Blog / Hakkımızda Ne Dediler

ADELL ARMATÜR NASIL BİR MARKADIR? TÜKETİCİLER ADELL'İ NASIL TANIMLIYOR?

ADELL ARMATÜR NASIL BİR MARKADIR? TÜKETİCİLER ADELL'İ NASIL TANIMLIYOR?

Bu makalemizde Adell'in nasıl bir marka olduğunu, tüketiciler için neler ifade ettiğini söylediklerinden yola çıkarak sizlerle paylaşacağız. Her marka bir kimlikltir, bir duruştur. Birşeyleri temsil eder, birşeyler oluşturur hafızamızda. Marka olmak, markalaşmak günümüzde işletmelerin önemli günden maddelerinden birini teşkil ediyor. Marka olabilmeyi beceren firmalar gelişiyor, farklılaşıyor ve büyüyor. Ürettiği değer ile gerek yatırımcılarının, çalışanlarının, tedarikçilerinin gerekse müşterilerinin memnuniyetlerini kazanıyor.
Daha fazla

ADELL HAKKINDA STAJYER ÖĞRENCİ MAHMUT SEVGİLİ NELER SÖYLEDİ?

Adell Armatür fabrikalarımızda üretim stajını yapan geleceğin makina mühendisi sevgili Mahmet Sevgili'nin staj bitiminde şirketimiz, staj değerledirmesi için bizlerle paylaştığı duygularını, Adell markası için söylediklerini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Kendisine bu güzel düşünceleri için teşekkür ediyor, öğrenim ve yaşam boyu başarılar, mutluluklar diliyoruz. Mesajı şöyledir:
Daha fazla

ADELL HAKKINDA KAPTANOĞULLARI TİCARET YUSUF KARAPINAR NE DEDİ?

10 yıl önceydi. Rakip markayı satarken Adell Armatürlerini tercih etmeye karar vermiştim. Yeni bir marka ile yolculuk hazirlığındaydım. Radikal bir karardı benim için gelecek adına, hem heyecanlı hem de umutluydum.
10 yıllık beraberlikte günü şartlarına göre sürekli güncellenen ürünleri son teknolojisi le üretilen ürünleri ile rekabet gücümüze güç katmiştır AdeLL Armatür ve Vana Fabrikaları A.Ş. Tüm Adell aiilesıne teşekkür ederim
Yusuf karapınar.| Kaptanoğulları Yapı Malzemeleri | İstanbul | 06.06.2017
Daha fazla

ADELL ESKİ ÇALIŞANLARINDAN ADEM TOPÇUOĞLU ADELL HAKKINDA NE DEDİ?

Değerli büyüğüm kıymetli iş adamı Ali bey efendi; eski bir çalışanınız olarak sizleri takdir ediyor işlerinizde bereketler diliyorum. Bir yıl çalıştığım firmanızı ve sizi unutmak mümkün değil. Sizlere saygı ve hürmet ederim efendim. Adem Topçuoğlu 25.03.2017
Daha fazla

ADELL HAKKINDA MEHMET CEMAL BEŞKARDEŞ NE DEDİ?

Sayın Recep Ali Topçu Beyefendi,
Sizi Türk İslâm Tarihi boyunca geliştirdiğimiz su medeniyetimizi ve kültürümüzü yaşatmak ve halkımıza-dünyaya tanıtmak için yaptıklarınızı derin bir sevgi ve saygıyla izliyorum.
İyi ki varsınız, iyi ki bu engin konulara aşkla girmiş ve başarıyla yolunuzda ilerliyorsunuz.
Size gönül dolusu teşekkür ediyor, çalışmalarınızın uzun yıllar boyunca artarak devamını diliyorum...
Sevgi ve saygıyla
Daha fazla

MURAT YAKIŞIK ADELL HAKKINDA NE DEDİ?

Merhaba Recep Ali Bey,

Su kardeşliği doktrini ile çıkmış olduğunuz yaşam tarzınızı tüm insanlığa, ırk, mezhep, makam, ekonomik şart ayırt etmeksizin aktardığınız için teşekkür ederim.

Allah C.C. Sizin gibi iş adamlarının sayısını ülkemizde ziyade eylesin. Saygılarımla,

Murat Yakışık | İstanbul | 22.03.2017

Daha fazla

SERKAN AKYÜZ ADELL HAKKINDA NE DEDİ?

