MİMARLAR, İÇ MİMARLAR, TASARIMCILAR NİÇİN ADELL’İ TERCİH EDİYORLAR?

Adell Armatür, ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak üretmiş olduğu banyo ve mutfak armatürleri, bataryaları, musluklar, fotoselli musluklar, termostatik armatürler, banyo aksesuarları, duş setleri ve tamamlayıcı ürünleri ile;  işinin uzmanı mimari proje yöneticilerinin, mimarların, iç mimarların, tasarımcıların ve yapı yatırımcılarının tercihi olmaktan mutluluk duyuyor.

Peki Mimar, İç Mimar ve Yapı Profesyonelleri Neden Adell’i Tercih Ediyorlar?

+ Proje Tasarım Desteği:

Adell Proje Destek Uzman Ekibi mimari ve/veya satın alma ekipleri ile iş birliği sürecine girdiği andan itibaren konsept ve ürün seçiminin her aşamasında yer almaktadır.

Ekibimiz  ürün seçim ve yerleştirmelerini proje üzerinde sunmanın yanı sıra, gerektiği noktalarda projeye destek de vermektedir.  Konusuna ve malzeme, tasarım detaylarına hâkim ürün uzmanlarından oluşan Adell proje destek birimi her türlü sektörel yenilik ve gelişmeyi takip etmekte ve bu konuda hizmet sunduğu mimar ve yapı profesyonellerine ürün seçiminden, uygulamasına ve ürün eğitimlerine kadar her konuda tam destek sağlamaktadır.

Mimar, içmimar ve tasarımcılar Adell proje destek biriminden işini kolaylaştıracak, doğru ürün seçimini kolaylaştıracak detay, uygulama ve doküman desteği alır. Ürüne, firmaya güvenebilir, güvenle projelerinde kullanılır. Montaj, uygulama ve kullanımda ihtiyaç bulduğunda Adell’i yanında bulur.

+ Ürün Uzmanlığı:

 Adell, banyo ve mutfak armatürleri, duş sistemleri, yer ve lavabo sifonları, gömme rezervuarlar, ısıtıcı radyatörler, mutfak ve banyo aksesuarlarını içeren farklı tarzlarda pek çok yapı bileşenini, çözümü bir arada sunar.

Hizmet sunduğu mimar, iç mimar ve tedarik ekiplerinin ürün taleplerine bağlı zamanlamayı da mutlaka göz önünde bulundurur. Standart ürün portföyündeki ürünlerin yanı sıra mevcut koleksiyon dışındaki ürün, çözüm ve ihtiyaçlarını sağlamaları için esnek çözümler sağlar.

+ Mühendislik Yetkinliği:

Armatürler sıcağa, basınca, kötü kullanım ve montaja dayanaklı olabilecek şekilde mühendislik anlamında tasarımından üretime her aşamasının mükemmel bir şekilde yürütülmesiyle ancak kaliteye ulaşılabilecek mühendislik ürünüdür.Sızdırmazlık detayları, soğuk-sıcak farkına dayanım, su geçiş yolları ince mühendislik hesaplarıyla çözülmesi gereken kalite detaylarıdır. Adell sahip olduğu deneyimli, işinin uzmanı mühendislik kadrosuyla müşterisi isteklerine, ulusal, uluslar arası standartlara uygun olarak mühendislik çözümleri üretir.

+ Kişiselleştirilmiş, Projeye Özel Üretim:

Mimar, İç mimar, Mühendis veya proje yöneticilerinin hayallerinde olan ürünleri projeye özel olarak üretme esnekliğine, gücüne sahibiz. Tercih edilen renk, yüzey, logo, form ve tasarımla projeye yönelik kişiselleştirilmiş ürünlerimiz yapı profesyonellerinin memnuniyetini kazanmaktadır.

