Blog / Fuarlar

ADELL ARMATÜR VE VANA FABRİKALARI A.Ş. YÖN.KUR.BŞK. RECEP ALİ TOPÇU’NUN YAPI FUARI DEĞERLENDİRMESİ.

ADELL ARMATÜR YAPI FUARINI BAŞARIYLA TAMAMLADI. EMEĞİ GEÇENLERE, ZİYARETÇİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ. Yenilikçi ürün ve stand yapımızla katılmış olduğumuz yapı fuarımızı yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizin, hedef kitlemize giren sektör paydaşlarımızın yoğun ziyaretleri ve faydalı fikir alışverişleriyle tamamlamış bulunuyoruz.
Daha fazla
ADELL ARMATÜR YENİ ÜRÜNLERİNİ YAPI FUARINDA GÖRÜCÜYE ÇIKARACAK

ADELL ARMATÜR YENİ ÜRÜNLERİNİ YAPI FUARINDA GÖRÜCÜYE ÇIKARACAK

Geri sayım başladı. Uluslararası Yapı Fuarı yaklaşıyor...
 
Adell Armatür, 23 – 27 Mayıs’da İstanbul TUYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenecek 40. Yapı Fuarı’nda yeni ürünlerini görücüye çıkaracak, sektör paydaşlarıyla buluşturacak.
Uluslararıs Yapı Fuarı sektörün lider fuarlarından olarak sektör üreticileri ile sektör paydaşları mimar, mühendis, proje yöneticileri, yapı yatırımcıları, satın alma yetkililerini bir araya getiren en büyük platformlar biridir.
Adell ilgilileri fuar stand ve ürün hazırlıklarını heyecanla yapıyorlar.
Fuarla ilgili olarak online davetiyeyi aşağıdaki linkten temin edebilirsiniz.
Adell Armatür olarak fuarda açacağım standımızda değerli sektör paydaşlarımızı ağırlamaktan, yenilikçi ürün ve çözümlerimizle buluşturmaktan mutluluk duyacağız.
Adell Armatür ve Vana Fabrikaları A.Ş. banyo mutfak armatürleri, duş sistemleri, mekanik tesisat ürünleri üreterek yapı sektörüne hizmet veren lider üreticilerden biridir.
www.adell.com sitemizde ürün ve çözümlerimizi keşfedebilirsiniz.
Daha fazla
ADELL ARMATÜR MOSBUILD 2017 FUARINDA YERİNİ ALDI

ADELL ARMATÜR MOSBUILD 2017 FUARINDA YERİNİ ALDI

Ziyaretçilerine kapılarını bugün açacak olan Mosbuild 2017-Moscowa Yapı fuarında yerimizi aldık.Fuar 4-7 Nisan 2017 tarihleri arasında açık kalacak.
Daha fazla
ADELL ARMATÜR OLARAK ISH FRANKFURT FUARINI BAŞARIYLA TAMAMLADIK

ADELL ARMATÜR OLARAK ISH FRANKFURT FUARINI BAŞARIYLA TAMAMLADIK

"Partner Ülke" olduğumuz ISH Frankfurt Isıtma, Soğutma, Su, Enerji fuarına ülkemizden 141 Türk firmamız ve sektör paydaşımızla ile birlikte 14-18 Mart tarihleri arasında gerçekleşen ISH-Frankfrut fuarına katılımımızı başarıyla tamamladık.Güzel işbirlikleri ve siparişler ile ülkemize dönmüş bulunuyoruz.
Daha fazla
ISH FRANKFURT FUARINDA EKONOMİ BAKANLIĞI MÜSTEŞARIMIZ VE İSİB BAŞKANIMIZIN ZİYARETİ İLE MUTLU OLDUK

ISH FRANKFURT FUARINDA EKONOMİ BAKANLIĞI MÜSTEŞARIMIZ VE İSİB BAŞKANIMIZIN ZİYARETİ İLE MUTLU OLDUK

ISH Frankfurt fuarımız tüm hızıyla devam ederken T.C. Ekonomi Bakanlığı Müsteşarı Sayın İbrahim Şenel ve İSİB İklimlendirme Sanayicileri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın S. Zeki Poyraz beyler standımızı ziyaret etmelerinden mutluluk duyduk.

Sektörümüzün gidişatından, yeri üretimin desteklenmesine, iş aleminin kültür ve sanat vizyonuna pek çok konuyu görüştük. Sayın müsteşarımızın ve İSİB başkanımızın hakkımızdaki olumlu, motive edici ve mutluluk kaynağı görüşlerinden dolayı sevinç duyduk. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

Daha fazla
FBR, FABER MARKAMIZA, ÜRÜNLERİMİZE GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ İLGİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ

FBR, FABER MARKAMIZA, ÜRÜNLERİMİZE GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ İLGİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ

FBR, Faber markalarıyla üretmiş olduğumuz teknik ürünlerimiz ile katılmış olduğumuz WIN EURASIA Automation 2017 Fuarının sonuna gelmiş bulunuyoruz.

Markamıza, ürünlerimize, firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Sağ olunuz.

