Blog / Videolar

ADELL YÖN.KUR.BŞK. RECEP ALİ TOPÇU TRT HABER TV'YE KONUK OLDU
ADELL AB-I HAYAT SU MEDENİYETİ MÜZESİ TRT WORLD TV KÜLTÜR SANAT SHOWCASE’DE DÜNYA KAMUOYUYLA BULUŞTU.

ADELL AB-I HAYAT SU MEDENİYETİ MÜZESİ TRT WORLD TV KÜLTÜR SANAT SHOWCASE’DE DÜNYA KAMUOYUYLA BULUŞTU.

TRT World TV- Kültür ve Sanat programı olan ShowCase programı 03.05.2017 tarihinde Adell Armatür'ün sosyal sorumluluk projesi olarak yürütmüş olduğu Ab-ı Hayat Su Medeniyeti Koleksiyonunu ve müzesini ekranlarına taşıyarak dünya kamuoyu ile buluşturmuştur.

Daha fazla
ADELL ARMATÜR AB-I HAYAT SU MEDENİYETİ KOLEKSİYONU-MÜZESİ KANAL D ANA HABERE KONUK OLDU

ADELL ARMATÜR AB-I HAYAT SU MEDENİYETİ KOLEKSİYONU-MÜZESİ KANAL D ANA HABERE KONUK OLDU

Yaşanmışlığın ilmek ilmek örüldüğü, türünün en güzellerinden oluşan metal, tekstil, seramik, cam, ahşap eserlerden oluşan Adell Ab-ı Hayat Su Medeniyeti koleksiyonu ve müzesi halkla buluşmaya devam ediyor.

Daha fazla
ADELL ARMATÜR A.Ş. YÖN. KUR. BŞK. RECEP ALİ TOPÇU KANAL D TV’DE İSTİHDAM İLE İLGİLİ GÖRÜŞLERİNİ PAYLAŞTI

ADELL ARMATÜR A.Ş. YÖN. KUR. BŞK. RECEP ALİ TOPÇU KANAL D TV’DE İSTİHDAM İLE İLGİLİ GÖRÜŞLERİNİ PAYLAŞTI

İstihdam ekonomik anlamda gelişimimizi etkileyen önemli unsurlardan biridir. Gelişen genç nüfusumuza, üniversite mezunlarımıza iş oluşturulması gerek toplumumuzun mutluğunda, refah seviyesinde ve gerekse ülkemizin geleceğinde etkili oluyor. Adell Armatür ve Vana Fabrikaları A.Ş. yönetim kurulu başkanı Recep Ali Topçu ülkemizdeki istihdam, işsizlik ve iş arayanların psikolojik durumları hakkında görüşlerini paylaştı. Tüm gençlerimize potansiyellerini açığa çıkarabilecekleri, ülke ve insanlık kalkınmasına katkı sunacakları işle buluşmalarını diliyoruz.

ADELL ARMATÜR VE VANA FABRİKALARI A.Ş.

İstanbul Başakşehir İkitelli Organize Sanayi Bölgesindeki kurulu firma, ülkemizin lider armatür, mekanik tesisat ürünleri, duş sistemleri, banyo aksesuarı üreticilerindir. Modern tesislerinde üretmiş olduğu ürünleri yurt içi ve yurt dışı pazarlara sunmaktadır. Sanayicilik yanında Ab-ı Hayat Su Medeniyeti koleksiyonu, müzesi ve etkinlikleri ile sürdürülebilir sosyal sorumluluk projesi yürütmektedir.

http://www.adell.com

Daha fazla

28.Unicera fuarı | Adell | Mekanik Tesisatçı’lar Dünyası | 2016

28.Unicera fuarı | Adell | Mekanik Tesisatçı'lar Dünyası | 2016 from Adell | Yapı Malzemeleri

28.Unicera fuar'ından Takipçi'lerimize değer veren stand'lardan birini daha ziyaret ettik gördüklerimizi sizler için derledik.. | Haber: Mekanik Tesisatçı'lar Dünyası

Daha fazla

AB-I HAYAT KOLEKSİYONUNDAN TARİHİ SU KAPLARI POSTER SERGİSİ

Unicera-2016 Seramik, Banyo ve Mutfak fuarında açmış olduğumuz "Adell Ab-ı Hayat Su Medeniyeti Koleksiyonu Unicera Tarihi Su Kapları" poster sergimize ait videomuz.

Uluslararası Banyo, Mutfak ve Seramik fuarı kapsamında açmış olduğumuz sergimize gösterilen ilgi ve alakaya teşekkür ederiz. Umarız sizlerinde hoşunuza gider.

