Blog / Bizi Anlatan Kitaplar

ADELL "KUTSAL'A YOLCULUK KABE-İ MUAZZAMA" KITABINDA

Ab-ı Hayat Su Medeneyeti koleksiyonumuzla Küçükçekmece Belediyesince hazırlanan "Kutsala Yolculuk Kabe-i Muazzama" adıyla hazırlanan kitapta yer aldık..

Daha fazla

ADELL ARMATUR "MUCIT KOBİLER-BASARILI 100 KOBI-METIN CAN" KITABINDA

Adell Armatür kültür, sanat ve su kültürü koleksiyonuyla 2011 yılında “İstanbul’un 100 Koleksiyoneri” kitabına girmenin ardından, yaptığı yenilikçi ürünler ve çalışmalarımıyla gazeteci yazar Metin Can tarafınan hazırlanan “Mucit Kobi’ler-Başarılı 100 Kobi kitabına dahil olduk.
Daha fazla
DÜNYA GAZETESİ BASARI HİKAYELERI - 48 ADELL ARMATUR VE VANA FABRİKALARI A.S.

DÜNYA GAZETESİ BASARI HİKAYELERI - 48 ADELL ARMATUR VE VANA FABRİKALARI A.S.

BİZİ ANLATAN KİTAPLAR

ADELL ARMATÜR DÜNYA GAZETESİ "BAŞARI ÖYKÜLERİ" SERİSİNDE 48 KİTAPÇIK OLDU.

İş dünyasının, reel alemin gazetesi olan Dünya Gazetesi Başarı Öyküleri serisi ile iş hayatlarında başarı hikayesi yazmış firmaları, markaları konu edinen bir seri oluşturmaktadır.

Dünya Yayın Gurubu rol model olması anlamında uygun gördükleri firmaları, markaları kitaplaştırarak okuyucularıyla paylaşma yaklaşımı sergiledikleri Başarı Öyküleri serisinde Adell markamızın gelişimi kitaplaştırlmıştır. Feyzan Ersinan Top tarafından hazırlanan yayında ailemiz ve markamız, iş yaşamımız, dinamiklerimiz kuruluştan bugüne kitapçık haline getirilmiştir.

KaydetKaydet
Daha fazla

ADELL ARMATUR KULTUR SANAT KOORDİNATORU DR. ERCAN TOPCU “ISTANBUL’UN 100 KOLEKSİYONERI” KITABINDA

Adell Armatür kültür, sanat ve su kültürü koleksiyonuyla 2011 yılında yayınlanan “İstanbul’un 100 Koleksiyoneri” kitabına girdi. Ab-ı Hayat Su Medeniyeti koleksiyonu, müzesi, sergileri ile yapılan etkinliklerle bağlı olarak kitap yer verilmek üzere İstanbul’un 100 Kobi Koleksiyoneri arasına dahil edildi.

Daha fazla
Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out