MİMARİ YAPI PROJELERİNİZ İÇİN EN İDEAL ÜRÜN VE ÇÖZÜMLER ADELL ARMATÜR’DE

Adell Armatür, Türkiye su armatür sektörünün lider markalarından biri olarak mimari yapı projeleri için en ideal armatürler, banyo bataryaları, mutfak bataryaları, musluklar, banyo ve otel aksesuarları ve duş sistemlerinde yıllara dayanan tecrübesi ile projelerin ihtiyacı olan ürün ve çözümleri sunuyor.

Bu konudaki başarısı ile gerek yurt içinde ve gerek yurt dışında pek çok Adell ürünü yapılarda yerleri kendini gösteriyor, sağlıklı suyla buluşturuyor.

Adell zengin ürün portföyü içerisinde banyo, mutfak armatürleri, musluklar, duş sistemleri, mekanik tesisat ürünleri, banyo aksesuarları, rezervuarlar yer alıyor.  Projelerde ankastre duvar içi, duvar üstü, tezgah üstü, tek, çift delikli montaj alternatifleri ile mimarlara, tasarımcılara uygun maliyetler, üretici garantisi ile sunuyor.

Her biri kategorisinin yenilikçi temsilcisi olan ürünler 6 yıla varan uzun garanti süreleri ile sunuluyor. Etkin satış sonrası servis çalışmalarıyla her daim kullanıcısının yanına yer alıyor, onu yalnız bırakmıyor.

Özgün tasarımları, fonksiyonelliği, teknolojisi ve satış sonrası etkin servis sistemiyle Adell projelerde performans ve avantajlar sağlayan Adell ürünleri her segmentte projeye uygun ürünler sağlıyor, başarılarına katkı sunuyor. Otel, motel vb. turizm işletmeleri, okul, yurt vb. eğitim tesisleri, hava limanları, alışveriş ve yaşam merkezleri vb. ticari yapılara, ofislere zengin ürün çeşitliliğiyle hitap ediyor.

Sürekli öğrenip tasarımlarını, ürünlerini, yatırımlarını geliştiren Adell, ürünleriyle yapı sektörünün gelişmesine katkı sunarken, yerli ve milli yapısıyla, sevdalısı olduğu Anadolu su medeniyeti koleksiyonu ve etkinlikleri ile de topluma, kültür sanat hayatımıza katkılar sunuyor.

Adell Hakkında:

Yerli ve milli bir marka olan Adell, geliştirdiği teknolojileri, bu teknolojilere sahip yüksek performanslı tasarımları ile samimi ve yapıcı yaklaşımlarıyla farklı projelerde geleceği inşa etmeye, yön vermeye devam ediyor.

Bugüne kadar Adell armatürlerimiz, duş sistemlerimiz, mekanik tesisat ürünlerimiz, hizmet ve desteklerimizle başarı ortağı olduğumuz pek çok proje bazılarını http://www.adell.com/blogs/referans-projeler  linkinde görebilirsiniz.

Başarınız için yanınızdayız. Uzmanlık alanımıza giren konu, ürün ve detaylarda destek vermekten mutluluk duyarız. İstanbul, Başakşehir, İkitelli Organize Sanayi bölgesindeyiz.

http://www.adell.com/pages/proje-destek

Adell Proje Destek Birimi

Tel         :+902124862000-Pbx

E-Posta: projedestek@adell.com

 

ETİKET -  ANAHTAR KELİMELER

#Mimar #İç Mimar #Dekorasyoncu  #Proje Müdürü  #Proje Yöneticisi  #Mutfak #Banyo

Kaydet
Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out