ARMATÜRDE DOĞRU TERCİH YAPILARA, PROJELERE, MİMARLARA KAZANDIRIYOR

Adell Armatür, banyolar, mutfaklar, ticari yapıların genel alanları için en doğru armatürün seçilmesi için projelere, mimarlara, iç mimarlara destek veriyor. Doğru musluğun, doğru armatürün seçimi fonksiyonellik, su tasarrufu, ergonomi ve açısından büyük avantajlar sağlıyor.

Doğru seçilmiş, rengi, çizgileri, ölçüleri doğru ürün, mekânla bütünleşmiş ürün, mekânın mimari kurgusunu pozitif yönde zenginleştiren ürün, kişiliğinizi yansıtan ürün her zaman kazandırır. Fonksiyonlarını tam beklediği gibi yerine getirir, mekana prestij katar.

Doğru ürün kullanmak su verimliliği ve enerji verimliliği ile eşdeğerdir.  Tasarruflu yapısıyla cebinize ve doğaya kazandırır.

Şıklığın ve elektromekaniğin bir araya geldiği mutfak ve banyolarımızda armatür seçimi hassasiyetle yapmalıdır. Mutfakta amaç sağlıklı suya en ergonomik, en tasarruflu, ve en konforlu bir şekilde ulaşmaktır. Mutfak armatürlerinde işlevselliği, ergonomiyi ön planda tutmalıyız.  Daha sonra konfor göz önünde bulundurulmalıdır.

Yapılarımız için en doğru armatürü nasıl seçeriz? Banyomuz için en ideal batarya, en doğru armatür, en kullanılışlı duş seti ve en uyumlu banyo aksesuarı hangisidir?

Ya armatürünü evde en fazla kullandığımız, evimizin kalbi, ana merkezi olan mutfaklarımızda armatürümüzü seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Yemekleri yaptığımız, bulaşıkları yıkadığımız, tüm aile bireylerini bir araya topladığımız mekan olan mutfağımızda mükemmel su deneyimi yaşamak, suya konfor ile ulaşmak için hangi ürünü tercih etmeliyim acaba? Mutfak armatürünüzü seçerken göz önünde bulundurmanız gereken özellikler, detaylar hangileridir?

Bu ve benzeri sorularınıza tüm cevapları ve bu cevabınızı en iyi karşılayacak su armatürünü, banyo ve mutfak bataryanızı, duş setini, tepe duşunu, banyo aksesuarını Adell Armatür’de bulabilirsiniz.                                                                                                                                                                                                      

Adell Hakkında:

Yerli ve milli bir marka olan Adell, geliştirdiği teknolojileri, bu teknolojilere sahip yüksek performanslı tasarımları ile samimi ve yapıcı yaklaşımlarıyla farklı projelerde geleceği inşa etmeye, yön vermeye devam ediyor. www.adell.com

Bugüne kadar Adell armatürlerimiz, duş sistemlerimiz, mekanik tesisat ürünlerimiz, hizmet ve desteklerimizle başarı ortağı olduğumuz pek çok proje bazılarını http://www.adell.com/blogs/referans-projeler  linkinde görebilirsiniz.

Başarınız için yanınızdayız. Uzmanlık alanımıza giren konu, ürün ve detaylarda destek vermekten mutluluk duyarız. İstanbul, Başakşehir, İkitelli Organize Sanayi bölgesindeyiz.

http://www.adell.com/pages/proje-destek

Adell Proje Destek Birimi

Tel         :+902124862000-Pbx

E-Posta: projedestek@adell.com

ETİKET -  ANAHTAR KELİMELER

#Mimar #İç Mimar #Dekorasyoncu  #Proje Müdürü  #Proje Yöneticisi  #Mutfak #Banyo  #ModernArmatür

Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out