Blog / Mutfak Armatürleri

ADELL ARMATÜR ŞIKLIĞI, KONFORU MODERN BANYOLARA, MUTFAKLARA DEĞER KATIYOR

ADELL ARMATÜR ŞIKLIĞI, KONFORU MODERN BANYOLARA, MUTFAKLARA DEĞER KATIYOR

Birbirinden şık ve benzersiz tasarım, renk, form ve yüzey alternatifleri ile mutfak ve banyolarda konfor oluşturan Adell Armatür, estetiği sağlamlıkla bütünleyen ürün ve çözümleriyle sağlıkla suyla buluşmayı sağlıyor. Nitelik ve markalı konutların, prestijli eğitim, sağlık, turizim tesislerinin tercihi oluyor.Kaydet
Daha fazla
BANYO VE MUTFAK ARMATÜRLERİNDE SON TRENDLER, MÜŞTERİ BEKLENTİLERİ

BANYO VE MUTFAK ARMATÜRLERİNDE SON TRENDLER, MÜŞTERİ BEKLENTİLERİ

Armatürler yıllardan beri insanları temel ihtiyacı olan su ile buluşturan ve insan hayatındaki en önemli nesnelerden birisidir. Su insan hayatının, medeniyetin kaynağıdır. Adell Armatür yenilikçi, güncel trendleri yansıtan armatürleriyle yapı sektörüne katkı sunuyor.
Daha fazla
MUSLUK NEDİR, MUSLUK NE DEMEKTİR, MUSLUK NEREDE KULLANILIR?

MUSLUK NEDİR, MUSLUK NE DEMEKTİR, MUSLUK NEREDE KULLANILIR?

Musluklar tesisat sistemlerinde en uçta kullanılan su, akışkan iletim, yönetim araçlarıdır. Suyla sağlıklı olarak buluşmamın adresleridir. Su, gaz vb. akışkan maddeleri maddeyi istenildiği zaman akıtmak veya durdurmak amacıyla bir boru veya depoda kullanılırlar.

Musluk üretimi Adell Armatür'ün uzmanlık alanına girmektedir. Adell Armatür, musluklar kategorisinde uzun, kısa, çamaşır, ara, bahçe, ankastre, tezgah üstü, duvardan, mix musluk gibi pek çok ürün üretmektedir.

KaydetKaydet
Daha fazla
ARMATÜR NEDİR, ARMATÜR NE DEMEKTİR? ARMATÜR NEREDE BULABİLİRİM?

ARMATÜR NEDİR, ARMATÜR NE DEMEKTİR? ARMATÜR NEREDE BULABİLİRİM?

ARMATÜR NEDİR, ARMATÜR NE DEMEKTİR?

Armatür su, elektrik tesisatlarında en sonda kullanılan ve suyu, elektriği mekanla, insanla buluşturan su yönetim araçlarının genel adıdır. Suyla, elektrikle sağlıklı olarak buluşmamın adresleridir.

Almanca “Armaturen” kelimesinin karşılığı olarak dilimize girdiğini düşünüyoruz.

Su armatürleri, elektrik armatürleri genel kullanım alanlarıdır.

Daha fazla
MUSLUK VE  BATARYALARDAKİ SU ARMATÜRLERİNDEKİ GÜNCEL TRENDLER, MODA ÜRÜNLER

MUSLUK VE BATARYALARDAKİ SU ARMATÜRLERİNDEKİ GÜNCEL TRENDLER, MODA ÜRÜNLER

Günümüze gelindiğinde armatürler tarz, model, kaplama özellikleri itibariyle çeşitlilik kazanmış ve insan yaşamına, mekana tarz katan ürünler halini almıştır. Armatürler bir yapıda en çok dikkat çeken ve içindeki canlılarla en çok kontak kuran ürünlerdir. Konut alacak insanların en çok ve ilk etapta baktıkları yapı ürünleri arasında gelir banyo mutfak armatürleri. Dolayısıyla bugün armatürlerden fonksiyonelliği yanında yapıdaki diğer elemanları bütünleyen, konsept oluşturan bir tarz beklenmektedir.

Daha fazla
MUSLUĞUN TANIMI VE GÜNDELİK YAŞAMDAKİ YERİ

MUSLUĞUN TANIMI VE GÜNDELİK YAŞAMDAKİ YERİ

Osmanlı toplumunda çeşmeler gündelik yaşamda önemli bir yer tutarlar. Bu çeşmelerin ayrılmaz parçası olan ve insanları suyla buluşturan musluklar su kültürümüzün ana elemanlarından biridir. Çeşitli dini inanışların etkisiyle Osmanlı toplumunda hakim olan akar su kültürü ile suların musluklar aracılığıyla kirleri alıp götürdüğü insanları arındırdığı ve insanların ibadet etmesi için abdest almasında aracılık eden musluk bu kutsallığa aracılık etmektedir.

