Bizi Biz Yapan Değerlerimiz

Adell Bizi Biz Yapan Değerlerimiz

Kurulduğumuz ilk günden bugüne 35 yıldan beri değerlerimizi koruyor, yaşatıyor ve geleceğe taşıyoruz. Kişisel ve kurumsal itibarı yüksek, istikrarlı, güvenilir ve değerleri olan saygın bir firma olma hedefimizi tüm işlerimizde en öne koyarız.

Binlerce yıllık ömrü ile bilinen Çınar ağacı gücünü köklerinden alır ve daima temiz su kaynaklarıyla beslenir. Temiz su kaynağını en iyi bilen bir kılavuz olarak geçmişte su kuyusu açılacağı zaman çınar ağacına bakılır, hemen onun altında su kuyusu açılırmış ve onun altında şırıl şırıl akan suyun başında dinlenilirmiş. Çınarın suyu kirlediğinde çınar ölürmüş. Evet, bizde çınardan ilham aldık. Temiz değerlerden beslenmeye, onlarla birlikte yol almaya gayret ettik.

“Değerlerini kaybeden değersiz hale gelir” gerçeğine binaen Adell olarak bizde tüm iş hayatımızda geçmişimizden, kurucularımızdan gelen değerlerimizden beslendik, onlardan taviz vermedik. Değerlerimizi değerli kılmanın çabası içerisinde iş modelimizi geliştirdik ve geleceğimizi bu değerlerimizin üzerine inşa ettik.

Değerlerimiz, kuruluşumuzda çalışanların davranış biçimlerini tanımlayan ve tüm iş ilişkilerinin üzerine dayandırıldığı anlayış ve beklentilerdir. Kuruluşumuzun rehber ilkeleri, özü ve ortak inançlarıdır. Kuruluş aşamasında kurucumuz tarafından ortaya konmuş ve kuruluşumuzun tarihi gelişimi sürecinde oluşan kurum kültürü ile bütünleşmiştir.

Değerlerimizi önce Adell ailesi olarak, sonra tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve çevremizdekilerle birlikte yaşamak ve yaşatmak yaşam felsefemizdir.

Oluşturmaya, içselleştirmeye ve yaymaya çalıştığımız temel değerlerimiz şöyledir.

İnsana değer veririz. Geleneğimizden gelen zengin ortak yaşam kültürüne, kültürel çeşitliliğe, inançlara saygı gösterir, çevremizdekileri kendi konumlarında kabul eder ve tüm yaratılmışlara hoşgörü ile yaklaşım sergileriz.

Çalışan odaklı bir yaklaşım içerisinde çalışanlarımızı, ailelerini, onlarının mutluluğunu önemser, bireysel ve mesleki gelişmeleri için destek veririz.

İş modelimizin merkezinde müşteri odaklılık, müşteriye dostluk yatar. Tüm süreçlerimizi müşteri mutluluğunu esas alarak yönetir ve müşterilerimize fayda sağlamak için çalışırız. Her zaman kibar, sıcak ve güler yüzlü davranırız.

Müşterisi olmayan malın, firmanın değerinin olmayacağı gerçeği ile alış verişin paranın tahsili ile sonuçlanmadığına, asıl olan müşteri memnuniyetinin tahsili ile tamamlandığına inanırız.

Su’ya gönül verdik. Su’yun gelecekte savaşlara değil barışa vesile olmasını isteriz. Su, hava, toprak, çevre gibi sahip olduğumuz doğal kaynakların korunmasına, kıymetlerinin bilinmesine önem gösterir ve ürünlerimizin, üretimimizin suyu tasarruf eden, koruyan özelliklerde olmasına ve toplumumuzda tasarruf bilincinin yaygınlaşmasına çalışırız.

Kültür, sanat ve eğitimle bütünleşik bir iş yaşamı öncelikleriz. Ab-ı Hayat su kültürü koleksiyonumuz ile eşsiz eserlerden oluşan koleksiyonumuz her gün gelişmektedir. Etkinliklerle gençlerimize, topluma taşımaya gayret ederiz.

Tarihimize, geçmişimize, iş ve aile büyüklerimize, doğaya, eşyaya, topluma sevgi ve saygı temeldir. Geleceğimizin teminatı küçüklerimize, gençlerimize sevgiyi, biriktirmiş olduğumuz deneyimlerimizi paylaşmayı bir borç olarak kabul ederiz.

Sürekli iyileştirme, gelişim ve yenilikçilik değerlerini bizi taze, canlı kılar, rekabet gücümüzü geliştiren unsur olarak görürüz.

Sevgiye ve dostluğa değer veririz. Tüm işlerimizde şartların elverdiği ölçüde çevremizdekilerin, paydaşlarımızın gönlüne sevinç taşımaya, olumlu enerji üretmeye çaba gösteririz.

Kurumsal vatandaş, sosyal anlayış ve yaklaşımı ile sektörel, toplumsal sorunlara, dünyanın sorunlarına, insani sorunlara karşı duyarlıyız, sorumlu girişimciliğe inanıyoruz. Sorunun bir parçası olmamak için çözümde yer alarak onun bir unsuru olmaya çabalarız. Tüm dünya canlılarının bir aile olduğuna, dünyamızın hepimizin evi olduğuna ve hepimizin su’dan yaratılmış su kardeşleri olarak aynı su kuyusundan su içtiğimize inanırız.

Yaptığımız işimize felsefik bir bakış, bir anlam ve bir ruh katmayı, hisse senetlerimizin değerini arttırmak yanında hissi senetlere, gönüllülük çalışmalarına da destek vermeyi isteriz.

Uzun vadeli bakış ve ilişkiyi tercih ederiz. İstikrar, süreklilik ve sürdürülebilirlik, yıllarca beraber olmayı önemseriz, hakkını vermeye çalışırız. Dürüst, ahlaklı ve ilkeli olmak temel kriterimizdir. Moral, etik ve toplumsal değerlere bağlılık bizi şekillendirir.

Anadolu esnaf kültürümüzün özünde olduğu gibi kazancın, servetin büyüklüğünü değil temiz olanını tercih ederiz.

İyi niyet, içtenlik ve samimiyet, adalet, mütevazilik ve gerçeklik temel değerlerimizdir.

Tüm değerlerlerimizi kıvamında bir araya getirerek, önemince değer vererek, birbiri içinde dengeleyerek bir bütünlük içerisinde yolumuza devam etmek, sektörümüze, iş alemine rol model olmak, geride kalıcı ve silinmez izler ve geleceğe ise hoş bir miras bırakmak isteriz.

Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out