Kalite Politikası

Kalitemizi birinci sınıf hammaddeye, çevreye dost teknolojimize, ergonomik tasarımımıza, her bir yaptığı işi tutkuyla, sevgiyle yapan ve sizlere kaliteli ürün sunmak sevdasında olan çalışanlarımıza borçluyuz.

Bu kalitemiz sayesinde tüm piyasada markamızı zirvelere taşımayı başarmış ve “Tanınmış Marka” statüsünü kazanmış bulunmaktayız.

Küresel pazarlarda, standartlara uygun üretim yaparak büyüyoruz.

Adell üstün kalitesinin arkasında uzman bilgisi, becerisi ve yılların deneyimi var…

Adell armatürleri farklı çalışma tarzlarına uygun ve yoğun çalışma koşullarına uygun tasarlanmış ve en kaliteli malzemeden üretilmiştir…Özgün mekanik tasarımı ve çözümü sayesinde uzun ömürlüdür.

Sürdürülebilir yaklaşımlarla üretilen, dayanıklı ürünler aynı zamanda sızdırmazlık özelliğine sahiptir. Adell’in her bir ürünü üstün kaliteyi temsil eder.

Adell, kurulduğu ilk günden itibaren tüm kalite süreçlerine ve insan kaynaklarına yatırım yaparak, müşteri beklentilerini önceden irdeleyip, sektörün ihtiyacı olan tüm kalite belgeleri ve standartlarına sahip olmuş ve beklentilerin de üzerinde müşteri memnuniyeti ilkesini prensip edinmiştir.

Adell’de üretilen banyo ve mutfak armatürleri üstün kalite standartlarında üretilmektedir. Bu sayede ürünlerimiz, gönül rahatlığı ile uzun yıllar kullanabilmeniz için 6 yıl garantimiz altındadır.

Aynı zamanda Avrupa laboratuvarlarında test edilmiş ve uygunluğu onaylanmış ürünlerimiz, dünyanın her yerinde kabul gören DIN ve CE sertifikalarına sahiptir.

Tüm kalite süreçlerimiz ISO 9000 kalite yönetim sistemi standartları dâhilinde yönetilmekte ve kalitemizden asla taviz verilmemektedir.

En değerli varlığımız olarak gördüğümüz müşterimizi memnun etme adına ISO 10002 Müşteri İlişkileri ve Şikâyet Yönetim Sistemini sektörümüzde ilk kuran firma olduk. Müşteri İlişkileri sürecindeki uygulamalarımızla TC. Gümrük ve Çalışma Bakanlığımızdan iki kez perakendenin Oscarı sayılan “Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma” ödülüne layık görüldük.

Çevreye, suya, doğaya duyduğumuz saygı ve duyarlılığımız ile ISO 14000 standartlarımızı tüm süreçlerimize dâhil ettik.

Başarılı çalışmalarımızın temelini teşkil eden değerli çalışanlarımız ile süreçlerimizi ISO 18000 standartlarına göre düzenledik. Çalışanlarımızla vermiş olduğumuz değer şirket kültürümüzün özünde yer alır.

Bunların dışında, tüm süreçlerimizde sürekli gelişimi sağlamak için Kaizen, Ar-Ge faaliyetleri, süreç performans göstergeleri takibi, 5S ve buna benzer uygulamaları da kullanmaktayız.

Sizde Adell ürünlerini, çözümlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilir, kullanabilirsiniz..

Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız. Her an hazırız…

Kalite Politikası
Kalite kullanıcısını memnun eden bir ürünün tasarım ve teknik üstünlüğüdür. Adell için bu üstünlük, bir iddia olma ötesinde hammadde temininden başlayan her üretim adımında ve aşamasında belgelendirilmiş, gerçek bir prensiptir. CE belgesine sahip Adell Üretim Tesislerinde tüm üretim süreçleri, ürün girdisinden sevkiyata kadar ISO standartlarına uygundur.

Adell ürünleri;
    Onaylı tedarikçilerden temin edilen 1. Kalite hammaddelerle üretilir.
    %100 test edilir.
    Etkin satış sonrası servis hizmetleriyle sunulur.
    Kolay, hızlı ve sorunsuz montaj, usta dostu özelliklidir.
    Tasarım, ergonomi, işlevsellik ve tasarruf önceliklidir.
    Özel ürünler %70’e varan su, %50’lere varan enerji tasarrufu sağlar.
    T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan %100 hijyen onaylıdır.
    T.C. Sanayi Bakanlığı’ndan 6 yıl garanti onaylıdır.

Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out