ADELL PROJELERDE MİMARLARIN, İÇ MİMARLARIN HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞİTRİYOR

Adell Armatür, esnek üretim gücü ile tasarıma destek veriyor, proje yöneticilerinin, mimarların, iç mimarların, tasarımcıların hayallerindeki fikri, tasarımı hayata geçiriyor, ürüne dönüştürüyor. “Siz hayal edin, biz ürüne dönüştürelim, fikir sizden hayata geçirmesi bizden.” Yaklaşımı içerisinde sektör profesyonellerinin hayallerini gerçekleştiriyor.

Tasarım öneri fikirlerinizi bizimle paylaşın, hayata geçirelim, hem siz kazanın, hem herkes.

Tasarım dokunduğu şeye ayrı bir ruh katıyor değil mi? Adell tasarım felsefesini görmek ve banyo

ve mutfak armatürleri, duş sistemleri ile ilgili kafanızdaki, hayalinizdeki çözümleri, önerilerinizi

lütfen sitemiz üzerinden tasarım paylaşım formu ile paylaşınız:

http://www.adell.com/pages/tasarim-ve-inovasyon        

Adell, ürünlerini projelerin ihtiyaçlarına uygun olarak sunabiliyor ve bu konuda seçeneklerini her gün arttırıyor.

Proje yöneticileri, mimarlar, iç mimarlar siz tasarlayın, biz üretelim, ne dersiniz? Var mısınız?

Projelere yönelik ürün geliştirme, kişiselleştirme, farklı kombinasyonlar tasarlama, geliştirme esnekliğiyle Adell, projelere armatür, duş sistemleri ve aksesuar konularındaki hayallerini gerçekleştirme konusunda büyük fırsat sunuyor. Proje konseptini bütünleyen, aynı dili konuşan armatürler, duş sistemleri ve aksesuarlar mekânının dekorasyonunu tamamlıyor.

Hızlı ve esnek hareket etme yetisine sahip Adell tasarım, üretim ve yönetim ekibiyle projelerde ürün planlamasından, satın almaya kadar süreçlerde kısa sürede yol alınabiliyor. Özellikle tasarım ve üretim tesissinin İstanbul’da olması büyük avantajlar sunuyor. Proje destek birimi her aşamada proje sahiplerinin, yöneticilerinin, satın alma birilerinin yanında yer alarak hizmet verebiliyor, isteklere dönüş yapabiliyor.

Nitelikli konutlar, ticari yapılar, hastaneler için banyo, lavabo ve mutfak armatürleri, duş sistemleri, mekanik tesisat ürünleri ve çözümleri üretiyor, yapılara değer katarak insanımızı suyla buluşturuyoruz. Tesisat tasarımından, ürün seçimine, montaja, uygulamaya mimarlarımızın, yapı sahiplerimizin, tesisat ustalarımızın ve kullanım esnasında ürün kullanıcılarımızın, işletme sahiplerimizin baştan sona yanındayız.

Ücretsiz planlama servis desteği…

Yeni projenizde armatürleri ve duş setleri için çok sayıda yeni düşünceleriniz var ve ideal bir çözüm arıyorsunuz? Biz size memnuniyetle yardımcı oluruz. Ekibimize bedelsiz olarak danışabilirsiniz.

Uzmanlarımız istekleriniz doğrultusunda mükemmel ıslak mekanlar tasarlamanıza yardımcı olurlar. Adell teklifleriyle birlikte ihtiyaç duyulan her türlü teknik detayı, çizimleri, dokümanları sağlamaktadır..

Adell, armatür ve duş sistemlerinde yıllara dayanan tecrübesi ile projelerin ihtiyacı olan ürün ve çözümleri sunuyor. Adell ürün portföyü içerisinde banyo-mutfak armatürleri, musluklar, duş setleri, banyo ve otel aksesuarları, mekanik tesisat ürünleri yer alıyor. Bu konudaki başarısı ile gerek yurt içinde ve gerek yurt dışında pek çok Adell ürünü yapılarda yerleri kendini gösteriyor, sağlıklı suyla buluşturuyor.

Yerli ve milli bir marka olan Adell, geliştirdiği teknolojileri, bu teknolojilere sahip yüksek performanslı tasarımları ile samimi ve yapıcı yaklaşımlarıyla farklı projelerde geleceği inşa etmeye, yön vermeye devam ediyor. www.adell.com

Bugüne kadar Adell armatürlerimiz, duş sistemlerimiz, mekanik tesisat ürünlerimiz, hizmet ve desteklerimizle başarı ortağı olduğumuz pek çok proje bazılarını http://www.adell.com/blogs/referans-projeler  linkinde görebilirsiniz.

Başarınız için yanınızdayız. Uzmanlık alanımıza giren konu, ürün ve detaylarda destek vermekten mutluluk duyarız. İstanbul, Başakşehir, İkitelli Organize Sanayi bölgesindeyiz.

http://www.adell.com/pages/proje-destek

Adell Proje Destek Birimi

Tel         :+902124862000-Pbx

E-Posta: projedestek@adell.com

ETİKET -  ANAHTAR KELİMELER

#Mimar #İç Mimar #Dekorasyoncu  #Proje Müdürü  #Proje Yöneticisi  #Mutfak #Banyo

 

Kaydet
Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out