Neden Seçmelisiniz

Adell 35 yıla varan uzmanlığıyla, sektör tecrübesi ile üretir...
Zengin bir geçmiş, sürekli yenilik… Yanlış giden şeyleri düzeltmemiz yıllarımızı aldı. Öğrenerek geldik bugünlere…Adell, yaklaşık 35 yıldır yapı sektörüne hizmet veriyor, yenilikçi ürünler, çözümler sunmaya devam ediyor. Sektöründe lider üreticilerden olan, dünyada kusursuz tasarımları ve çevreye duyarlı ürünleri, suyu koruyan çözümleri ile tanınan Adell için sürdürülebilirlik şirketin temel değerleri arasında yer alıyor. Bu nedenle ürünler henüz geliştirme aşamasındayken çevreye duyarlılık açısından optimize ediliyor. Adell’in ileri teknoloji ürünü olan çözümleri sayesinde yapı sahipleri, yatırımcılar, mimarlar, iç mimarlar, mekanik tesisat profesyonelleri armatür, duş sistemleri ve mekanik tesisat ile ilgili ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar ve müşterilerine çözümler üretebiliyorlar.

Modern tesisler, teknolojik üretim üssü, uzman personel...
Adell ürünleri modern tesislerde, üstün teknoloji ile üretilmektedir. Ürün tasarımı, kalıp/ aparat üretimi, döküm, sıcak şekillendirme, CNC mekanik işlemler kendi tesislerimiz içerisindedir. Bilgisayar tabanlı ve CNC ağırlıklı üretim süreçleri kaliteli üretimi oluşturur. Adell ürünlerinin, çözümlerinin arkasında teknoloji, modern tesis ve uzman personel, muazzam bir teknik bilgi birikimi ve deneyim vardır. Bu çözümler ve ürünler müşterinizin ve sizin huzur içinde uyuyabilmenizi temin eder. Yüksek kalite ve üretim standartlarından ödün verilmez.

Adell tarihe, kültüre saygılıdır. Su, su kültürü, tarih ve çevre ile sıkı bir dostluk kurmuştur.
Geleneksele, suya ve su kültürüne sahip çıkan firma kültürü. Sürdürülebilir sosyal sorumluluk projesi olarak su medeniyeti üstlenilmiş olup, konferanslar, sergiler, müze gibi etkinliklerle içselleştirilmiş ve toplumsal fayda sağlanmıştır. Eşsiz su medeniyetimize, kültürümüze ve insanlığa ait değerlerimizi yaşatmayı ve geleceğe taşımayı misyon edindik. Lider bir armatür üreticisi olarak, su, enerji, çevre gibi doğal kaynakları dikkatli bir şekilde kullanmak, böylece suyun, çevrenin korunmasına bir katkı sağlamak için gereken tüm gayreti sarf ederiz.

Adell tanımmış marka olarak geniş bilinilirliğe sahip...
Adell, yıllardan beri yapmış olduğu markalaşma çalışmalarıyla tanınmış marka olarak bilinirliliği, yaygınlığı, yurt içi ve yurt dışındaki projelerinize, gayrimenkullerinize değer katar. Satışlarınızı kolaylaştırır. Güçlü, asalet ve kişilik sahibi, nesilden nesile geçen, adil anlamlarına gelen Adell markasının arkasında kalite anlayışı, suya duyulan sevgi ve sorumluluk hissi gizlidir.

Yurt içinde ve dışında pek çok noktada suyla buluşturuyor...
Milyonların seçimi… Ürünlerimiz yurt içinde ve yurt dışında karşınıza çıkabilir. Ürün ve çözümlerimizle pekçok ticari yapıda, nitelikli konutlarda, okullarda, spor tesislerinde, havaalanlarında, hamamlarda endüstriyel tesislerde çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Onlar Adell ürünlerine güvendiler mutlu oldular. Hem ürün kullanıcıları hem kendileri kazandılar. Adell ürünleri ile mimarlar, satın almacılar, müteahhitler ve nihai ürün kullanıcılarımız mutlu. Sizde Adell’in ayrıcalığını mutlaka yaşayın…

