Blog / Duş Sistemleri

MUSLUK VE  BATARYALARDAKİ SU ARMATÜRLERİNDEKİ GÜNCEL TRENDLER, MODA ÜRÜNLER

MUSLUK VE BATARYALARDAKİ SU ARMATÜRLERİNDEKİ GÜNCEL TRENDLER, MODA ÜRÜNLER

Günümüze gelindiğinde armatürler tarz, model, kaplama özellikleri itibariyle çeşitlilik kazanmış ve insan yaşamına, mekana tarz katan ürünler halini almıştır. Armatürler bir yapıda en çok dikkat çeken ve içindeki canlılarla en çok kontak kuran ürünlerdir. Konut alacak insanların en çok ve ilk etapta baktıkları yapı ürünleri arasında gelir banyo mutfak armatürleri. Dolayısıyla bugün armatürlerden fonksiyonelliği yanında yapıdaki diğer elemanları bütünleyen, konsept oluşturan bir tarz beklenmektedir.

Daha fazla
BANYOLARDA BATARYA VE DUŞ SİSTEMLERİ SEÇİMİ VE KULLANIMINDA PÜF NOKTALARI

BANYOLARDA BATARYA VE DUŞ SİSTEMLERİ SEÇİMİ VE KULLANIMINDA PÜF NOKTALARI

Evlerimizde suyun yüzde 70’e yakını banyo ve duş sistemlerinde kullanılmaktadır.

Banyoların mücevherleri armatürler, duş sistemleri ve aksesuarlar lavaboların, küvetlerimizin, duş sistemlerimizin tamamlayıcısı konumunda. Aşağıda detaylandıracağımız konulara dikkat edilmesi halinde konforumuz yükseltmenin yanında su, enerji ve zamanda da tasarruf sağlama imkânına kavuşmuş olacağız. Özellikle suyun çok değerli olmaya başladığı günümüzde su kaynaklarımızın doğru ve tasarruflu kullanımı önem kazanmaktadır. Her birimiz küçük küçük adımlarla sağlayacağımız tasarruflarla hem aile bütçemize, hem ülkemize ve insanlığa kazandırabiliriz. Gelecek nesillerimizin de rahatlıkla yaşayabileceği bir dünyayı kendilerine aktarabileceğiz. Aksi takdirde azalan kaynaklarımız gerek insanoğlunun, gerek faunanın ve gerekse floranın yaşamında ve dünyamızın dengesinde sorunlar oluşturabilecektir

Daha fazla
ADELL’DEN BEBEKLER İÇİN EN GÜVENLİ BANYO ARMATÜRÜ

ADELL’DEN BEBEKLER İÇİN EN GÜVENLİ BANYO ARMATÜRÜ

SICAKLIK KONTROL ALTINDA…

Bebeğinizi, çocuğunuzu gelişmiş bir banyo bataryasından alacağınız istemiş olduğunuz sabit sıcaklıkta suyla yıkamak ister misiniz? Bunu nasıl yapabiliriz ki? Mümkün mü?

Onların su’yun çok sıcaklığından, çok soğukluğundan kormadan duştan keyif almalarını nasıl sağlayabiliriz?

Bu ve benzerleri pek çok anne ve baba için çözüm aranılan sorular, sorunlardı. Bebekler, çocuklar için güvenli, keyifli ve konforlu yıkamanın yolu keşfedildi.  Armatür uzmanı Adell geliştirdiği ürün ile çözüm sağladı.

Daha fazla

ADELL SİLVER DUŞ SPİRALLERİ DUŞ SİSTEMLERİNDE TEMİZLİK VE DAYANIKLILIK SAĞLIYOR.

Duş alanlarında duş spirali kullanım sorunlarına son veriyoruz.

Uzun ömürlü, kir tutmaz, anti twist, kıvrılmaz, katlanmaz.

Otel, motel, yurt ve ticari yapılar, spor tesisleri gibi genel kullanıma açık duş alanları için idealdir.

Bağlantı ölçüleri 1/2-1/2 ve uzunluğu 1500 mm.dir.

Krom ve altın görünümlü iki alternatife sahiptir.

http://www.adell.com/products/silver-pvc-dus-spirali

http://www.adell.com/products/silver-pvc-dus-spirali

Daha fazla

ADELL TEPE DUŞ BAĞLANTILARI İLE DUŞ BAŞLILARI İLE MÜKEMMEL UYUM.

