ANKARA BAYİLERİMİZDEN ORJİNAL TORNA SAHİP VE YÖNETİCİLERİ ADELL AB-I HAYAT SU MÜZESİNİ ZİYARET ETTİ.

Ankara bayilerimizden Orjinal Yapı yetkilileri Ümit ve Ergin Gül beyler, Banyo bölümü sorumlusu Abdülkadir Bilecen bey, Mutfak Bölümü sorumlusu Ahmet Zehir bey Adell Ab-ı Hayat Su Müzemizi ziyaret etmekten, eşsiz su medeniyeti eserlerini görmekten mutluluk duydular.

Ziyarette yönetim kurulu başkanımız Recep Ali Topçu, Ankara Bölge temsilcimiz Yahya Şimsek katıldı.

Yıllara dayanan tecrübeleriyle babalarından aldıkları şirketi daha ileriye taşıyan Ümit ve Ergin kardeşler Ankara'da daha çok A+ plus ürün satışlarıyla ön plana çıkmaktadırlar. Mobilya, ankastre, mutfak sektöründe geniş bir iş potansiyeline sahip bayimiz, ikinci kuşak olarak işlerini her gün daha iyiye taşımanın heyecanıyla çalışmaktadır.

Ürün tasarımından başlayarak kalıp bölümümüzü, döküm, sıcak şekillendirme-pres, talaşlı imalat, kalite test merkezimizi ve lojistik depeloramızı gezmekten son derece keyif aldıklarını ve mutlu olduklarını belirten değerli dostlarımız armatürün fikirden ürüne sürecini tanımış oldular.

Kendilerine Adell üst segment koleksiyonumuzdan ürünlerle hizmet vermekten mutluyuz. Gelişen dönem içerisinde birlik ve beraberlik içerisinde çok daha iyi noktalarda görmeyi arzuladığımız bayimizle birlikte yol almaktan, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktan keyif alıyoruz. Ürün üretim süreçleri karşısında hayranlıklarını ve hayretlerini ifade eden yetkililer ürünün arka planındaki emeği, titiz çalışmayı ve özenli işçiliği görünce bundan sonra "Armatürü, Musluğu" daha çok seveceklerini ve saygı duyarak satacaklarını ifade ettiler.

Teknik gezinin tamamlanmasıyla birlikte Adell Genel Müdürlük binamızda bulunan Ab-ı Hayat Su Medeniyeti Koleksiyunumuz, müzemiz ve kütaphanemiz gezildi. Roma Bizans döneminden başlayarak Selçuklu, Osmanlı, Yakın Cumhuriyet dönemlerini kapsayan metal, toprak, tekstil, cam eserlerini ve hikayelerini dinlemek kendilerini ayrıca mest etmiştir.

Kendiside iyi bir tespih koleksiyoneri olan Ergin Gül bey ile Kültür Sanat Koordinatörümüz Dr. Ercan Topçu beyin derin sohbetleri olmuştur.

 

Değerli bayimize başarılarının devamını diliyoruz.

 

Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out