DOĞRU ARMATÜR TERCİHİ BANYO VE MUTFAKLARA FARK KATIYOR, KAZANDIRIYOR

Yapıların en çok çalışan birimlerinden biridir banyo ve mutfaklar. Bu mekânlarda doğru ürün seçimi gerek montaj ve gerekse kullanım ömrü boyunca kazandırıyor, banyo ve mutfaklara fark katıyor. Adell Armatür proje destek birimi en doğru ulaşmanızı, tercih etmenize yardım ediyor.  

Gelişen yapı teknikleri, mimari tarzlar, artan müşteri beklentileri suyla buluşmamızı sağlayan su armatürlerinde, bataryalarda, musluklarda büyük farklılışmalara ve geniş bir ürün çeşitliliğine yol açtı.

Doğru seçilmiş, rengi, çizgileri, ölçüleri doğru ürün, mekânla bütünleşmiş ürün, mekanın mimari kurgusunu pozitif yönde zenginleştiren ürün, mekanların tasarım dilini konuşan, kişiliğinizi yansıtan ürünler her zaman kazandırıyor.

Fonksiyonlarını tam beklediği gibi yerine getiriyor ve mekana prestij katıyor.

Doğru ürün kullanmak su verimliliği ve enerji verimliliği ile eşdeğerdir.  Doğruyu ilk satın alma esnasında yakalamak, mekan ve tesisat yapısıyla uyumlu en doğru ürünü seçmek herkese kazandırıyor.

Doğru seçilmiş ürünler, doğa ve su dostu ürünler tasarruflu yapılarıyla satın almada maliyetlerini düşürür, su ve enerji tasarrufuyla cebinize ve doğaya kazandırır.

Adell Armatür, mimari projelerin yapısının kimliğine uygun, onun dilini konuşan muhakkak bir tasarıma sahiptir.

Şıklığın ve elektromekaniğin bir araya geldiği mutfak ve banyolarda armatür seçimi hassasiyetle yapılmalıdır. Mutfakta amaç sağlıklı suya en ergonomik, en tasarruflu, ve en konforlu bir şekilde ulaşmaktır. Mutfak armatürlerinde hijyen, işlevsellik, ergonomi ön planda tutulurken, banyo armatürlerinde fonksiyonellik ve keyifli su deneyimleri sunan ürünler daha çok tercih edilmektedir.

Mutfak armatürünüzü seçerken, banyo bataryanızı, banyo duş setinizi, banyo aksesuarını seçerken göz önünde bulundurmanız gereken özellikler, detaylar hangileridir? Uzmanlarımız yıllara dayanan tecrübeleriyle projenize özgün en doğru ürüne ulaşmanızı sağlayabilir.

Sizde banyo ve mutfaklarınızda en doğru armatüre, en uygun koşullarla ulaşmak istiyorsanız, Adell uzmanları yıllara dayanan uzmanlıklarını sizlere sunmaya hazırdır.

Adell Armatürlerinin tercih edildiği projelere ait projelere http://www.adell.com/blogs/referans-projeler linkinden ulaşabilirsiniz.

Adell ürünleriyle ilgili maliyet avantajı sağlayan yenilikçi ürün ve çözümleri, banyo bataryalarını, mutfak bataryalarını, muslukları, banyo duş setlerini, tepe duşlarını, banyo aksesuarlarını, otel aksesuarlarını  www.adell.com adresinde keşfedebilirsiniz. 

Başarınız için yanınızdayız. Uzmanlık alanımıza giren konu, ürün ve detaylarda destek vermekten mutluluk duyarız. İstanbul, Başakşehir, İkitelli Organize Sanayi bölgesindeyiz.

http://www.adell.com/pages/proje-destek

Kaydet
Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out