Sergide sergilenen posterlere ait orjinal ürünler Adell İkitelli tesislerinde bulunan Adell Ab-ı Hayat Su Müzemizde görebilirsiniz. Giriş ücretsizdir

Daha fazla

Kaan Erbasar | Hotel Golden Way | Genel Müdür | Istanbul

Kaan Erbaşar | Hotel Golden Way Genel Müdürü from Adell

Adell Hakkında Ne Dediler?

Hotel Golden Way Genel Müdürü Kaan Erbaşar Adell Armatür tesislerini ve Adell Ab-ı Hayat Su Medeniyeti Müzemizi ziyaretleri esnasında markamız, çalışmalarımız ve ürünlerimiz hakkındaki düşünceleri, görüşleri.  Kendilerine hakkımızdaki bu değerli düşünceleri için teşekkür ederiz. Tasarımı tabana yayma hedefimize Golden Way ve benzer turizm, sağlık tesislerindeki çözümlerimizle yol almaya devam edeceğiz. 

 

Daha fazla

Erol Çınar | Uzman Tesisatçı Görüşü

Erol Çınar | Uzman Tesisatçı Görüşü from Adell

Bahçeşehir Çınar Tesisat'dan Erol Çınar Ustanın ürünlerimiz ve çözümlerimiz, satış sonrası servisimiz ve saha uygulamaları hakkındaki görüşleri, kullanıcı deneyimleri ve tavsiyeleri.

Daha fazla

Avrasya Bir | Recep Ali Topçu Konferansı - 1

Avrasya Bir | Recep Ali Topçu Konferansı - 1 from Adell | Yapı Malzemeleri on Vimeo.

KONU : “ GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE ANADOLU’DA SU VE SU MEDENİYETİ ” KONUŞMACI: RECEP ALİ TOPÇU OTURUM BAŞKANI: MUSTAFA ŞATIROĞLU TARİH: 16.01.2016
Daha fazla

Adell Geçmişten Günümüze Su ve Su Kültürü - 360 Tv - Adell Yön.Kur.Baş. Recep Ali Topçu

Adell Geçmişten Günümüze Su ve Su Kültürü - 360 Tv - Adell Yön.Kur.Baş. Recep Ali Topçu from Adell | Yapı Malzemeleri 

Su ve su kültürüne dair tarihi objeler, bu kültürü konu edinmiş sanat eserleri, araç gereçler ve çeşitli belgelerin yer aldığı “ab-ı hayat” başlıklı sergi izleyicileri su ve suyun kullanımının tarihsel yolculuğuna çıkartıyor.
Hayatın vazgeçilmezi ve biz canlılara bahşedilmiş en büyük hediye olan su evrenin, düzenin, işleyişin en önemli unsuru, parçası ve görevlisi… Çevremizdeki herşey bir ölçüde suyun türevi… Sudan bir damla, bir parça… Su bolluğun saflığın simgesi. Hepimiz sudan kardeşleriz. Asırlar boyu canlıların en büyük yol arkadaşı su olmuştur. Dolayısıyla suyu tanımak için suyun özüne inmeli ve 360 derece kainattaki işleyişin tamamına bakmalıyız. Bütünleşik bir bakışta suyun önemini daha iyi görebilmekteyiz. Dolayısıyla suyu anlamalı, onun arkasındaki eli görmeli ve düzenin sürdürebilirliğine ve dünyamızın geleceğine destek vermeliyiz.
Yaşam yolculuğunda her daim insanın ihtiyaç duyduğu su, yeryüzündeki bütün canlıların yaşamlarını etkilemiş ve kendi akışının seyirinde bir kültür oluşturmuştur. İslam medeniyeti de suya yön veren bir medeniyettir.
Osmanlı’da pek çok alanda zirve eserler ortaya koyduğu gibi inşa ettiği su yapılarıyla bir su mimarisi husule getirmiş ve su estetiğinin oluşmasına vesile olmuştur.
Günümüzde kıymetinin daha iyi anlaşılması gereken su ve su kültürünün geçmişten günümüze yolculuğunun anlatıldığı “ab-ı hayat” başlıklı bu belgesel sergi hayat kaynağımızı görsel bir sunuma dönüştürüyor.

Daha fazla

TRT Haber | Adell | Su ve su kültürüne dair tarihi objeler

Su ve su kültürüne dair tarihi objeler, bu kültürü konu edinmiş sanat eserleri, araç gereçler ve çeşitli belgelerin yer aldığı “ab-ı hayat” başlıklı müze izleyicileri su ve suyun kullanımının tarihsel yolculuğuna çıkartıyor.
Daha fazla

Geçmişten Günümüze Su ve Su Kültürü

Su ve su kültürüne dair tarihi objeler, bu kültürü konu edinmiş sanat eserleri, araç gereçler ve çeşitli belgelerin yer aldığı “ab-ı hayat” başlıklı sergi izleyicileri su ve suyun kullanımının tarihsel yolculuğuna çıkartıyor.
Daha fazla
49 results
Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out