Kaydet
Daha fazla
BANYO VE MUTFAK ARMATÜRLERİNDE MÜŞTERİ BEKLENTİLERİ, GÜNCEL TRENDLER

BANYO VE MUTFAK ARMATÜRLERİNDE MÜŞTERİ BEKLENTİLERİ, GÜNCEL TRENDLER

Tarih boyunca insan suya ulaşma mücadelesi vermiştir. Medeniyet hep su etrafında gelişmiştir.  Dolayısıyla suya ulaşım  insanlık tarihinde önemli bir hedef olarak dikkat çekmektedir. Tüm canlılar için yaşam kaynağı olan suyun önemi her gün daha çok artmaktadır. Yemek yemeden uzun süre yaşayabildiğimiz halde susuz ancak üç gün yaşayabiliyoruz. Konutlarımızda, yaşam merkezlerinde, ticari yapılarda bizleri suyla buluşturan objeler ise lavabo/banyo ve mutfak armatürleri, muslukları, bataryalarıdır. Armatürler su iletim hattının yapıdaki son objesidir. Günde birkaç kez onlara dokunmadan, onlar aracılığıyla suyla buluşmadan duramıyoruz

Daha fazla
ADELL TEK KOLLU, KUMANDALI ARMATÜRLER, MİX BATARYALAR, SU ARMATÜRLERİ

ADELL TEK KOLLU, KUMANDALI ARMATÜRLER, MİX BATARYALAR, SU ARMATÜRLERİ

Son dönemde Mix Batarya, Mix Armatür olarak tabir edilen tek kumandalı bataryalar tüm dünyada olduğu gibi yurdumuzda da yaygınlaşmaya başlamıştır.

Tek kumandalı olarak ta tanımlanan bu bataryalarda,  tek kolla hem soğuk hem de sıcak suya müdahale edilebilir, karıştırılabilir. Yalnız soğuk, yalnız sıcak veya her ikisinin karışımı ılık su bu kolla ayarlanabilir.

Adell Tek Kollu Armatürlerinde su sıcaklığı kumanda kolunun sağa ve sola hareket ettirilmesi ile, su miktarı ise kolun aşağı yukarı hareket ettirilmesiyle ayarlanabilir. Kumanda kolunun yukarıya doğru açılabileceği maksimum açı 25 C dir. En üste maksimum su miktarı elde edilmiş olur

Daha fazla

ARMATÜRLER- ADELL SPİRALLİ MUTFAK BATARYALARI İLE MUTFAKLAR ŞENLENİYOR

Yenilikçi Adell Spiralli Mutfak Bataryaları ile mutfakların havası değişiyor. Adell Armatür, banyo/mutfak armatürleri, duş sistemleri, banyo aksesuarları, mekanik tesisat ürünleri lider üreticilerinden biri olarak geliştirdiği spiralli mutfak armatürleri ile mutfakta mutlu yaşama destek veriyor. Adell spiralli mutfak armatürleri modern çizgileriyle mutfaklara konfor, şıklık taşıyor, ergonomik ve kolay kullanım sağlıy
Daha fazla

ARMATÜRLER-ADELL GELİŞMİŞ MUTFAK BATARYALARI

Adell Gelişmiş mutfak armatürlerimiz modern çizgileriyle mutfaklarınıza konfor, şıklık taşıyor, ergonomik ve kolay kullanım sağlıyor.

Mutfak evimizin en üretken, en canlı bölümü, bir ölçüde kalbi. Mutfakta geçirilen zamanı daha keyifli hale getirmek elimizde. Tüm detayları kullanıcıların ihtiyaç ve önerileri doğrultusunda geliştirerek, ileri teknik donanımla desteklenen gelişmiş mutfak armatürleri keyifle yaşanan mutfaklarınıza konfor taşımak için tasarlandı ve üretildi. Mutfak evyelerinizle bütünlük sağlar, tasarımlarıyla her mutfağı stil sahibi bir mekana dönüştürür.

Daha fazla

ARMATÜRLER-ADELL PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK ARMATÜRLERİ, BATARYALARI

INOX COLLECTION

Adell Profesyonel Mutfak bataryaları paslanmaz çelik gövdeleri, özgün, yenilikçi ve ergonomik tasarımıyla mutfaklarda yaşama yaşam katıyor. Yapısı, ergonomisi, minimalist tarzı ile kuaförlerde berber bataryası olarak ta mükemmel bir işlev görmekte, kullanıcılarına memnuniyet yaşatmaktadırlar.

Adell Mutfak Bataryaları %100 304 Kalite Paslanmaz Çelikten malzemeden keyifle yaşanan mutfaklar için üretilmiştir. Göz alıcı tasarımı mutfaklarınıza prestij ve karizmatik bir görünüm sağlarken, paslanmaz gövdesi, kusursuz ergonomisi ile harika bir kullanım konforu sağlıyor. Dostluğumuz bir ömür boy

Daha fazla
ARMATÜRLER ADELL ARMATÜR AZURE SERİSİ

ARMATÜRLER ADELL ARMATÜR AZURE SERİSİ

AZURE KROM SERSİ ARMATÜRLER

Mekanlarınızın şıklığı ve zerafeti için “Adell Design Team” tarafından ince detaylarına kadar düşünülerek tasarlanmış,  geliştirilmiş ve teknolojik Adell tesislerinde özenli işçilik ile üretilmiştir. 

Mimari tarzı ve köşeli hatlarıyla seveceğiniz bir tasarım... Mimaride geometrik formlar arasında ön planda bulunan kare formu... Integra'nın banyolara ve mutfaklara bambaşka bir kimlik kazandıran tasarım anlayışının temelinde işte bu yaklaşım bulunuyor. Integra'nın kare ve dikdörtgen formundaki armatürleri banyonuzda görmek istediğiniz yenilikçi çizgilere hayat verecek.

KaydetKaydet
Daha fazla
53 results
Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out