Bayilere Özel

Adell Bayiilere Özel

Bayilerimizi sahadaki en değerli paydaşlarımızdan biri olarak görüyor, ürünlerimizi/çözümlerimizi ürün kullanıcılarına, yapı sahiplerine, mimarlara ulaştırdıkları için teşekkür ediyoruz. Adell ile çalışmak size kazandıracaktır.

Uzman Satış Personeli
Konusunda uzman satış personelimiz sürekli sahada siz değerli bayilerimizi ziyaret edip, yeni ürünler, çözümler, yeni kampanyalar hakkında bilgilendirmekte, öneri ve sıkıntılarınızı birinci elden dinleyip çözümler geliştirmektedirler.

Ürün Teşhir Stand Desteği
Satış yerinizin mimarisine uygun olarak geliştirilen, Adell ürün/çözümlerinin prestijli olarak sunulabileceği ve satışlarınıza destek olacak ürün teşhir standları sağlanır.

Tabela Desteği
Satış yerinin konum ve mimarisine uygun olarak geliştirilecek tabela desteği sağlanır.

Pazarlama ve Promosyon Malzemeleri
Adell ürün ve hizmetlerin tanıtıldığı, tüketiciye rehber niteliğinde katalog, broşür, fiyat listesi, afiş, vb. basılı malzemeler ve promosyon materyalleri güncel ve hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

Reklam ve İletişim Desteği
Adell kurulduğu yıldan itibaren reklam ve iletişim çalışmaları ile markasına yatırım yapmaktadır. Ulusal ve yerel mecralarda yaptığımız imaj ve kampanya iletişim faaliyetlerimiz sayesinde siz değerli bayilerimizin mağazalarını ve pazarı sürekli canlı tutmaktadır.

Satış ve Montaj Personeli Eğitimleri
Satış, pazarlama ve tesisat ekibinizin Adell standartlarında hizmet sunmasını temin edebilmek adına ücretsiz eğitim imkânı sağlanmaktadır.

Adell B2B Desteği
Güçlü BT altyapımız ve B2B sistemimiz ile sipariş, sevkiyat operasyonları çok daha hızlı yönetebilir, ürün, stok, teknik özellikler, boyutlar gibi pek çok bilgiye çok daha hızlI ulaşabilirsiniz.

Satış Sonrası Destek Hattı
Tüketicilerin satış noktalarına ulaşabilmek, kampanya ve ürün fiyat bilgisi edinebilmek, yedek parça talebinde bulunabilmek ve garanti aktivasyonunu gerçekleştirmek gibi amaçlarla ulaşabilecekleri ve sizlerin iş yükünü hafifleten Ücretsiz Satış Sonrası Destek Hattı hizmetimiz bulunmaktadır.

Tüm Yurda Yayılmış Satış Sonrası Yetkili Servislerimiz
Siz satışınızı yapın. Gerisini düşünmeyin. Satış sonrası uygulama-montaj desteği, ürün şikayetlerinin giderilmesi, garanti uygulamaları merkez servis birimimiz ve yurt çapına yayılmış yetkili servislerimiz tarafından yürütülmektedir.

Bayilik&Satış Noktası Başvurusu için Aranan Şartlar
    Güvenilir bir yapıya sahip olmak
    Ürünleri sergileyebilecek yeterli alana sahip olmak
    Satış için insan kaynaklarına ve araç gerece sahip olmak

Sizde yeterli şartlara sahipseniz ürünlerimizin satışı konusunda bayilik alabilirsiniz.

Bayilik&Satış Noktası Başvurusu
Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out