“GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE ANADOLU SU MEDENİYETİ” SERGİMİZ AÇILDI.

“GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE ANADOLU SU MEDENİYETİ” SERGİMİZ AÇILDI.

Musiad Expo Fuar kapsamında "Adell Ab-ı Hayat Su Medeniyeti" koleksiyonumuzdan seçme eser posterlerinden oluşan poster sergisi açıldı.

9-12 Kasım tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilerine Uluslararası Müsiad Expo - 5.Holündeki poster sergimizi gerek yurt içi ve gerekse yurt dışından gelen pek çok katılımcı ziyaret etti.

Eşsiz Anadolu su medeniyetine ait değerleri bir ölçüde bir mektup gibi günümüz insanına ulaştırmak, "su gibi aziz olun" yaklaşımında bir damla suya bir canlı, bir canlıda bir damla suyu görebilmek, tüm canlıları "su kardeşi" olarak kucaklayabilmek zerafetini gösteren Anadolu güzelliğini günümüze taşımak, toplumla buluşturmak değerli bir kültür sanat çalışması olarak işlev görüyor.

Değerlerini kaybedenin kaybolduğu günümüzde toplumumuzun özüyle, kökleriyle, değerleriyle buluşmasına aracılık etmekten mutluluk duyuyoruz.

Adell Ab-ı Hayat Su Medeniyeti koleksiy

onu 30-35 yıllık bir çalışmanın, araştırmanın ve biriktirmenin sonucu olarak geldiği noktada Anadolu sakinlerinin 2000/2500 yıldır yaşamış olduğu güzel topraklarımızda bırakmış oldukları metal, seramik, ahşap, tekstil ve cam eserlerden oluşan geniş bir portföye sahiptir.

Daimi sergimiz Adell Armatür ve Vana Fabrikaları A.Ş. şirketimizin genel müdürlük binasında sanatseverlerin ve ilgililerin ziyaretlerine açıktır. Giriş ücretsizdir.

http://www.adell.com/blogs/blog/tagged/su-medeniyeti-muzesi

Her iki yılda bir düzenlenen MÜSİAD EXPO’nun 16’ncısı 9-12 Kasım 2016 tarihlerinde İstanbul CNR Fuar Merkezinde “İş Burada” sloganıyla gerçekleşti. İş dünyasının kalbinin atacağı fuar ile eş zamanlı olarak ileri teknoloji fuarı 3. High Tech Port ve 20.Uluslararası İş Forumu (İBF) de düzenlendi.


Daha detaylı bilgi için: http://musiadexpo.com/tr/

 

KaydetKaydetKaydet
Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out