Tedarik Yönetim Sistemi

Müşterilerimize daha yüksek kalitede ürün ve hizmet sunabilmek için, en iyilerle çalışıyor ve ilişkilerimizi her zaman dinamik tutuyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürünlerimizi geliştiriyoruz. Tedarikçilerimizle bir araya geliyor, daha iyiye ulaşma anlamında geliştirebileceğimiz çözümler üzerinde duruyoruz.

Adell tedarikçilerimizi seçerken toplam edinme maliyeti, kalite, lojistik, teknolojik seviye, çevresel bilinç ve etik değerler gibi faktörleri değerlendiriyoruz.

Uzun süreçte, Kurumsal Sorumluluğa bizim kadar önem veren tedarikçilerle çalışmayı tercih ediyoruz. Tedarikçilerimizin düzenli, güvenilir bir belge/dokümantasyon sistemine ve alt yapısına sahip olmasını istiyoruz. Firmamız standartlarına, politikasına ve prosedürlerine dayanarak yapılacak tedarikçi denetimleri, tedarikçilerimizin mevcut durumlarını görmesini sağlamakta, olası sorun ve aksaklıklara önceden müdahale edebilme yeteneğini geliştirmektedir. Ayrıca, tedarikçilerin sunduğu mal ve hizmetler için sektöre özel teknik denetimler de (çevre denetimi, güvenlik denetimi, kalite sistem denetimi gibi) yapılmaktadır.

Adell tedarikçileri, kalite standartlarını yükseltmek ve ticari başarı elde etmek için büyük bir avantajı değerlendirme imkânına sahip oluyor.

Adell Tedarikçisi Nasıl Olabilirsiniz?
Firmanızın bir Adell tedarikçisi olması için bazı özelliklerinin minimum gerekliliklerimizi karşılamanız ve gerekli belgeleri sunmanız gerekir. Gerekli Belgeler şunlardır:

Ticari Şirketler için;
Vergi Levhası
İmza Sirküleri
Ticaret Sicili Kaydı
Etik Kurallar Tedarikçi Beyanı
Yönetim Sistemi Sertifikaları

Şahıs Şirketleri için;

Vergi Levhası
İmza Beyannamesi
Oda Kayıt Belgesi
Nüfus Cüzdan Fotokopisi
Etik Kurallar Tedarikçi Beyanı
Yönetim Sistemi Sertifikaları

Tedarikçimiz olmak için başvurunuzu Aday Tedarikçi Başvuru Formumuz vasıtasıyla yapabilirsiniz.

Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out