Topkar Endüstri Grubu

Topkar Endüstri Grubu, Adell, Faber

Topkar ismimiz Topçu Kardeşler kelimelerinin birlik ve beraberlikten oluşan gücü temsil etmesi niyetiyle ilk hecelerinin yan yana gelmesiyle oluşturulmuştur.

Aşağıda sıraladığımız markalarımızla çevreye dost, yenilikçi ürün yapımız ve geniş ürün çeşitliliği ile yapı sektörüne ve endüstriyel alana hizmet vermekten mutluyuz. Ürünlerimiz yurt içinde olduğu gibi yurt dışında pek çok ülkede insanlarımızı hayat kaynağımız suyla buluşturmaktadır.

Sanayicilik faaliyetimiz yanında Ab-ı Hayat Su Kültürü çalışmalarımızla, etkiliklerimiz, yayınlarımız ile de ülkemizin, insanlığın kültür ve sanat hayatına katkı vermeyi, toplumsal fayda üretmeyi borç biliyoruz.

İnsanların yaşam sürecinde iz bırakmasının ancak ülkeye ve topluma hizmet vererek mümkün olacağına inanıyoruz.

35 yıldan beri değerlerimizden taviz vermeden geldiğimiz noktamızı daha ileri taşımak, ülkemiz, dünyamız ekonomik, kültürel ve sanat hayatına katkılar sağlamaya devam edeceğiz.

Bugünlere ulaşmamızda katkıları, fikirleri, emekleri olan büyüklerimize, ustalarımıza, değerli personelimize, tedarikçilerimize, pazarda bizleri temsil eden değerli iş ortaklarımıza, müşterilerimize ve ürünlerimizi/çözümlerimizi tercih eden kullanıcılarımıza ilgi, güven ve destekleri için teşekkür ederiz.

Markalar

Adell Markalar

Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out