Blog / Armatürler

ADELL ARMATÜR ŞIKLIĞI, KONFORU MODERN BANYOLARA, MUTFAKLARA DEĞER KATIYOR

ADELL ARMATÜR ŞIKLIĞI, KONFORU MODERN BANYOLARA, MUTFAKLARA DEĞER KATIYOR

Birbirinden şık ve benzersiz tasarım, renk, form ve yüzey alternatifleri ile mutfak ve banyolarda konfor oluşturan Adell Armatür, estetiği sağlamlıkla bütünleyen ürün ve çözümleriyle sağlıkla suyla buluşmayı sağlıyor. Nitelik ve markalı konutların, prestijli eğitim, sağlık, turizim tesislerinin tercihi oluyor.Kaydet
Daha fazla
BANYO VE MUTFAK ARMATÜRLERİNDE SON TRENDLER, MÜŞTERİ BEKLENTİLERİ

BANYO VE MUTFAK ARMATÜRLERİNDE SON TRENDLER, MÜŞTERİ BEKLENTİLERİ

Armatürler yıllardan beri insanları temel ihtiyacı olan su ile buluşturan ve insan hayatındaki en önemli nesnelerden birisidir. Su insan hayatının, medeniyetin kaynağıdır. Adell Armatür yenilikçi, güncel trendleri yansıtan armatürleriyle yapı sektörüne katkı sunuyor.
Daha fazla
SU ARMATÜRLERİ SAĞLIĞINIZDIR

SU ARMATÜRLERİ SAĞLIĞINIZDIR

SU ARMATÜRİNDE, BANYO VE MUTFAK ARMATÜRLERİNDE, MUSLUKLARDA SAĞLIK KONUSUNA GENEL BİR BAKIŞ.

Yaşam kaynağımız olan suya sağlıklı şekilde ulaşmak için banyo ve mutfak su armatürleri seçiminde nelere dikkat etmeliyiz? Daha sağlıklı, daha tasarruflu ürünleri nasıl seçebiliriz? Armatürde sağlık unsurları nelerdir? Sağlıklı armatür nedir? Sağlıklı armatür hangi özelliklere sahip olmalıdır?

Daha fazla
ŞADIRVAN MUSLUKLARI NEREDE KULLANILIR?

ŞADIRVAN MUSLUKLARI NEREDE KULLANILIR?

Şadırvan musluğu şadırvanlarda, hamamlarda, mimari tarzına ve tasarımına bağlı olarak modern konutlarda suya ulaşmak için kullanılan musluklardır. Tekli ve çifti girişli olan tipleri ve modern/klasik tasarımları vardır.

Şadırvanlar ibadethanelerde, muhtelif yapılarda maddi-manevi arındığımız önemli temizlik alanlarımızdan, suyla buluştuğumuz nadide yerlerden biridir.

Eşsiz su kültürümüz ve medeniyetimiz içinde şadırvanlar camilerin yanında insanları suyla buluşturan alanların başında gelir. Geçmişten günümüze şadırvanlarda suyla buluşmayı sağlayan armatürler hep özenle, sanatla yapılmış ve kullanılmıştır.

Geçmişte sadece tek girişli su kullanımına imkan sağlayan musluk kullanımı yanında günümüzde soğuk ve sıcak su kullanımına imkan sağlayan musluklar, bataryalar kullanılmaktadır. Şadırvan muslukları genel itibariyle Duvardan Bağlantı Musluk ve Batarya yapısına sahiptir.

Ürün ile ilgili detay bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, tekli ve geleneksel tarz şadırvanlar için ise Ab-ı hayat koleksiyonumuza ait tekli muslukları öneriyoruz. Ab-ı Hayat Koleksiyonu Adell Ab-ı Hayat Su Medeniyeti koleksiyonundan esinlenerek geçmişin izlerini günümüz trendleriyle Erdem Akan ve Boğaç Şimşir tarafından harmanlanarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Farklı yüzey seçenekleriyle Türk hamamı ve SPA’lar için uygundur. Kurna musluğu olarak kullanılabilir. Ürün detayları ve yüzey seçenekleri için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz: http://www.adell.com/collections/ab-i-hayat

ŞADIRVAN MUSLUĞUNU NEREDE BULABİLİRİM?