Yerli bir markayı, %100 güven ve memnuniyetle kullanmaktan keyif aldığımdan size bahsetmek istiyorum.  Her sabah güne başlarken ve her gece uyku öncesi yatsı vakti, günde 2 vakit evde, 3 vakit iş yerinde, huzur içinde yaşam kaynağına, Ab-ı Hayat'a ulaşmamıza vesile olduğunuz için; markanıza, markanızı bir değer yapan çalışanlarınıza ve tabii ki size müteşekkirim.  Serkan Akyüz

Daha fazla
ISH FRANKFURT FUARINDA EKONOMİ BAKANLIĞI MÜSTEŞARIMIZ VE İSİB BAŞKANIMIZIN ZİYARETİ İLE MUTLU OLDUK

ISH FRANKFURT FUARINDA EKONOMİ BAKANLIĞI MÜSTEŞARIMIZ VE İSİB BAŞKANIMIZIN ZİYARETİ İLE MUTLU OLDUK

ISH Frankfurt fuarımız tüm hızıyla devam ederken T.C. Ekonomi Bakanlığı Müsteşarı Sayın İbrahim Şenel ve İSİB İklimlendirme Sanayicileri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın S. Zeki Poyraz beyler standımızı ziyaret etmelerinden mutluluk duyduk.

Sektörümüzün gidişatından, yeri üretimin desteklenmesine, iş aleminin kültür ve sanat vizyonuna pek çok konuyu görüştük. Sayın müsteşarımızın ve İSİB başkanımızın hakkımızdaki olumlu, motive edici ve mutluluk kaynağı görüşlerinden dolayı sevinç duyduk. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

Daha fazla

ADELL HAKKINDA ÖZDEN GÜLEN HANIMEFENDİ NE DEDİLER?

Bursa'dan gönül dolusu selamlar kıymetli Ali Bey. Adell ailesinin çalışmalarını takdirle takip ediyoruz. Başarılarınız daim, yolunuz açık olsun.
Daha fazla

ADELL HAKKINDA MARKAMIZIN DOĞUP GELİŞTİĞİ BURSA'MIZDAN ERGUN AYDIN VE İREM YILMAM NE DEDİLER?

Sayın Recep Ali Topçu, Bugünkü şirket ziyaretimizde sizleri tanımaktan, şirketinizi tanımaktan son derece mutlu olduk. Fabrika içerisindeki üretmiş olduğunuz olduğunuz atmosfer ve ayrı bir bakış tarzınız için çok mutlu olduk. Bir Bursa’lı olarak yaratmış olduğunuz değerlerden ötürü tebrik ederiz. Başarılarınızın devamını dileriz
Daha fazla
ENDÜSTRİYEL TASARIMCI-PROJE YÖNETİCİSİ ASLIHAN YILMAZ HANIM ADELL HAKKINDA NE YAZDI?

ENDÜSTRİYEL TASARIMCI-PROJE YÖNETİCİSİ ASLIHAN YILMAZ HANIM ADELL HAKKINDA NE YAZDI?

Sevgili Adell ailesi, değerli Recep Ali Topçu bey'in yaşama karşı gösterdiği özen ve nezaket vesilesiyle "SU KARDEŞLİĞİ MÜZESİ" ne buluşmuş olmaktan çok mutlu oldum. Tahminimin çok üstünde bir deneyim ve birleşimle, "BİR HAZİNEYLE" karşılaştım. Su kardeşliğimizin yaşam boyu sürmesi dileğiyle sevgi ve sagılarımı, kardeşilikle paylaşırım
Daha fazla
ADELL HAKKINDA NE DEDİLER? MÜZEYYEN KURT ŞİRİNLER ÇOCUK EVİ YÖNETİCİSİ

ADELL HAKKINDA NE DEDİLER? MÜZEYYEN KURT ŞİRİNLER ÇOCUK EVİ YÖNETİCİSİ

Su ve dahili olan herşeyin sergilendiği bu mekan insanın varoluş kültürünün elle tutulur, gözle görülür eserlerinin sergilendiği bir su müzesidir.

Hayatın içinde karşılaştığım ve bana öğreneceğim daha çok şeyler var dedirten bir gün yaşadım.

KaydetKaydet
Daha fazla
120 results
Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out