

ETİKET -  ANAHTAR KELİMELER

#Mimar #İç Mimar #Dekorasyoncu  #Proje Müdürü  #Proje Yöneticisi  #Mutfak #Banyo  #Projedestek

Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out