Adell Şadırvan musluklarını Adell bayilerinde, satış noktalarında ve Adell Online sitemizde bulabilirsiniz.

Ayrıca, projelerinizde ürün planlaması, montaj ve uygulamayla ilgili konularda proje destek birimimiz yanınızdadır. Ücretsiz destek alabilirsiniz.

http://www.adell.com/collections/lavabo-bataryalari/products/rondo-duvardan-lavabo-bataryasi

Adell Rondo Duvardan Lavabo Bataryaları, Ab-ı Hayat Kurna ve Şadırvan Muslukları yurt içi ve yurt dışında pek çok nitelikli/markalı projede, şadırvan, AVM, ticari yapılarda kullanılmıştır.

 

Daha fazla
ŞADIRVAN MUSLUĞU NEDİR? ŞADIRVAN MUSLUĞU NE DEMEKTİR?

ŞADIRVAN MUSLUĞU NEDİR? ŞADIRVAN MUSLUĞU NE DEMEKTİR?

ŞADIRVANLARDA SUYLA BULUŞMANIN EN KORFORLU YOLU: RONDO DUVARDAN ŞADIRVAN MUSLUĞU

Şadırvan musluğu şadırvanlarda suya ulaşmak için kullanılan musluklardır. Tekli ve çifti girişli olan tipleri ve modern/klasik tasarımları vardır.

Daha fazla
KURNA MUSLUKLARINDA SARAY ŞIKLIĞI ADELL AB-I HAYAT MUSLUKLARINDA

KURNA MUSLUKLARINDA SARAY ŞIKLIĞI ADELL AB-I HAYAT MUSLUKLARINDA

ADELL ARMATÜR’DEN AB-I HAYAT MUSLUKLARI İLE KURNALARINIZA VE ŞADIRVANLARINIZA SARAY ŞIKLIĞI…

Nostaljik esintilerle buluşmak ister misiniz?

Kurna muslukları kurnaların vazgeçilmezidir. Temel unsurudur. Hamamlarda, spa merkezlerinde kurnalar bizi suyla buluşturan önemli objelerdir.

Daha fazla
ADELL SLIM ŞELALE LAVABO BATARYASI İLE ŞELALE HİSSİNİ BANYONUZA TAŞIYIN

ADELL SLIM ŞELALE LAVABO BATARYASI İLE ŞELALE HİSSİNİ BANYONUZA TAŞIYIN

Bize en büyük nimet olarak gönderilmiş olan su, suyun kaynağından insanlara ulaşım şekilleri en mükemmel tasarımlanmıştır. Onda her şey bir düzen, bir ahenk ve birliktelik içerisinde yaratılmıştır. Onun tasarlanmış şekillerden belki de en güzellerinden bir tanesi şelale, şimdi Slim serisiyle evlerinize geliyor.

Adell Design Team, şelale hissini taşıyabilmeniz ve doğadaki gibi suyun huzur veren sesini, akışını banyolarınıza taşıyabilmeniz ve her an yaşayabilmeniz için Silim Şelale Lavabo Bataryasını tasarladı.

KaydetKaydet
Daha fazla
ARMATÜRLER-ADELL AZURE ANKASTRE BANYO BATARYALARI İLE ALANINIZI OPTİMUM KULLANIN, KONFORLU KULLANIMA GEÇİN.

ARMATÜRLER-ADELL AZURE ANKASTRE BANYO BATARYALARI İLE ALANINIZI OPTİMUM KULLANIN, KONFORLU KULLANIMA GEÇİN.

