IWE İSTANBUL SU VE ATIK SU FUARINDAKİ ADELL POSTER SERGİMİZE BEKLİYORUZ.

Paylaşmayı seviyoruz. Elimizdeki güzellikleri, tarihi değerleri tüm halkımızla buluşturmak istiyoruz. Ülkemizde ikinci kez kapılarını ziyaretçilere açan Uluslararası Su ve Atık Su Fuarında Adell Ab-ı Hayat Su Medeniyeti Müzemize ait ürün görsellerinden oluşan bir poster sergisi açtık. Geçmişten gelen bu güzel eserler fuar alanında ayrı bir kültürün, iklimin oluşmasına vesile olduk. Su ile ilgili bir fuarda eşsiz su medeniyetimize ait bir farkındalık oluşturacağına inandığımız sergimiz fuar süresince ziyaretlerinize açıktır. Ziyaretlerinizi bekleriz. Yeşilköy CNR Expo’da açılan fuar 1-3 Eylül 2016 tarihleri arasında gezilebilir.  

Sergimizin ve fuarın, konferans paylaşımlarının su kaynakları kısıtlı olan ülkemizde “su” konusunda bilinç düzeyinin arttırılmasına katı sağlamasını, verimli ve başarılı geçmesini diliyoruz.

Adell Ab-ı Hayat Su Medeniyeti Koleksiyonu Hakkında Bilgi:

Adell Armatür ve Vana Fabrikaları A.Ş’nin 25-30 yıllık birikimiyle oluşmuş olan Ab-ı Hayat Su Medeniyeti Koleksiyonu Roma, Bizans döneminden başlayarak Selçuklu, Osmanlı, Yakın Dönem Cumhuriyet dönemine ait metal, tekstil, ahşap, seramik eserlerden meydana gelmektedir. Poster sergisinde koleksiyondan seçme eserlere ait görüntüler yer alacaktır. Sanatseverler, su dostları koleksiyona ait detaylara http://www.adell.com/blogs/blog/tagged/su-medeniyeti-muzesi linkinden ulaşabilirler. Adell İkitelli tesislerinde bulunan daimi sergi alanı ücretsiz olarak gezilebilir.

IWE Istanbul Water Expo 2015 – Su ve Atıksu Arıtma Teknolojileri Fuarı ve Konferansı hakkında bilgi:

Ülkemizin yalnızca “su ve atıksu” konusuna odaklanmış ilk ve tek sektörel fuarı olan “IWE Istanbul Water Expo 2015 – Su ve Atıksu Arıtma Teknolojileri Fuarı ve Konferansı”, ITE Turkey – EUF tarafından 3-5 Eylül 2015 tarihleri arasında İFM İstanbul Fuar Merkezi’nde 150’ye yakın yerli ve yabancı teknoloji, ekipman ve hizmet firmasının katılımı ile açıldı.

Ülkemiz ve çevre ülkeler pazarına yönelik olarak düzenlenecek olan IWE Istanbul Water Expo, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ), İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), İller Bankası, Türkiye Belediyeler Birliği ve İzmir Ticaret Odası tarafından desteklenmektedir.

“IWE Istanbul Water Expo 2015 – Su ve Atıksu Arıtma Teknolojileri Fuarı ve Konferansı” ile ilgili detaylı bilgi ve kayıt için Konferansın web sitesi ( www.istanbulwaterexpo.com ) ziyaret edilebilir.

KaydetKaydetKaydetKaydet
Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out