Daha fazla
ISH FRANKFURT-ALMANYA FUARINA ZİYARETLERİNİZİ BEKLİYORUZ.

ISH FRANKFURT-ALMANYA FUARINA ZİYARETLERİNİZİ BEKLİYORUZ.

The world’s leading trade fair The Bathroom Experience, Building, Energy, Air-conditioning Technology, Renewable Energies

ISH Franfurt fuarımız yarın perdeleri açıyor. 

Yarın 14 Mart 2017- Salı günü ISH fuarımız açılıyor.

Fuar öncesi heyecan ve hareketlenme yaşanıyor. Bir taraftan standın yani fuar evimizin tasarımı, misafirleri ağırlayacağımız sandalyesi, masası, ürünleri misafir edeceğimiz alanlarla son işlemler tamamlanıyor, kararlar veriyor.

Enerji yüksek. Beklenti yüksek. Adell olarak fuardan beklentimiz yüksek. İnşaat sektörümüzün canlı olduğu bir dönemde, böyle bir ülkede böyle platformların işlevi gerçekten tartışılmaz.

Daha fazla
UNICERA BANYO MUTFAK FUARINI BAŞARIYLA TAMAMLADIK
UNİCERA FUARINDA ŞİRKET VE SU MEDENİYETİ SERGİMİZİ ZİYARETE DAVET EDİYORUZ

UNİCERA FUARINDA ŞİRKET VE SU MEDENİYETİ SERGİMİZİ ZİYARETE DAVET EDİYORUZ

Unicera, 126 ülkeden 100 bin ziyaretçi ağırlayacak.

Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı UNICERA, 4 kıtadan, 100 bin profesyonel ziyaretçi hedefi ile kapılarını açıyor.  CNR EXPO Yeşilköy’de, 8-12 Mart tarihlerinde düzenlenecek fuarda 126 ülkeden katılımcı ve ziyaretçi ağırlanacak olan fuarda yenilikçi ürünlerimizle katıldığımız şirket standımıza  ve açacağımız Anadolu Su Medeniyeti ve Su Objeleri sergimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Ekonomi Bakanlığı’nın desteğini arkasına alan UNICERA, 40 ülkeden gelecek alım heyetlerinin katılımı ile düzenlenecek.

Daha fazla
ADELL ARMATÜR OLARAK MUTFAK SEKTÖRÜNÜN KALBİNİN ATACAĞI LIVING KITCHEN-ALMANYA FURANA KATILIYORUZ.

ADELL ARMATÜR OLARAK MUTFAK SEKTÖRÜNÜN KALBİNİN ATACAĞI LIVING KITCHEN-ALMANYA FURANA KATILIYORUZ.16-22 Ocak 2017 tarihleri arasında Almanya'nın Köln kentinde düzenlenecek olan “Living Kitchen 2017” Uluslararası Mutfak Fuarı'na, Adell ailesi olarak katılıyoruz. Mutfak sektörünün kalbi bu fuarda atacak.

Living Kitchen her iki senede bir mutfak dünyasının devlerini bir araya getiriyor ve konusunda uzman kişiler tarafından dünya çapında mutfak sektörünün trendleri belirleniyor. Mutfak ile ilgili akla gelebilecek her ayrıntıya ev sahipliği yapıyor.

Mutfak sektörüne hitaben düzenlenen bu etkinlik aslında dünya çapında belirlenen tasarım ve moda trendlerinden beslenerek, geleceğin tasarımları hakkında katılımcıların kafasında ışık yakıyor.

Living Kitchen, ilgililere mutfak tasarımına dair büyüleyici ve ilham verici önemli anektotlar aktararak mutfak hakkında büyüleci bir bakış açısı sunar.

Etkinlik, mutfak sektöründe tasarımcısından üreticisine kadar bir çok kişinin ilgisini çekiyor ve eglence dolu etkinlikler, şovlar, konferansları ile kaçırılmaması gereken bir etkinlik haline dönüşüyor.

Siz değerli paydaşlarımızı, yenilikçi ürünlerimizin sunulacağı fuarda  "Hall 4.1 B-035-A"da misafir etmekten büyük mutluluk duyar, teşriflerinizi bekleriz.

http://www.adell.com/collections/gelismis-mutfak-bataryalari

Kaydet
Daha fazla
LIVING KITCHEN 2017 - ALMANYA FUARINDA YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİMİZİ ZİYARETE BEKLİYORUZ.

LIVING KITCHEN 2017 - ALMANYA FUARINDA YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİMİZİ ZİYARETE BEKLİYORUZ.

LIVING KITCHEN 2017 – ALMANYA FUARINA BEKLİYORUZ.

16-22 Ocak 2017 tarihleri arasında Almanya'nın Köln kentinde düzenlenecek olan “Living Kitchen 2017” Uluslararası Mutfak Fuarı'na, Adell ailesi olarak  katılıyoruz.

Siz değerli paydaşlarımızı, yenilikçi ürünlerimizin sunulacağı etkinlik alanımız

"Hall 4.1 B-035-A"da misafir etmekten büyük mutluluk duyar, teşriflerinizi bekleriz.

Kaydet
Daha fazla
Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out