+ Yenilikçi, özgün Tasarımlar:

Adell, yapılarda su yönetim sistemlerini, uygun armatür, duş sistemleri ve mekanik tesisat komponentlerinden oluşan geniş ürün yelpazesiyle, bütün kullanım amaçlarına cevap verebilen en iyi çözümleri geliştirir. Çözümlerimiz karmaşıklıkları azaltırken, proje yöneticilerin, satın alma yetkilerinin işlerini daha verimli ve ekonomik bir hale getirir. Adell Armatür, mimari projelerin yapısının kimliğine uygun, onun dilini konuşan muhakkak bir tasarıma sahiptir.

+ Geniş Referans Ağı:

Adell Armatür Proje Birimi suyun kullanıldığı her alanda mimarlara, iç mimarlara ve yapı profesyonellerine destek sağlar. Başarı ortağı olduğumuz pek çok proje vardır. Bazılarını incelemek isterseniz bu linke tıklamanızı rica ediyoruz:  http://www.adell.com/blogs/referans-projeler

+ Satış Sonrası Müşteri Hizmetleri:

Sadece satış aşamasında değil, ürünlerimizin kullanım ömürleri sonuna kadar tüketicilerimizin yanında aktif olarak yer alıyoruz. Merkez satış sonrası servis birimimiz ve Türkiye çapında servislerimiz ile müşterilerimizin satış sonrası ihtiyaçlarını ivedilikle gidiyoruz.

Bu anlayışla sektörümüzde ISO 12000 Müşteri Hizmetleri ve Satış Sonrası Yönetim Sistemini ilk kuran ve sertifikalandıran markayız.

+ Yerli ve Milli Bir Markayız:

Ürünlerimizi Türk işçimizin ve mühendisimizin alın ve akıl teriyle tutkuyla üretmekten ve içine bir tutam sevgimizi ilave etmekten mutluluk duyuyoruz.

+ Adell Gönüllerde Yer Kazanmış, Yüksek Bilinirliliğe Ulaşmış Tanınmış bir Markadır:

Adell ürünleri, geniş bilinirliliğe sahiptir. Yurt içinde ve yurt dışında 36 ülkede müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.  Adell markamız Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından “tanınmış marka” olarak tescil edilmiştir.

Tüm ürünlerimiz Su tasarrufu ve insan sağlığına uygunluk, montaj sırasında kolay uygulanabilirlik, iş gücünden/süresinden tasarruf edilebilirlik, uzun ömürlük ve ulusal/uluslararası standartlara sahip özellikler ile üretilmektedir.

+ Geniş Ürün Çeşitliliğine Sahibiz:

Farklı mimari tarzlara, tesisat bağlantı şekillerine hizmet veren ürün çeşitliliğimiz mimarlara, projecilere hayallerindeki özgürlüğü sağlar. Her türlü ihtiyaca, mimari tarza uygun yapıda, yüzey yapısına sahip bir Adell ürünü mutlaka vardır.

Su dostu, yeşil ürünlerimizle geleceğe katkı sunuyoruz. Suyun her damlasını önemseyen ürünlerimizle yüzde 50’lere varan su, enerji ve zaman tasarrufu sağlıyoruz.

+ Sevilen ve Değerleri Olan Bir Markadır:

 Adell, değerleri olan bir markadır. Sosyal yönümüz ile insanımızı, insani değerleri, insanlığı ve ülkemizi seviyoruz.  Adell  Ab-ı Hayat Su Medeniyetleri Koleksiyonu ve müzesi tarihimize ışık tutmakta ve   suyun geçmişten gelen önem ve değerini gelecek nesillere aktarılması konusunda ülkemize önemli katkılar sağlamaktadır. ( Bilgi için:  https://www.adell.com/blogs/blog/tagged/su-medeniyeti-muzesi  )

Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Adell Proje Destek Birimi

Tlf: +902124862000-Pbx

E-Posta: projedestek@adell.com

 

ETİKET -  ANAHTAR KELİMELER

#Mimar #İç Mimar #Dekorasyoncu  #Proje Müdürü  #Proje Yöneticisi  #Mutfak #Banyo #Mekanik Tesisat #modern armatür #adell  #adellarmatur

Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out