ARMATÜR UZMANI ADELL MİMARİ PROJELERE MALİYET AVANTAJI SAĞLIYOR

Yerli ve milli marka olan Adell mimari projelere maliyet avantajı sağlayarak kazandırarak büyümeye, gelişmeye devam ediyor. Adell, Banyo ve Mutfak armatürleri, duş setleri, banyo/otel aksesuarları, tamamlayıcı ürünlerdeki zengin çeşitliliğiyle mimari projelere ideal ürün ve çözümleri maliyet avantajı kazandırıyor.

Adell ürünleri maliyet avantajının yanında her türlü sertifikasyona sahip olarak ve etkin satış sonrası servis hizmetleri ve 6 yıl garantili olarak piyasaya sunuluyor.

Armatür uzmanı Adell, İstanbul İkitelli Organize sanayi bölgesindeki teknolojik tesislerinde tasarımından üretimine uygun maliyetlerle üretimini gerçekleştirmiş olduğu ürünlerini, makul kar marjlarıyla mimari projelere, yapılara sunmaktadır.

1981 yılından bu yana yapı sektörüne hizmet eden Adell Armatür, kazanmış olduğunu deneyimiyle, ürün, sektör uzmanlığı ile maliyet yapısını optimum seviyelerde tutmanın avantajını müşteriyle paylaşıyor.

Bugüne kadar banyo ve mutfak bataryaları, armatürleri, duş sistemleri, mekanik tesisat ürünlerini etkin satış sonrası hizmetleri ile sunarak pek çok mimari projede başarı ortağı olan Adell Armatür, yapılarda insanları sağlıklı suyla buluşturmaktan ve yüzlerinde tatlı bir tebessüm oluşturmaktan mutluluk duyuyor.

Mimari projelere planlamadan başlayarak uzman desteği sunan Adell uzmanları yapılara destek vermek üzere sektörün hizmetindedir. Suyun her damlasını önemseyen su dostu armatürlerle, duş setleriyle yapılara prestij ve yüksek kalite görünümü en uygun maliyetlerle sağlıyor ve maliyet avantajı ile mimarların, iç mimarların, tasarımcıların tercihi oluyor.

“Adell Armatürdür, Armatür Adell’dir”  mottosuyla ürün uzmanlığını ürünlerine yansıtan Adell, üstün kalite, ulusal ve uluslararası standartlardaki inovatif ürünlerini en uygun fiyat/kalite dengesi ile sunumuyla mimari projelerin tercih ettiği lider markadır.

Adell Armatürlerinin tercih edildiği projelere ait projelere http://www.adell.com/blogs/referans-projeler  linkinden ulaşabilirsiniz.

Adell ürünleriyle ilgili maliyet avantajı sağlayan yenilikçi ürün ve çözümleri, banyo bataryalarını, mutfak bataryalarını, muslukları, banyo duş setlerini, tepe duşlarını, banyo aksesuarlarını, otel aksesuarlarını  www.adell.com adresinde keşfedebilirsiniz.  

Sizde üstün kaliteli Adell armatürlerine en iyi fiyat/kalite dengesiyle ulaşmak, maliyet avantajı sağlamak istiyorsanız proje destek birimimizi arayarak işinin uzmanı Adell uzmanlarına ulaşınız.

Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out