Adell Tepe duşları bağlantıları duvardan ve tavandan bağlantılı tesisat sistemlerinde sıcak veya soğuk su sistemi ile duş başlığı arasındaki bağlantıyı sağlamak üzere geliştirilmişlerdir.

Duvar ve tepe duşu bağlantı dişleri standart olarak 1/2“ ölçüsünde ve 10,20, 30 cm. uzunluklara sahiptir.

Yuvarlak ve kare formlarında ve krom/altın kaplama yüzeyli olarak üretilen tepe duş bağlantıları kare ve yuvarlak tasarımlı tepe duşları ile mükemmel uyum ve bağlantıyı sağlıyor.

http://www.adell.com/search?type=product&q=du%C5%9F+ba%C4%9Flant%C4%B1s%C4%B1

Daha fazla

ADELL TEPE DUŞ BAŞLIKLARI DUŞ ALANLARINA KONFOR KATIYOR.

ADELL, TEPE DUŞ BAŞLIKLARI ESTETİK, FONKSİYONEL TASARIMLARIYLA DUŞ ALANLARINA KEYİF TAŞIYOR.

Sadelik, uyumluluk, fonksiyonellik ve estetiğin yanı sıra uzun kullanım ömrü ve çevre dostu olma ilkesiyle ürün tasarımlarını geliştiren Adell, yeni tepe duş başlıkları ile banyolara, duş alanlarına zarif bir kullanım ve keyif taşıyor.

Özgün ve şık çizgiye sahip tepe başlıklar  30x30cm kare ve 30 cm. çapında yuvarlak formlarda kullanıcılarının beğenisine sunuluyor.

Tavandan veya duvardan yapılmış tesisatlara bağlanabilen tepe duş başlıkları, yuvarlak ve kare formlarıyla farklı tarzdaki beklentileri karşılıyor, mimari stillere mükemmel uyum gösteriyor.

Adell Tepe Duş başlıları yalın ve sade yapılarıyla otel, spor merkezleri, sağlık tesisleri, nitelikli ve markalı konutlar vb.  pek çok projede duş alanlarında, armatürlerle, aksesuarla bütünleşiyor,  suyla buluşturuyor.

Adell, tepe duşları paslanmaz çelikten üretilmekte olup uzun yıllar hizmet verebilecek şekilde üretiliyor. Kireç kırıcılı özelliği ile büyük faydalar sağlıyor. Ankastre banyo sistemlerinde konseptinizi bütünleyerek mekanlarınıza şıklık katacak tepe duş başlıkları air power sistemi ile daha konforlu, yumuşak ve su tasarrufu kullanım imkanı sağlıyor.

Tepe Duş Başlıkları 1/2” bağlantı ölçüsüyle standart tesisatlara monte edilebilir.

Başlıklar, esnek mafsal sistemleriyle ile su akışının istenilen yönde yönlendirilmesine imkan tanıyor.

Tepe Duş Başlıkları duvardan ve tavandan tesisatlarda, sıva altı ve sıva üstü olarak kullanılabilir.

http://www.adell.com/collections/dus-basliklari

Daha fazla

ADELL DUŞ SİSTEMLERİ KEYİFLERİNİZE KEYİF KATIYOR

 

Yaşamlarımıza canlılık katan banyolar için teknoloji ile zarafetin buluşması…

Adell’den canlandıran banyo mekânlarına özel duş sistemleri.

Sabah güne hazırlanmak, gece günün yorgunluğunu üzerinizden atmak için.

Kendinizi yenilemenin, dinamik hissetmenin en iyi yolu duş almak.

Adell duş sistemleri, tek akış fonksiyonundan altı akış fonksiyonuna kadar çeşitlendirilebilen, özel su akışlı, kireç kırıcılı el duşları, tepe duşları, sürgülü el duşu takımları ve duş başlıklarından oluşan zengin ürün gamı ile banyoda geçireceğiniz zamanda, size tam da istediğiniz eksiksiz konforu sunuyor.

Her bir ayrıntısında, estetik ve fonksiyonel tasarım anlayışının izlerini bulacağınız Adell duş sistemleri duş keyfinize keyif katacak…

Duş Sistemleri koleksiyonumuzda her biri ayrı tarz ve kullanım tercihlerini karşılayan duş panellerini, rain duş sistemlerini, sürgülü ve askılı duş takımlarını,  tepe duşlarını, el duşlarını, duş bağlantılarını ve duş yedek parçalarını bulabilirsiniz.

http://www.adell.com/collections/rain-dus-sistemleri

Daha fazla
Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out