Blog / Özel Günler-Kutlamalar

DEĞERLİ ÖĞRENCİLERİMİZE, EĞİTİM CAMİASINA VERİMLİ VE İYİ TATİLLER DİLERİZ.

DEĞERLİ ÖĞRENCİLERİMİZE, EĞİTİM CAMİASINA VERİMLİ VE İYİ TATİLLER DİLERİZ.

Okulların kapanmasıyla birlikte çocuklu ailelerde tatlı bir telaş başlar, yaz aylarında onların sanat, spor etkinliklerine katılmaları, sosyalleşmelerinin sürmesi neler yapabiliriz, sorusu gündemdedir artık. Tatil süresinin en iyi, en verimli bir şekilde geçirilmesi çocuklarımızın gelişiminde önemli yer tutmaktadır. Çocuklarımızı müzemizde gezdirmeye, onlarla eşsiz su medeniyeti değerlerimizi paylaşmaya hazırız.
Daha fazla
RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN.

RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN.

Ruhumuza bahar gibi gelecek nice bayramlara…

Her yeni bayram farklı bir heyecan,

Taptaze bir başlangıç…

Bayramlar birlik beraberliği en doruk noktasında yaşadığım en güzel anlardan biri.

Bayram, bahçelerimizde açan gonca güller gibi gönüllerimize huzur, yüreklerimize su serpmeye geliyor. Onun huzuruyla bitsin üzüntülerimiz, sevinç dolsun yüreklerimize.

Bayram, ışığıyla gönüllerimizi aydınlatmaya, biz dünya misafirlerini mutlu etmeye geliyor… O’nun ışığıyla aydınlansın içimiz, işimiz, dünyamız. Kalmasın karanlıklarımız..

Bayramınız tüm sevdiklerinizle birlikte kutlu olsun. En güzel bayramlarınızdan bir bayram olsun… Yaşam heyecanınız ailece doruğa ulaşsın.

Ailenize, şirketinize, sektörümüze, ülkemize ve tüm insanlığa, tüm su kardeşlerimize sevgi, saadet ve hoşluklar taşımasını dileriz.

Gönlünüzden huzur, yüreklerinizden enerjiniz, ailelerinizden birlik ve beraberlik hiç eksilmesin. Gülen yüzünüz her daim gülsün…

Su ile yeşerin, su ile yaşayın, su ile hep taze, diri ve yeşil kalın….

Gelin bu bayramda daha çok sevelim, sevilelim…

Nice mutlu bayramlarda buluşmak dileğiyle...

Daha fazla
DÜNYA ÇEVRE GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN - ADELL ARMATÜR

DÜNYA ÇEVRE GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN - ADELL ARMATÜR

Bugün 5 Haziran Dünya Çevre Günü. Bir gün değil her gün çevre günü diyoruz.

Çevreye duyarlı su armatürlerimizle, banyo/mutfak bataryalarımızla, musluk ve duş sistemi ürünlerimizle su’yun, doğanın, çevrenin emanet aldığımız gelecek nesillere taşınmasında katkı sağladığımız için mutluluk duyuyor ve “Dünya Çevre Günü’nüzü kutluyoruz.

KaydetKaydetKaydetKaydet
Daha fazla
ŞEHİRLERİN İNCİSİ GÜZEL İSTANBUL’UMUZUN FETHİNİ ONURLA KUTLUYORUZ

ŞEHİRLERİN İNCİSİ GÜZEL İSTANBUL’UMUZUN FETHİNİ ONURLA KUTLUYORUZ

Güzel İstanbul’un fethini kutluyor, “Bizim elimizin ulaştığı yere, onların hayalleri bile ulaşamaz” diyen, çağ kapatıp, çağ açan şanlı Fatih Sultan Mehmet dedemizi ve askerlerini minnetle anıyoruz. Mekanları cennet olsun ve nurlarla dolsun. Böylesi salih ve değerli insanları toplumumuzda hep var etsin.

.
Daha fazla
ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.

ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.

Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk adımı, bağımsızlık ve kurtuluş mücadelesinin Samsun'da yakılan ateşi, istiklale giden yolun çetin ve onurlu günü...

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatanı uğruna canını veren aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, tüm halkımızın ve gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı kutluyoruz.

Geleceğimizin teminatı, geleceğimizin ümidi olan gençlerimizle onur duyuyoruz.

Dileriz saçacakları aydınlık ülkemizi, tüm dünyamızı aydınlatmaya yetecektir.

Nice böylesi güzel anlarda ve bayramlarda buluşmayı diliyoruz.

Bununla birlikte bu güzel bayramların bilimin, kültürün, sanatın, edebiyatın konuşulduğu günlere dönüşmesini, dünya çapında kendinden söz ettirecek, bilimden, sanattan, tarihten ve her şeyden öte kendi varlığından haberdar olan gençlerimizin çoğalacağı mutlu bir topluma dönüşmeye fırsat aralamasını diliyoruz.

Bu gençlikte iş var. İnanıyoruz, her birine ümitle, umutla yol alacağı bir ömür ve başarılar diliyoruz.

