Yol Tarifi

Kendi Aracınızla

Masko-Parseller Yönünden Ulaşım

Parsellerden gelindiğinde E-6 üzerindeki köprüden geçilerek sağda Masko Mobilyacılar Sitesi sol tarafta Keresteciler sitesi geçilecek, Başakşehir’e doğru düz devam edilecek, sağ tarafta Ayakkabıcılar sitesi ve Çorapçılar Sitesi, sol tarafta BP ve devamındaki ışıklar geçilecek. Işıkları 100m. İleri geçince sağ tarafta ADELL totemi görülecektir.

E-5
E-5 ten Edirne istikametine giderken Hava Limanı çıkışından önce FSM Köprüsü İkitelli/Edirne/Ankara çıkışından E-6 ya doğru E-5, E-6 bağlantı yolu olan Basın Expres yoluna girilecek. Hürriyet Gazetesinin önünden düz devam edilerek E-6 yolunun, köprülerin altından Organize Sanayine girilecek.

E-5 Edirne’den gelip Topkapı-Havaalanı istikametine giderken Atatürk Havalimanı Mahmutbey çıkışından sağa girilip biraz ilerideki Mahmutbey FSM Köprüsü Edirne/Ankara yoluna girilerek ve E-5, E-6 bağlantı yolu olan Basın Expres yoluna girilecek. Hürriyet Gazetesinin önünden düz devam edilerek E-6 yolunun altından Organize Sanayine girilecek.

E-6
E-6 dan Edirne istikametine giderken gişelerden önceki son çıkış olan Hava Limanı -İkitelli çıkışından çıkılacak. Çıkıştan sonra Hava limanı istikametine değil, sağ taraftaki girişten İkitelli Organize sanayi bölgesine girilecek.

E-6 dan Edirne istikametinden gelirken gişeleri geçtikten sonra Hava Alanı çıkışını geçip ikinci çıkış olan İkitelli Organize Sanayi çıkışından İkitelli Organize sanayi bölgesine girilecek. Düz olarak devam edilerek E-6 altından Organize sanayine girilecek.

Organize Sanayine girdikten sonra düz devam edilecek. 1. Köprünün altından geçilerek, Sağda Petrol Ofisi önünden düz devam edilecek. Işıkları geçtikten sonra köprünün üstünden soldan Olimpiyat Stadı Başakşehir yönüne düz devam edilecek. Işıklardan sonra köprünün altından devam edilecek, gelen kavşak ve ışıklardan geçilerek düz devam edilecek. Diğer bir kavşağa ve ışıklara gelinecek. Sol karşıda binaların cephesine Biksan yazısını ve Adell tabelasını görebilirsiniz. Yol çalışması yapılan yere gelindiğinde soldan kırmızı ışığın yanından karşıya geçilerek düz devam edilip, dört yoldan geçilip ışıklardan sağa Başak Şehir yönüne dönülecek. 100m. ilerlendiğinde sağ tarafta ADELL totemi görülebilecektir.

Toplu Ulaşım

METRO
Yeni Kapı’dan son durak ve aktarma istasyonu olan KİRAZLI (Bağcılara) gelmeli, buradan da Metro Kent hattına binmeli ve son duraktan bir önceki durak olan BAŞAK KONUTLARI durağında inilmelidir.

OTOBÜS
Bakırköy kalan veya Yenibosna’dan geçen 98 Nolu otobüs tam önümüzden İETT otobüsü ile gelinip BAŞAKŞEHİR YOLU DURAĞI’nde inilmelidir.

MİNİBÜS
Yenibosna’dan kalkan pembe başlıklı minibüsler tam önümüzden geçiyor, BAŞAKŞEHİR 1. ETAP konutlarına gelmeden sağ tarafta BAŞAKŞEHİR YOLU DURAĞI’nde inilmelidir.

Left Alışverişe geri dön
Siparişiniz

You have no items in your cart

Sale

Unavailable

Sold Out