Ankastre banyo ve duş armatürleri sıva üstü bataryalardaki kullanım esnasında oluşan kopmaları, bozulmaları önlemesi, hor kullanımlara karşı dayanaklı olması açısından duş alanının yoğun kullanıldığı alanlar için en ideal armatürlerdir. Banyo ve duş sistemlerinde son dönemde yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Seramik üzerinde ayrıca kaplamamaları, estetik oluşları öncelikle olarak otel gibi ticari yapılarda olmak üzere tüm yapı alanlarında tercih edilmektedir. Özellikle küçük ıslak hacimler için çok daha uygundur. Yer kaplamazlar, kullanım esnasında sıva üstü bataryalar gibi yeri küçültüp rahatsızlık vermezler.

Kaydet
Daha fazla
MUSLUK NEDİR, MUSLUK NE DEMEKTİR, MUSLUK NEREDE KULLANILIR?

MUSLUK NEDİR, MUSLUK NE DEMEKTİR, MUSLUK NEREDE KULLANILIR?

Musluklar tesisat sistemlerinde en uçta kullanılan su, akışkan iletim, yönetim araçlarıdır. Suyla sağlıklı olarak buluşmamın adresleridir. Su, gaz vb. akışkan maddeleri maddeyi istenildiği zaman akıtmak veya durdurmak amacıyla bir boru veya depoda kullanılırlar.

Musluk üretimi Adell Armatür'ün uzmanlık alanına girmektedir. Adell Armatür, musluklar kategorisinde uzun, kısa, çamaşır, ara, bahçe, ankastre, tezgah üstü, duvardan, mix musluk gibi pek çok ürün üretmektedir.

KaydetKaydet
Daha fazla
MODERN AZURE ORTA YÜKSEKLİKTE LAVABO BATARYASI İLE BANYOYARINIZA RAHATLIK KATIN.

MODERN AZURE ORTA YÜKSEKLİKTE LAVABO BATARYASI İLE BANYOYARINIZA RAHATLIK KATIN.

Azure Medium Lavabo Armatürü Azure serisinin bir üyesidir. Bataryanın gövde yüksekliği yaklaxık yüzde 50 oranında artırılarak konfor alanı geliştirilmiştir.

Banyo armatürleri, mutfak bataryaları, musluklar, duş sistemleri, banyo aksesuarları konusunda uluslar arası bir marka olan Adell, banyolarda, lavabolar konforu arttırmak önermiş olduğu üç boyuttan bir tanesi de Medium Tek Kollu Lavabo Bataryalarıdır. 

Daha fazla
ARMATÜR NEDİR, ARMATÜR NE DEMEKTİR? ARMATÜR NEREDE BULABİLİRİM?

ARMATÜR NEDİR, ARMATÜR NE DEMEKTİR? ARMATÜR NEREDE BULABİLİRİM?

ARMATÜR NEDİR, ARMATÜR NE DEMEKTİR?

Armatür su, elektrik tesisatlarında en sonda kullanılan ve suyu, elektriği mekanla, insanla buluşturan su yönetim araçlarının genel adıdır. Suyla, elektrikle sağlıklı olarak buluşmamın adresleridir.

Almanca “Armaturen” kelimesinin karşılığı olarak dilimize girdiğini düşünüyoruz.

Su armatürleri, elektrik armatürleri genel kullanım alanlarıdır.

Daha fazla
MUSLUK VE  BATARYALARDAKİ SU ARMATÜRLERİNDEKİ GÜNCEL TRENDLER, MODA ÜRÜNLER

MUSLUK VE BATARYALARDAKİ SU ARMATÜRLERİNDEKİ GÜNCEL TRENDLER, MODA ÜRÜNLER

Günümüze gelindiğinde armatürler tarz, model, kaplama özellikleri itibariyle çeşitlilik kazanmış ve insan yaşamına, mekana tarz katan ürünler halini almıştır. Armatürler bir yapıda en çok dikkat çeken ve içindeki canlılarla en çok kontak kuran ürünlerdir. Konut alacak insanların en çok ve ilk etapta baktıkları yapı ürünleri arasında gelir banyo mutfak armatürleri. Dolayısıyla bugün armatürlerden fonksiyonelliği yanında yapıdaki diğer elemanları bütünleyen, konsept oluşturan bir tarz beklenmektedir.

Daha fazla
81 results
Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out