Kaydet
Daha fazla
TÜM ANNELERİMİZİN, ANNE ADAYLARIMIZIN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN.

TÜM ANNELERİMİZİN, ANNE ADAYLARIMIZIN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN.

Bugün, ilk yolculuğunuzda elinizden tutan insanların günü… Bugün rahmine bir damla su olarak tutunduğumuz ve ete kemiğe büründüğümüz insanların günü. Hayatımızın her  anında hürmet ve saygımızı eksik etmeyeceğimiz biricik varlıklarımızın günü. İnsanın en birinci üstadı ve öğretmeni, en candan insanların günü.

Sevgi ve şefkat kahramanı tüm annelerimizin ve anne adaylarımızın bu güzel gününü kutluyor, her birine saygı, sevgi ve  iyi dileklerimizi iletiyoruz.

Daha fazla
DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN.

DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN.

Topraklarımızın bereket ve cömertilğini bizlere sunan emektar çiftilerimizin, ailerinin 14 Mayıs Dünya Çftçiler gününü kutluyor, hasadı, bereketi ve kazancı bol günler diliyoruz.

Gece gündüz çalışıp, yaz kış üreterek bize binbir çeşit güzellikler sağlayan çiftçilerimizi seviyoruz. Çiftiçinin toprağı bereket, suyu alın teridir.

Kaydet
Daha fazla
TÜRKÇE DİL BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN. TÜRKÇE’MİZE SAHİP OLALIM.

TÜRKÇE DİL BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN. TÜRKÇE’MİZE SAHİP OLALIM.

Bugün Türk dil bayramı. Türkçe bizim ses bayrağımızdır. Bayrağımız ise namusumuz.

Karamanoğlu Mehmet Bey13.05,1277 yılında “BUGÜNDEN SONRA DİVANDA, DERGAHTA, BARGAHTA, MECLİSTE VE MEYDANDA TÜRKÇE’DEN BAŞKA DİL KULLANILMAYACAKTIR.“  fermanıyla Türkçe’yi resmi dil ilan etti.

Daha fazla
BERAT KANDİLİNİZ KUTLU OLSUN.

BERAT KANDİLİNİZ KUTLU OLSUN.

Daha fazla
MİRAÇ KANDİLİNİZ KUTLU OLSUN

MİRAÇ KANDİLİNİZ KUTLU OLSUN

Hoş geldin ey miraç...

Bilerek ya da bilmeyerek birbirimizi incittiğimiz şu günlerde bir can simidi gibi imdadımıza yetişen Miraç Kandili’mizi hasretle ve özlemle selamlıyoruz. Hepimize kutlu olsun.

Miraç bir arınma ve Allah’a yükseliştir. İnsanlık alemi olarak günahlarımızdan, nefretten, kötü düşüncelerden yükselip sevgiye, barışa, birliğe yükseldiğimiz bir çıkışa vesile olmasını umuyoruz.

Miraç Kandilinin bütün yaratılmışlara, yediden yetmişe bütün milletimize, İslam ümmetine ve tüm insanlığa hayır, huzur ve mutluluk getirmesini diliyoruz.

Daha fazla
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı hepimiiz çok seviyoruz.

İyi ki varlar değil mi?

İnanıyoruz ki onların her biri geleceğin gülü, yıldızı ve ışığı olacaktır.

Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları ile vatan uğruna  canları ve kanlarıyla destan yazan tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

Taşıdığımız sorumluluğun farkında olarak ürettiiğimiz ürünler yanında kültür ve sanat üreterek geleceğe yol alan Adell Armatür olarak, sürdürülebilir yarınlar ve yarının büyükleri değerli çocuklarımız için çalışıyor, doğa dostu ve tasarruflu bataryalar, ürünler, çözümer üretiyoruz.

Herbirine sağlık, esenlik ve başarılarla dolu bir ömür diliyoruz.

Daha fazla
MİMARLARIMIZIN GÜNÜNÜ KUTLUYOR, MİMAR SİNAN BÜYÜĞÜMÜZÜ RAHMETLE ANIYORUZ.

MİMARLARIMIZIN GÜNÜNÜ KUTLUYOR, MİMAR SİNAN BÜYÜĞÜMÜZÜ RAHMETLE ANIYORUZ.

MİMAR SİNAN’I  ANMAK  VE ANLAMAK, MİMARLIĞA BAKIŞ

9 Nisan günü ülkemizde Mimar Sinan'ı anma ve Mimarlık günü olarak kutlanmaktadır. Yüzlerce su eseri, mimari eser yapmış ve bize miras bırakmış olan büyük insan, Mimar Sinan’ı , rahmetle anıyoruz.

İnsan bazen düşünüyor, Mimar Sinan olmasaydı Anadolu'nun hali nasıl olurdu acaba? Bir sonraki basamakta da Mimarlar olmasaydı dünyamız nasıl bir şekilde olurdu diye düşünüyor.

Daha fazla
14 results
Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out