Üstün ürün performansı... Mükemmel ürün donanımı.
Adell’i seçmek için en iyi sebeplerden biridir. Adell ürünleri düşük su tüketimi ile su verimliliği ve daha düşük su faturası sağlar. Uzun yıllar kullanılır. Dayanıklıdır, uzun ömürlüdür. Ürünlerimiz, çözümlerimiz sürekli geliştirilir ve yaşam standartlarının kalitesine sürdürülebilir iyileştirmeler sunulur. Ürünü oluşturan bileşenler olarak birinci kalite hammadde, suyun düzenli/sıçramasız akışını sağlayan, kendi kendini temizleyen perlatörler, otomatik kilitleme sistemi sayesinde basınç dalgalanmalarından etkilen banyo/duş su akış yönlendiricileri, dayanıklı/ uzun ömürlü kartuşlar, paslanmaz çelik esnek su bağlantı flexleri ve ergonomik kumanda kolları ürünün bütünsel işlevselliğini, mükemmelliğini oluşturur…

Ulusal ve uluslar arası standartlara uygunluk.
Adell ürünleri TSE, Gost, CE gibi ulusal ve uluslar arası standartlara uygun olarak tasarlanır. Ürünler ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 1800 gibi sertifikalandırılmış sistemler dahilde yürütülen prosesler ile üretilir. İlgili standartların boyutsal, güvenlik gereklilikleri yerine getirilir. Adell tesisleri standartların gerekli kıldığı modern laboratuvar sistemlerine sahiptir.

Tasarruflu, fonksiyonel, çevreye dost yapısıyla kazandırır.
Adell ürünleri teknolojik donanımları ile su kullanımında, sıcak su dolayısıyla enerji kullanımında tasarruf sağlar. Leed ve Breeam standartlarına uygun sürdürülebilir, ekolojik ve çevre dostu tasarımlarıyla su ve enerji kullanımını minimuma indirir. Cebinize, ülkemize ve doğaya kazandırır. Lokal ürünleri kullanarak, çevreci teknolojiler ile çevreye dost, suyu koruyan, doğal kaynakların korunmasına önemli katkı sağlayan çevreci, dayanıklı ve güvenilir ürünler üretmeye özen gösteririz.

Estetik, fonksiyonel ergononik ve özgün tasarımlarıyla her tür mimari tarza uygunluk.
Adell ürünleri banyolarınıza, mutfaklarınıza, genel kullanım alanlarınıza mükemmel uyumu ile her türlü mimari tarzlara karşılık verir. Beklentileriniz ne olursa olsun, sunduğu çözümlerde aradığınızı bulabileceğiniz, farklı beğeni ve isteklere hitap eden; banyonuzu, mutfağınızı evinizde en çok sevdiğiniz mekan haline getiren Adell’in yoğun tercih edilmesindeki neden, farklı tasarım anlayışıyla sınırlı değil.

Müşteri hizmetleri ile rahat olun, Güvendesiniz.. Sorun yaşatmaz...
Adell ürünlerinin kalitesini ve güvenliğini garanti etmek Adell’in ilk önceliğidir. Müşteri memnuniyeti temel değerlerimizdendir. Bu nedenle ürünlerimiz ilgili ulusal ve uluslar arası standartlara uyumludur ve ilgili tüm Avrupa gereklilikleriyle uyumludur. Adell merkez servis ve Anadolu’ya yayılmış yetkili servis teknisyenleri müşterilerimizin herdaim yanındadır. Müşteri hizmetlerimiz sektörde ilk olarak tarafımızdan kurulmuş olan ISO 10002 Müşteri Hizmetleri ve Şikayet Yönetim Sistemi dahilinde yürütülmektedir. Duyarlılıkla yürütülen müşteri hizmetlerimiz TC Sanayi ve Ticaret Bakanlığı “Müşteri Memnuniyetini İlke Edinen Firma” ödülüne layık görülmüştür. Satış sonrası servis ve eğitim ile ilgili detaylı bilgilere, merkez servis ve yetkili servis noktalarımıza web sitemizden ulaşabilirsiniz.
Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out