YERLİ VE MİLLİ ARMATÜR MARKASI ADELL PROJELERE DESTEĞİNİ ARTTIRMAYA, VARLIĞINI HİSSETTİRİYOR

Ülkemizin önde gelen yerli ve milli armatür markalarından biri olan Adell, yenilikçi muftak armatürleri, batarayalar, musluklar, fotoselli musluklar, termostatik bataryalar, banyo ve otel akseusaralrı ürün ve çözümleriyle projelere desteğini artırmaya devam ediyor.

Adell, projelere ideal ürün ve çözümleriyle maliyet avantajı sağlıyor.

Adell, yapı sektöründe yıllara dayanan tecrübesi, inşaat yapımından gelen deneyimleri ile projelerin ihtiyacı olan ürün ve çözümleri doğru bir şekilde anlayarak, en doğru ürünleri, uygun şartlarda sunmaktadır.

Gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında yer aldığı, çözüm ortağı olduğu nitelikli ve markalı projelerle adını duyuruyor ve varlığını hissettiriyor. Mimar, iç mimar ve dekorasyoncularla iletişimini güçlendirerek nitelikli ve markalı konutlar, ticari yapılar, kamu yapıları, turizm/eğitim yapılarında aşağıdaki linkte görebileceğiniz gibi pek çok yapıda Adell armatür ürünleri sağlıklı suyla insanları buluşturuyor.

Mimar, içmimar ve dekorasyoncuların istek ve detay çözümlerine çözüm üreten Adell, hızlı, yapıcı ve yenilikçi yaklaşımlarıyla karşılık veren, onların yanında yer alan, gönüllerini kazanan Adell, imza attığı projelerin sayısını hergün arttırıyor.

http://www.adell.com/pages/proje-destek linkinden ulaşacağınız Adell ürün uzmanları sizlere desteğini sunmak için hazırlar.

Projelerde zengin ürün ve tasarım çeşitliği ile farklılaşıyor.

Son yıllarda geliştirmiş olduğu ürün tasarımları ile mimarların, tasarımcıların beğenisini kazanan Adell mutfak ve banyo armatürleri, duş setleri, musluklar, banyo ve otel aksesuarları ile yapı profesyonellerinin tercihini kazanıyor.

Tanınmış marka statüsünü kazanan Adell, marka bilinirliliği ile nitelikli ve markalı konutlarda tercih ediliyor.

Ticari yapılarda, hastane projelerinde, okul ve otel yapılarında su ve enerji tasarrufu sağlayan fotoselli elektronik bataryalar, elektronik musluklar ile özellikle genel mekanalrda hem tasarruf hemde hijyen sağlıyor.

Mimarların projelerinde planlamadan ürün seçimine, montajına ve kullanım anına kadar desteğini sürdüren proje destek birimi bu hizmetlerini, ürün uzmanlıklarını ücretsiz olarak sunuyor.

Adell ürünleriyle ilgili maliyet avantajı sağlayan yenilikçi ürün ve çözümleri www.adell.com adresinde keşfedebilirsiniz. 

 

Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out