Tasarım ve Inovasyon

Adell Tasarım Ekibi

Adell tasarım sürecinde, form tasarımı, ergonomi, inovasyon ve teknik donanım gibi ürünü oluşturan tüm bileşenler bir bütün olarak ele alınmaktadır. Ürün tasarımlarında ulusal ve uluslararası mimari tasarım trendleri çerçevesinde modern, özgün ve yalın bir tasarım çizgisi benimsenmektedir. Adell ürünleri firma bünyesinde uzmanlaşmış bir tasarım ekibinin yanısıra Hatice Armağan gibi endüstriyel ürün tasarımları üzerine önemli çalışmalara imza atmış tasarımcılar tarafından çalışılmaktadır.

Adell Tasarım Felsefesi
Hepimiz aynı sözcükler ile cümleler kurarız; ama önemli olan onları nasıl bir araya getirdiğimizdir. Bir şiir, bir roman, bazen de bir haber metni olur sözcükler… Şarkı sözü olur dilden dile dolaşır, özdeyiş olur yüzyıllarca yaşar. Kim tarafından söylendiği, bazen vurgusu, bazen de ses tonu sözcükleri birbirinden farklı kılar. Kullanılış biçimine ve amacına göre anlam kazanır sözcükler. Bu yönüyle her tasarım ve her ürün, hayata dair bir sözdür… Malzeme ahşap, cam ya da metal olabilir. Önemli olan, tıpkı sözcükler gibi, bunları nasıl bir araya getirdiğinizdir. Koltuk, masa, yatak ya da sehpa; çizgiler değişir, malzeme şekil alır ve bambaşka formlar çıkar ortaya. Tarih boyunca işlevleri aynı olsa da her banyo, mutfak armatürünü, her tasarımı ve markayı farklı kılan, kendine özgü tarzı ve kimliğidir. Hayal gücü, işlevsellik, renkler ve malzemeler, sözcükler gibi bir araya gelir ve ürünler hayat bulur. Tasarımcısının tarzını, kimliğini yansıtan ürünler, her okuyanın farklı tatlar aldığı edebi sözler gibi, kullanıcıların yaşam alanlarında yepyeni anlamlar kazanır. İşte bu yüzden, Adell imzası taşıyan ürünler, rafine beğenileri yansıtan tarzı ile yeni sözler katar hayata. Kalitesi ve hizmet standartları ile söz verir. Uzun ömürlü yapısı, zamana meydan okuyan çizgileri ve eşsiz özellikleri ile kendinden söz ettirir.

Adell’nin tasarım tarzı sadece iki kelime ile özetlenebilir: sade ve modern. Bu iki kelimenin ardında büyük bir iddia yatar. Mutfak ve Banyo ürünleri dünyasında bu kavramlardan sıkça söz edilir. Adell bu kavramları hayata geçirebilen birkaç markadan biridir ve bu konuda istikrarlı bir markadır. Modern tasarımların bizim için anlamı ise modanın takipçisi değil, tarz sahibi olmasıdır. Bu nedenle Adell’in tüm ürünleri gelip geçici modellerden ziyade, zamansız, yani bir anlamda tüm zamanların ruhunu taşıyan bir tarza sahiptir. Çünkü Adell hitap ettiği kesimin beğenilerini ve tercihlerini çok iyi tahlil eder. Bu sayede Adell kullanıcıları, yaşam alanlarına kendi tarzlarını yansıtabilirler.

İyi tasarım her zaman estetik ve işlevsel kalite açısından en iyisini geliştirmek için teknolojik olanaklar kullanıldığında meydana geliyor. Onlarla birlikte, herkesin ihtiyaçlarına optimum uyum sağlayacak ürünler, herkesin kendini iyi hissedeceği, kişiye özel bir mutfak/banyo oluşturmada kullanılabilecek modası geçmeyecek ürünler ve koleksiyonlar geliştiriyoruz.

Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out